Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha megismerkednétek valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megismerkednétek valakivel, akinek a jelleme nagyon szimpatikus, de túlsúlyos lenne, megpróbálnátok megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Elfogadnátok így (hisz elvileg ez lenne a lényeg), vagy zavarna a külseje, és megpróbálnátok megváltoztatni?

2017. júl. 15. 19:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Hát,hogyha annyira túlsúlyos,hogy még tudok vonzódni hozzá, és a lelkét nagyon szeretem, akkor minek akarnám megváltoztatni, akkor jó ő úgy is, de számomra van az a súly, ami már tényleg túl soknak számít, és nem tudnék talán elképzelni semmit vele.
2017. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
*szóval függ attól,mekkora az a túlsúly
2017. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lehet megérteni, hogy hiába szimpatikus valaki, az nem elég a kapcsolathoz. Nagyon sok nőt is szimpatikusnak találok, mégsem vagyok velük intim kapcsolatban, mert nem vonz, mivel nem vagyok leszbi.

A társkapcsolathoz fizikai vonzódás is kell.

2017. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Oké, ha még érkeznek válaszok, szögezzünk le pár tényt. Szó sincs arról, hogyha valakin van túlsúly, máris egészségügyi problémái lennének. Feltétlenül azt sem, hogy lusta. Másrészt a fizikai vonzalomra értve, a kérdés arra (is) irányul, hogy ti képesek vagytok e így is, túlsúllyal vonzódni valakihez, vagy megváltoztatnátok a kapcsolatban.
2017. júl. 15. 21:08
 15/26 anonim ***** válasza:

#14:

nekem pl pont a teltebb husisabb alak jön be

de sokszor sajnos párosul (mondjuk sok lány anélkül is ilyen) erős önbizalom hiánnyal

hiába bizonygatom, hogy nekem vonzó tetszik, nem hiszi el

egyesek meg rájátszanak a plusz bókokért, de az már nekem gyerekes szint

2017. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
32%

Igen megpróbálnám megváltoztatni, az hogy MÉG nincs egészségügyi gondja belőle nem jelenti, hogy nem is lesz. Márpedig lesz, előbb utóbb.

Ha meg nem hajlandó lefogyni akkor pá.. sajnos.

2017. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
78%

Voltam ebben a cipőben és rohadt megalázó. Senki ne akarjon megváltoztatni! Akinek nem kellek, az mehet Isten hírével. Egy nő sem tudna úgy érdekelni, hogy megváltozzak miatta. Ha nem vagyok jó, mondja azt. Ez tiszta és egyenes. Nem érdekel, milyennek kéne lennem, hogy őnagyságának behódolhassak. Senki nem gyakorol kegyet azzal, hogy összejön velem én pedig nem alázkodok meg neki.


A párom elfogad ahogy vagyok és eszébe nem jutna megváltoztatni. Na ez az igazi kapcsolat!


Jellemzően a huszonéves lánykák akartak volna megváltoztatni. Köszi, nem.

2017. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Én valamiért úgy érzem, hogyha összejössz egy olyan emberrel, akin van felesleg, nem azért szeretnéd megváltoztatni, mert mennyire aggódsz az egészsége miatt. Szimplán felszínes vagy.
2017. júl. 15. 23:57
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Soha, senkit nem próbáltam megváltoztatni. A saját példámból tudom, hogy az emberek nem változnak másért (tartósan legalábbis), csakis magukért. Emellett nem vagyok senki anyukája, hogy pesztrálni kezdjem, se szobrász, hogy a nappalim új díszét lássam benne, és addig farigcsáljam, amíg tökéletes lesz. Ha bejön, összejövök vele, ha nem, akkor meg nem. Ha mondjuk csak olyan 5-6 kiló van rajta, akkor még simán bejövős, a 10-15 már nem. Általában a vékonyakra bukom amúgy.
2017. júl. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Miért vagyok felszínes attól, hogy nem tetszenek a kövérek? Egyszerűen nem tudna belőlem szexuális vonzalmat kiváltani, nem kívánnám az érintéseit, nem tudnék szívesen odabújni hozza, miközben a háját kellene tapogatnom. A nagyon szimpatikus személyiséget számomra nem vonzó külsővel hívják barátnak. Kapcsolatra meg keresnék egy olyat, akivel a szimpátia és a vonzalom is megvan. Nem probalnek megvaltoztatni senkit.

21/N

2017. júl. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!