Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik egyedül maradtatok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik egyedül maradtatok és már nem vagytok fiatalok minek örültök az életben? Hogyan fogadtátok el a magányt?

Figyelt kérdés
Mi ad örömöt az életben? Körülöttem mindenki boldog, család, gyerekek, szerető férj. Minden kerek. Én elváltam és valószínűleg már nem is lesz lehetőségem társat találni, újra szerelmes lenni. Mivel foglaljátok le magatokat?
2017. jún. 20. 15:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Az egyetlen történet amit elfogadnék vallási mellékzöngés, életfilózgatásról, az "Az ember tragédiája" lenne, ha nem lenne a vége olyan erőltetett, és Isten nem csalással nyerne, mivel Éva terhes, ezért már hiába az öngyilkosság Ádámnál. Lucifernek viszont végig igaza van, zseniális karakter.
2017. jún. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nincs köze a valláshoz.:) A személyiségfejlődéshez annál inkább. Röviden az a lényege, hogy a szenvedésnek igenis van értelme, ahogy a munkának is és mindennek, amiben tudunk találni egy kicsit is, ami hozzánk tesz. Még a gyász is ad az embernek. Első hallásra én is ott akartam hagyni az illetőt, aki Frankl-el jött, de szerintem megér egy próbát nyitni abba az irányba, hogy kicsit átalakítsuk azt, hogy hogyan értelmezzük ezt az egészet, amit sokan büntetésnek fognak fel, holott minden ilyen csak egy lehetőség a fejlődésre.
2017. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Egyedül nevelem a gyerekemet, dolgozom, alig van szabadidőm. Vannak barátaim, akikkel néha sikerül kellemes órákat, napokat együtt tölteni. Most sajnos nem jó az egészségi állapotom, de régen rendszeresen edzettem, amúgy olvasok, írogatok,nyelvet tanulok, utazok (nyilván már nem úgy mint a gyerek előtt) szóval én nagyon jól elvagyok. Nem mondom, hogy nem lenne jó egy pár, de annyira nem lelkesít a dolog, nem érzem magam fizikailag és lelkileg toppon egy párkapcsolathoz és itt a gyerek és már fiatal sem vagyok. De annyi mindent csinálok amit szeretek, és ha több időm lenne, biztosan elmennék még több tanfolyamra is.....annyi minden van a világban amit érdemes megtapasztalni, átélni, megtanulni, megismerni....
2017. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

[link]


Ehhez csak ennyit tudok fűzni, kedves kérdező...

2017. jún. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Látom törölték a hozzászólásaimat. Na mi van Mordegard, nem tetszettek a válaszaim? Pedig ez az igazság, szánalmas a gondolkodásod felnőtt létedre. Ahelyett, hogy itt sírsz, inkább tenni kellene valamit.
2017. jún. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

#25


Bizonyára nagy öröm töltene el, ha én jelentettelek volna, de így csak annak örülök, hogy másoknak (mivel 1 jelentésre nem törölnek) sem tetszett a lágerparancsnok mentalitásod.

2017. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Hát...gondolom ők is olyan megkeseredett emberek, amilyen te vagy és magukra vették. Fáj az igazság.
2017. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Folyton új hobbikat keresek,főleg ami adrenalint ad, persze ezt nem mindenki engedheti meg magának. Sokat járok el barátokkal, rokonokkal ide oda.


Megvehetem azt amit szeretnék, utazgathatok, de a végén ott van az hogy egyedül vagyok akkor is.


Ami sokszor felvidít, azok a gyerekeim.

Véget vetni nem akarok az életemnek, szeretem a munkám amit jelenleg csinálok. Meglátom a kis csodákat az életben, szeretem a természetet, nem vagyok depis emiatt, csak jó lenne egy partner...


F

2017. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!