Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire rühellt és tabu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire rühellt és tabu téma a köztudatban a nemek aránya?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon rengeteget olvashat az ember a férfitöbbletről, ami Magyarországon a fiatalok körében nagymértékű, ráadásul rájön az a rengeteg külföldi turista, akik csakis kizárólag csajozás céljából utaznak ide. Ez itt nem tabu.

De amikor élőben vagy legalábbis a valós személyiségemmel állítok ilyet valakinek, akár társkeresőn is arra a kérdésre, hogy miért nincs barátnőm? És erre azt válaszolom, hogy többek között azért nincs, mert sokkal több a férfi, és kb. minden nő ismerősöm 1000 éve foglalt, hozzám hasonló 30 alatti szingli pasiból meg annyi van mint a tenger, akkor hülyének néznek. De nem csak a nők, amikor mondjuk sörözés közben említem meg ezt a "barátaimnak", akik azért nem születésemtől kezdve barátok, hanem csak úgy ismerem őket 1-2 éve, szintén hülyének néznek és befagy a levegő ettől a témától, mindenki rühelli, nem beszél róla, és nem szereti ha mások felhozzák ezt a témát. Pedig nagyon is valós probléma, itt is azért beszélnek róla olyan sokan, meg azért van ennyi elkeseredett "siránkozó" férfi itt is mert egyszerűen matematikailag sem jut nekik nő. Persze fikázni azt lehet őket, meg rájuk kenni, hogy az ő hibájuk, de sokszor ez nem igaz.

Miért kerülik ennyire az emberek ezt a témát?


2017. jún. 20. 21:03
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem azért nincs barátnőd.

Törekedj rá, hogy azok közé a férfiak közé tartozz, akikre jut nő! Ne a statisztikádat figyeld, hanem a személyes fejlődésedet, céljaidat helyezd előtérbe!

Amikor én jártam versenyekre, sosem azt figyeltem, hogy jaaj, mit tud a másik nevező, hanem magamból hoztam ki a maximumot a felkészülési idő alatt!


21/L

2017. jún. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
60%

"Amikor én jártam versenyekre, sosem azt figyeltem, hogy jaaj, mit tud a másik nevező, hanem magamból hoztam ki a maximumot a felkészülési idő alatt! "


Nem vagyunk egy korosztály, és elég öreg vagyok hozzá, hogy pont így gondolkozzam, megtanultam, hogy csak arra koncentráljak, amin lehetőségem van változtatni, és hagyjam azt amit nem.


Sajnos a párkapcsolatok nem úgy működnek, mint a versenyek, hogy ha megjavítod a saját legjobb idődet, akkor büszke vagy magadra, még akkor is, ha ez alapjában véve a 10. helyre elegendő (én is versenyeztem olyan sportban, ahol Mo kb a futottak még kategóriát jelenti, egyértelmű volt, hogy a Szlovákokat, a Cseheket, az Osztrákokat nem fogjuk megverni, de öröm volt, ha kihoztuk magunkból a maximumot).


A párkapcsolatnál viszont nincs legjobb idő, nincs mit megjavítani, hiába fejlődtél magadhoz képest 1000 százalékot, ha még mindig nincs senkid, és nullán állsz.


Na ez a különbség a versenysport, és a magánélet között, hogy sportolóként lehetsz sikeres, önbizalommal telt akkor is, ha a kenyai futó egyébként megvert, a párkapcsolatok terén pedig nincs erre lehetőség.

2017. jún. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
#32 De, van erre lehetőség.
2017. jún. 22. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

A barátaid nem azért csendesednek el, mert tau téma, hanem mert meglepődnek, hogy milyen ostoba vagy. Kb. mintha elkezdenéd mondani egy asztaltársaságnál, hogy a tévéből küldtek neked energiát vagy hogy homeopátiával kezeled a gyereked, vagy mittudomén. Nem mondják, hogy hülyének néznek, de azt gondolják.


A külföldiek nem nősülni jönnek ide.Ha van is ilyen jelenség, nyilván dugni jönnek, nem hosszútávú kapcsolat miatt.

2017. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Ja, és ennél összetettebb a dolog. Pl. ha egy egy utcás zsákfaluban laksz, ahol összesen 1 db fiatal van rajtad kívül, az más, mint egy nagy városban élni. Ha forogsz fiatalok között, vagy hanem, megint más. Nem ilyen korfákon múlik, hanem hogy kikkel találkozol.
2017. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Erre mondta egy filozófus, hogy az a baj a 21. századdal, hogy a hülyeség elkezdett gondolkodni. Statisztikai adatok, terminusok, matematika röpködnek, és még mindig baromság. Komoly embere, jó helyesírással, többszörösen összetett mondatokkal, megdöbbentő hülyeségeket bezsélnek. Ezt már Nádasdy Ádám mondta.
2017. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!