Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha nem bírom sex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem bírom sex nélkül? Semmi esélyem nincsen hogy legyen csajom. Nem megy a csajozás, ronda is vagyok. Prostizni nem akarok. Valaki hasonló helyzetben? F

Figyelt kérdés
2017. jún. 18. 23:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
sajnáltasd magad egy noname forumon. Biztos megsajnál egy szép nő és felkínálkozik neked, hogy belé tömhesd a pöcörődet.
2017. jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
46%
Én hasonló helyzetben vagyok. Hiába ismerkedek lányokkal nem jutok velük ahogy szokás mondani egyről a kettőre. Nagyon jó lenne megélni a testiség örömeit, viszont azt nem egy prostival szeretném, valahogy nincs hozzá gusztusom.
2017. jún. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
35%
Márpedig prostizni jó.
2017. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%
Prostizzatok nyugodtan nincs azzal gond.
2017. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az, amit érzel, nem szexuális vágy.


https://www.youtube.com/watch?v=FxcgLFyzwuA

2018. dec. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%

Én hasonló helyzetben vagyok, de tanácsot ne várj tőlem. Prostizni én sem akarok, mert az sosem adná meg azt az érzést, amire vágyom. Még ha nagyon gazdag lennék és az a 20000 Ft aprópénz lenne, nem egy napi bérem, akkor sem elégítene ki. Nem is értem igazán azokat a sekélyes férfiakat, akik rendszeresen járnak.


Én lassú sorvadásnak indultam. Hiába tartom karban a testem, amikor az egész életem olyan mértékben akörül forgott és forog, hogy legyen valakim, hogy emiatt még ha ritkán össze is jön valaki, hamar elmenekül, mert lelkileg teljesen üres vagyok. Nincs személyiségem, nincs identitásom, a nő adna nekem tartalmat, ettől pedig valahogy megijednek a nők.


Olyan szintre jutottam el a magányom fájdalmában, hogy már gyakorlatilag bármilyen nőbe bele tudnék szeretni, aki minimális érdeklődést mutatna felém. Ha hithű katolikus lenne, akkor megtérnék és templomba járnék. Ha zsidó, akkor körülmetéltetném magam. Ha külföldi, akkor oda költöznék és megtanulnám az országa nyelvét. Ha vegán, akkor én is azzá válnék. Ha sorozatgyilkos, akkor segítenék neki elásni a hullákat.


És ami a legrosszabb, hogy annyira elvesztettem önmagam, hogy nem is tudom, ki vagyok én. Akármennyit gondolkodom rajta, mindig visszaugrok ugyanabba a gondolati spirálba, hogy ha lenne barátnőm és szeretve lennék, akkor bárki és bármi lehetnék, hogy összeilljek vele, kompatibilis legyek vele.

2020. dec. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj utolsó, hogy mástól várod a csodát, hogyha lenne ez, az akkor hirtelen minden jó lenne, de ez nem így működik. Boldogságod tőled függ, ha esélyt sem adsz magadnak élvezni az életet, sose fogod, pedig rengeteg apró dolgot is lehet. Akár egy túrát, jó találkát barátokkal, sport, vagy sikerélmény munkahelyen... Igen aláírom, hogy rossz dolog kapcsolat nélkül, de nem szabad miatta büntetni magad, légy máshol sikeres és ha boldog vagy, lehet rád talál a szerencse kapcsolat terén, hiszen ha magabiztos és boldog vagy pozitív lesz a kisugárzásod.
2020. dec. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kezdd el felfedezni magadban a pozitívumokat, azaz lásd meg magadban azt ami klassz, (mindenkin van ilyen..) a pozitív énkép segíteni fog. Humor, ész, kedvesség, férfiasság stílus, hang, mozgás, testalkat, szem, akármi, érdekes hobby. Sokkal többet számít, hogy magadról mit gondolsz, mint hinnéd!

Ugyanígy, vedd észre lányokban is azt, aki elsőre átlagosnak tűnőben a vonzót. Illetve, miért csak szexre keresel lányt? Lehet ha a kapcsolatra főkuszálnál a szex is hamarabb összejönne..

2020. dec. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!