Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik egyedül maradtatok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik egyedül maradtatok és már nem vagytok fiatalok minek örültök az életben? Hogyan fogadtátok el a magányt?

Figyelt kérdés
Mi ad örömöt az életben? Körülöttem mindenki boldog, család, gyerekek, szerető férj. Minden kerek. Én elváltam és valószínűleg már nem is lesz lehetőségem társat találni, újra szerelmes lenni. Mivel foglaljátok le magatokat?
2017. jún. 20. 15:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

#10


Várom az alternatívákat. Amiket eddig hallottam elég szarok voltak. És továbbra is mondom nem ismersz, nem tudod mi van "mögöttem" az időben. Sajnos illúzióim, ábrándjaim mind összetörtek. Levelezőpartnereim következetesen elhagynak, haverok mind eltűntek a forgatagban, és ha valóban realistán nézem a jövőt, akkor itt fogok meghalni anyám telkén. Ez nem "gyerekes" felfogás, mivel külön házban leszek, csak a telek lesz azonos.


Nem tudok 10 millát összeszedni egy saját vidéki házra.

Budapesti garzonra meg nem is akarok, annál a halál is jobb. Panelt, garzont soha, elég volt gyerekként az a pár hosszú év.

Albérlet manapság a sarcolgatás szinonímája, nem tudom, hogy egy koszos panelon mit lehet 100.000 körüli összeget beszedni.

Hitelt felvenni kb. öngyilkosság.


Amúgy se mennék el egyedül albérletbe, még sajátba igen. Bár annak is megőrülés lenne a vége az ötödik magányos év után (magány = se rokon, se barát, se szerelem, se semmi).


Gondolom most azt hiszed, hogy "na itt egy lúzer", de nem. Járok ezdeni, közepes fizetésű (átlag netto + kis mellékes) munkám lesz a jövő hónaptól, nem szolgál ki anyám, csak abban amihez az ő ügyessége kell (varrás, vasalás). És mire megyek ezzel? Semmire.

2017. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Édesanyám 56 évesen vált el apámtól. És azóta újra is házasodott.:D


Amúgy milyen sivár élet már az, ahol az embernek az egyetlen öröme a szerelem? Komolyan. Fantasztikus dolog, de felkötném magam az első fára, ha minden, amit fel tudok mutatni boldogságom jeléül, az egy másik ember vagy a gyerekem.

2017. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Hát..ez tényleg szánalmas amiket írsz :D Ilyen felfogással és életszemlélettel nem csodálom, hogy egy nőnek sem kellesz és a barátaid is elfordultak tőled. Nekem sem kellene egy depressziós pár, aki csak a szenvedést látja az életben. Sajnáltathatod itt magad, de nem lesz tőle jobb. Igenis, egyedül is lehet valaki boldog. Sőt..amíg egyedül nem vagy boldog, addig párkapcsolatban sem leszel az. Ez tény. Egyébként, miért nem kezdesz el gyűjteni? Ha van egy normális munkád akkor hitelre simán tudsz házat venni, ami csak a tied. Ez a legszánalmasabb gondolkodás, hogy inkább maradsz otthon, mert úgy kényelmes, és sírsz. Kezdj el félretenni és pár év múlva már venni is tudsz egy lakást. Jaaa, hogy az neked nem megfelelő, mert nem családi ház? Hát sorry. Az a vicc, hogy még válogatsz is :D Családi házat is lehet venni hitelből, nem kell attól annyira irtózni. Csak akarás kérdése. Nem sírni kell, hanem tenni ellene.
2017. jún. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Édesanyám 56 évesen vált el apámtól. És azóta újra is házasodott.:D


Amúgy milyen sivár élet már az, ahol az embernek az egyetlen öröme a szerelem? Komolyan. Fantasztikus dolog, de felkötném magam az első fára, ha minden, amit fel tudok mutatni boldogságom jeléül, az egy másik ember. Az azt jelenti, hogy meg sem találtam a helyem a világban, nincs egyéniségem, nincs egy szerethető munkám, nem érdekel semmi, csak vasárnap fekszem délig az ágyban, mert nincs a meló, ami elnyomja, hogy valójában átkozottul semmilyen vagyok, szabadidős elfoglaltság, érdeklődés és minden nélkül.

2017. jún. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

#13


Te is a nagy boldogság közepette írkálsz ide, igaz? Oldalvonalról beóbégatni nagyon könnyű.


Az a típus vagy, aki ha szegényebb országba megy, kiüvölt a kocsi ablakán, hogy "takaroggyatok dóóóóógozni!"

2017. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
47%

#13


A "garzonban élni" hangulatot tökéletesen bemutatja a "Dzien Swira" c. lengyel film.


És mégis minek kellene boldoggá tennie? Téged mi tesz azzá?


Ami válasz nem ér:


"A küzdés"

"A munka"

"A család"

"A pia"

2017. jún. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Kezdj el olvasni. Viktor Frankl-el kezdd. Szerintem ha ő le tudta írni 3 év haláltabor, az összes szerette és baráta elvesztése után, hogy van értelme az egésznek, akkor nektek sem szükséges itt rinyálni.
2017. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

"nektek" ????


Remélem nem valami vallásos ökörség lesz, hogy a hit majd mindent megold, meg az áhítat de szép dolog stb.

2017. jún. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
75%
Én társadalomtudománynak hívnám, de ahogy gondolod.
2017. jún. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

#19


Én nem gondolok róla semmit, mivel nem olvastam még, de sajnos sokszor ütközni abba, hogy jól induló könyv a témában a szokásos vallási baromságoknál köt ki, hogy "hé hó Jézus állelúja"

2017. jún. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!