Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora hátrány a nők szemében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora hátrány a nők szemében ha egy 34 éves férfi szűz még? Milyen esélyekkel indulok így a nők terén?

Figyelt kérdés
Eddig sajnos nem jött össze...talán a félénkségem, külsőm miatt
2017. júl. 4. 11:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva, 34 éves szűzként az esély konvergál a nullához. Ez a személyiségen nagyon látszik, ahogy beszélsz, a testtartásod, ahogy hozzáérsz egy nőhöz. Hiába mondják itt, hogy nincs a homlokodra írva...de, tulajdonképpen oda van írva. Mintha 34 éves korodig egyetlen állásinterjún se lettél volna, most meg megpróbálnál megpályázni rögtön egy felsővezetői pozíciót. Nulla esély.
2017. júl. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
a gyakorlatlanság, ügyetlenség, tapasztalatlanság látszik. ugyanúgy ahogy a vezetésnél.
2017. júl. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Minden fejbe dől el :D

Voltam olyan csajjal aki azt hitte, hogy kezdő vagyok (2. volt amúgy :) meg kicsinek is tartotta azt hoppá mégse :)

Úgy végig dicsért mint állat :)

Meg tudod, mikor rámarkolt akkor megkérdezte elsőnek, hogy milyen erővel jó nekem :) ilyen apróságokat 1-2őt max, hogy ne égj be, meg "tapasztaltnak" is fogsz tűnni bla bla, ha rákérdezel :)

Mért volt olyan csaj aki ugyan jó erővel markolt rá de dörzsölte :/ na bumm

2017. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!