Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » (Rinyálás vol.4351, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Rinyálás vol.4351, aki nem vevő rá, ne olvassa el! ) Miért járok én MINDIG így a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Szépnek mondott, de elég visszahúzódó nő vagyok, nehezen ismerkedem. Az a problémám, hogy ha kinézek magamnak valakit, és már el is jutunk odáig, hogy beszélgetés, barátkozás, de a fiatalember aztán épp az orrom előtt összejön valaki mással. És már nem tudom, hányszor megtörtént ez. Most sokadszorra. Elegem van. Mondja meg valaki, mit csinálok rosszul? Nem mutatok egyértelmű jeleket? Nem vagyok eég rámenős? És ha az lennék, az nem ijesztené el a férfiakat? Vagy egyszerűen így jártam?

Most nagyon bánatos vagyok, és megszakad a szívem, hogy azt kell néznem, hogy a vágyaim tárgya mással van együtt. És ez már a sokadik ilyen alkalom.


28/N



2017. júl. 11. 20:44
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
2017. júl. 11. 21:22
 12/21 anonim ***** válasza:
2017. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Döntő információk hiányoznak a fenti leírásból, úgyhogy abból az adathalmazból dolgozunk, amit szolgáltattál.


-Szépnek mondott: hááát, evvel nem tudunk mit kezdeni. Linkelj képet.

-de elég visszahúzódó nő vagyok, nehezen ismerkedem: lehet, h Mr Iksz is bepróbálkozott Nálad, de mivel Te alapjáraton zárkózott vagy, nem biztos, h Mr Iksz, Ipszilon stb a megfelelő időablakban jelent meg az életedben. A megfelelő időablak az, amikor hajlandó vagy nyitott lenni.

-Az a problémám, hogy ha kinézek magamnak valakit: ez tényleg probléma. Lehet, h nem azokra szűkíted le az érdeklődésed, akiknek bejössz. Javaslom, tégy próbát a kontroll hiányával: hadd, h alakuljanak a dolgok. Maguktól. Nem, nem promiszkuitásra akarlak rávenni, hanem arra, h a "kiszemelést" ne ilyen szigorúan csináld. Ha a kívánságlistád Mr Tökéletesre nézve hosszú/önellentmondásos/teljesíthetetlen, akkor az egyedüllétre predesztinál.

-és már el is jutunk odáig, hogy beszélgetés, barátkozás, de a fiatalember aztán épp az orrom előtt összejön valaki mással: ez előfordul. Az idő mennyiségét nem szabad elhanyagolni a Te korodban. Sok, harminchoz közeledő nőre ilyenkor jön rá a pánik: nincs senkim!

-És már nem tudom, hányszor megtörtént ez. Most sokadszorra: vezess statisztikát. Miben hasonlítottak a kiszemeltjeid? És az őket "elrabló" nők? Meglepő azonosságokra fogsz bukkanni.

-Elegem van: megértjük.

-Mondja meg valaki, mit csinálok rosszul? Vsz nem megfelelő mintákat követsz, családodban olyan transzgenerációs problémák vannak, amikkel Neked meg kell küzdened. H konkrétan mik ezek a negatív minták, szakember meg tudja mondani. És meg is tudja szüntetni.

Nem mutatok egyértelmű jeleket? Nem vagyok elég rámenős? És ha az lennék, az nem ijesztené el a férfiakat? Vagy egyszerűen így jártam? Ezek külön-külön elegendő okok lennének, de a lehetséges okok igen kis százalékát lehet mezei okoskodással megoldani.

-Most nagyon bánatos vagyok, és megszakad a szívem, hogy azt kell néznem, hogy a vágyaim tárgya mással van együtt: örülj neki, h most szabadultál, nem akkor, mikor 3 közös gyermeketek van. Megjegyzem, érdemes lenne kitárgyalni azt is, h a férfiak mely tulajdonsága/attribútumai stb alapján kívánsz meg valakit. Nos?

-És ez már a sokadik ilyen alkalom: ez a viszonylagos gyakoriság, ez a ciklusokban újra és újra felbukkanó sztori a mintakövetési elméletem erősíti.


Nos? Kapunk választ a kérdéseinkre?


Szép estét!

2017. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Defektes lehetsz,nem?
2017. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a kifejezést, ez esetben elnézést a félre értésért :)


Első voltam

2017. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Érdekes, amit mondasz... ez a mintakövetés. Valószínűleg ez is benne van a képletben.

Képet nem linkelek, meg akarom őrizni az anonimitásom... de elhiszem, hogy ezzel nem tudsz mit kezdeni, különben is, mindenkinek más a szép.

Érdekes módon amúgy az általam eddig kiszemelt férfiak egyáltalán nem hasonlítottak egymásra... volt köztük visszahúzódó, bulizós, nyitott, beszédes, mindencsajtmegdöntő, monogám, művészlélek stb. is. Külsőleg szintén változatos a képlet.

Azok a nők azonban, akik úgymond "elhalászták őket előlem", kivétel nélkül mind barátságosabbak, beszédesebbek, érdeklődőbbek voltak nálam. És itt rá is bukkantunk a probléma gyökerére. De az a baj, hogy én anno bevettem azt a baromságot, hogy hagyni kell a férfiakat kezdeményezni, meg nem szabad feléjük túl sok érdeklődést mutatni, mert az tüzeli fel az ő érdeklődésüket... már régen rájöttem, hogy ez baromság, de ha arról van szó, hogy hogyan viselkedem, nem tudok szabadulni ettől.

Szakemberhez egyébként járok, mert kényszerbeteg és enyhén paranoiás vagyok - lehet, hogy emiatt jobb is, ha tényleg nem lesz senkim, bár jól kezelem a betegségeimet.

Arról meg szó sincs, hogy annyira pánikolnék, hogy jaj, egyedül maradok, inkább az a problémám, hogy túl jól elvagyok egyedül :-P de ha megtetszik valaki, akkor szívesen feladom érte a "szabadságom".

2017. júl. 11. 21:42
 17/21 A kérdező kommentje:
"Defektes lehetsz, nem?" Ööööö de... XD az előző kommentemben le is írtam.
2017. júl. 11. 21:43
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nehezen elérhető vagy ami jó!!! Én is szeretek udvarolni, tenni egy lány kegyeiért de sokan mások nem. Manapság divat könnyen megszerezni bármit, aztán ami könnyen jött az könnyen megy. Én (sajnos) egyszerre csak egy nőre tudok figyelni ismerkedés közben, de sok pasi akár többre is !

F/30

2017. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Akárki akármit mond, a kapcsolat terén a nő választ.

Gondolj bele! Régen annak is hatalmas jelentősége volt, ha egy nemes kisasszony leejtette egy férfi előtt a zsebkendőjét. Benne volt a felszólítás/engedélyadás: "oké, udvarolhatsz nekem!". Mára ezek a viselkedésformák és nonverbális kommunikációs sémák kikoptak a köztudatból, és helyettük csak valami bizonytalanság maradt.

Márpedig sokat nyom a latban, ha a férfi tudja, hogy szabad a pálya, és teheti a szépet ezerrel. Úgyhogy tényleg itt lehet a probléma: nem közvetíted a jeleket, hogy "tetszel nekem, légy férfi, és hódíts meg!". Nekünk férfiaknak is fontos némi biztatás. Néha már egy csillogó, mosolyra húzódó ajak vagy a kacéran dobált tincsek látványa is elég ösztönző erő. (30/f)


Amúgy ha már zenék:

https://www.youtube.com/watch?v=E0LAs7X5ybE

:D

2017. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Ezt ma kommentben is leírtad Nyuszifül. ☺ Még nincs itt az idő, minden okkal történik, a végén örülni fogsz.


Sok szeretettel: Az Úr

2017. júl. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!