Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok, akik szép, csinos nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik szép, csinos nő (ke) t akarnak felszedni, de sem néznek ki jól, se nem pénzesek, azok, hogyan akarják meghódítani ezeket a nőket?

Figyelt kérdés

Jóllehet én, mint átlagos kinézetű, keresetű pasi is beleestem abba a hibába, hogy szép nőknél próbálkoztam.

De rá kellett, hogy jöjjek nekem nem fog sikerülni. Kevés vagyok hozzájuk. A magas elvárásaik ezeknek meg jogosak. 29/F


2017. júl. 7. 15:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kövesd a 10-es tanácsát, élj megalkuvón, ez a boldog élet kulcsa!
2017. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egy topmodellt, ha 10/10-nek nevezünk, akkor a 10/6 = 17/10-es csajnak felel meg, ami már majdnem 2 topmodell (1,7db), vagy én értem félre és az XXXL-es modellekre szeretnél hajtani, akik tömegben 2 embert tesznek ki???
2017. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

10-es vagyok:


11-es: a megalkuvástól nem leszel teljesen boldog, de még mindig boldogabb leszel, hogyha elfogadod a saját szintedet, mintha olyanra vágysz, amit úgysem kapsz meg.

Ez csak duma, hogy "bármit elérhetsz". Nem, nem érhetsz el. A TOP csajok a TOP pasiknak járnak. Egy Palvin Barbara szintű nő nem fog leállni Gipsz Jakabbal, aki átlagbéren él, átlagos kinézetű és átlagos vonzerejű férfi. Neki a Hamilton szintű milliomos jó kiállású férfi fog kelleni.


12-es: most komolyan egy matematikai bukfencen kell fennakadni? Tényleg ez a releváns a témában?

10/9 --->10-ből hány pontot kap a csaj. Szerintem ezt mindenki megérti, kivéve, aki nagyon unatkozik, és mindenáron kötekedéssel akarja tölteni az idejét.

2017. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13, elfogadom amit írtál, máshogy látjuk az életet. Számomra megalkudni fájdalmasabb, mint kudarcot vallani. Mondjuk azt is hozzá kell tennem, hogy a megalkuvás csak akkor megalkuvás, ha te annak érzed, tehát ha pl. szerelmes leszel egy nőbe, aki mások szerint nem vonzó, te mégis annak látod, az szintúgy siker. Enélkül viszont totál értelmetlennek látom párkapcsolatot kialakítani.
2017. júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez tényleg jól hangzó szöveg, hogy valaki a küzdelemtől inkább lesz boldog, mint a megalkuvástól. Csakhogy ebben a témában küzdeni gyakorlatilag annyira értelmes, mintha a fejeddel akarnád áttörni a falat. Vannak dolgok, amik egyszerűen nem érhetőek el.


Tudom, hogy mostanság divatosak a motivációs trérenek, a "sikerülni fog, csak hinned kell" jellegű szövegek, meg az elmúlt 1-2 évtizedben a médiából is az olyan történetek és filmek áradtak, amelyben a lúzer srác felszedi a legjobb csajt - de ezek csak mesék. Semmi köze a valósághoz. Ha nem vagy Brad Pitt ne akard Angeline Jolie-t. Ha nem vagy madár, nem fogsz tudni repülni, hiába igyekszel szárnyakat növeszteni.


Tehát végkövetkeztetés: létezik egy bizonyos hierarchia. Csak olyan nőnél van esélyed, akinél feljebb állsz a ranglétrán. Ez ellen nem tudsz mit tenni, ha pedig lázadsz, "küzdesz", azzal csak önmagadnak ártasz.

2017. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!