Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » (Rinyálás vol.4351, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Rinyálás vol.4351, aki nem vevő rá, ne olvassa el! ) Miért járok én MINDIG így a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Szépnek mondott, de elég visszahúzódó nő vagyok, nehezen ismerkedem. Az a problémám, hogy ha kinézek magamnak valakit, és már el is jutunk odáig, hogy beszélgetés, barátkozás, de a fiatalember aztán épp az orrom előtt összejön valaki mással. És már nem tudom, hányszor megtörtént ez. Most sokadszorra. Elegem van. Mondja meg valaki, mit csinálok rosszul? Nem mutatok egyértelmű jeleket? Nem vagyok eég rámenős? És ha az lennék, az nem ijesztené el a férfiakat? Vagy egyszerűen így jártam?

Most nagyon bánatos vagyok, és megszakad a szívem, hogy azt kell néznem, hogy a vágyaim tárgya mással van együtt. És ez már a sokadik ilyen alkalom.


28/N



2017. júl. 11. 20:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
A megoldás az lenne: ismerkedj olyan emberrel, aki kerüli a nőket, nemigen találkozik velük a mindennapokban, vagy nem keresi a társaságukat. Ha nincs konkurencia, nyilván senki nem fogja elhappolni előled/nem fog másba beleszeretni.
2017. júl. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!