Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora hátrány a nők szemében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora hátrány a nők szemében ha egy 34 éves férfi szűz még? Milyen esélyekkel indulok így a nők terén?

Figyelt kérdés
Eddig sajnos nem jött össze...talán a félénkségem, külsőm miatt
2017. júl. 4. 11:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%

"Amikor látták a lányok, hogy vagyok én ,egy gyönyörű barátnő, mindegyik r.bi nyomult, előtte meg letojták. Hát fura."



tehát, a nők is hibásak !

2017. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
93%
Nekem volt olyan barátnőm, aki szűz volt még 35 évesen, viszont egy nagyon szép lány volt. Szerintem nincs ezzel gond.
2017. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
8%
10.: tényleg csomó lány ilyen. Exem is tepert évekig egy lányért, de a csaj mindig visszautasította. Jöttem én. Hirtelen a csaj rájött, hogy na, mégsm olyan nyomi, fel tudott szedni valakit, nekem is kell. El is hagyott érte..
2017. júl. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
46%

#10

Még nem hallottad azt a tényt, hogy egy férfiben a legvonzóbb egy másik nő? Pedig eléggé közismert dolog...


#12

Egy nőnél ahogy sok más dolog ami egy férfinél gondnak számít, nem gond... Ilyen ez a nagy egyenlőség...

2017. júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
53%
#14:ez mondjuk igaz.
2017. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
30+os nő arra vágyik hogy rendesen le legyen rendezve az ágyban nem arra, hogy egy kezdő bénázzon ott neki.
2017. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
72%

#16

Érdekes, én amikor életemben 4. alkalommal szexeltem úgy "lerendeztem" a nőt az ágyban, hogy össze-vissza dícsért, mert nem tudta, hogy mennyi a tapasztalatom. Nyilván ha elmondtam volna előtte, akkor nem is mutathattam volna meg neki, hogy hogy "bénázik" egy "kezdő", mert elhajt... Azóta is több meglepődés volt amikor nőknek elmondtam az igazat.

Elsőnek se tűnt fel, hogy ő nekem az első...

2017. júl. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Persze 17es vannak őstehetségek is. Na de én elsőre úgy nyaltam a csiklót hogy haverom mesélt hogy kell, persze csak a szàja járt aztán pár alkalom alatt belejöttem....aztàn kitanúltam hogy késleltessem az elmenetelt hogy lehet izgatni egy nőt milyen pózok jönnek be àltalában a nőknek....
2017. júl. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én is nyaltam a lányt már az ELSŐ alkalomnál, jól érezte magát, jöttek a sóhajok. Nem kell szexhez olyan húde tapasztalat, csak erőnlét, és figyelni a másikra, mert minden nővel más, máshogy szereti, máshogyan illik össze a pár. Nincs univerzális tapasztalat.
2017. júl. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Női logika lvl 10000. Adott egy 30 évig nőt nem látott férfi, aki ha egyszer végre barátnőt szerez, megcsalja és elkezd csajozni. WTF?? Épp ellenkezőleg, az esetek jelentős részében úgy megbecsüli az asszonyt, mintha egy 60 milliós gyémánton ülne. Épp azért, mert ha 30 évig nem kellett senkinek, akkor nem ugrik ki a kapcsolatból és csalja meg a párját, nehogy a kövi 30 évben se legyen semmi.
2017. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!