Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha megismerkednétek valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megismerkednétek valakivel, akinek a jelleme nagyon szimpatikus, de túlsúlyos lenne, megpróbálnátok megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Elfogadnátok így (hisz elvileg ez lenne a lényeg), vagy zavarna a külseje, és megpróbálnátok megváltoztatni?

2017. júl. 15. 19:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Túlsúlyról beszélünk, ami betegség már, nem valami, amit el kell fogadni. Ha a párom beteg lenne, mindent megtennék, hogy segítsek neki. Én is sokat fogytam anno, most is rendszeresen sportolok, diétázok... Segítenék neki mindent összerakni biztonságosan, változatosan, kitartanék vele, eljárnék vele edzeni, de azt nem fogom elviselni, hogy mellettem valaki egészségtelenül éljen, mert engem is lehúzna, hogy nem tudunk egy nagyot túrázni, nem tudunk lemenni futni együtt, figyelni kell a súlyra szex közben, ott lesz majd a magas vérnyomás meg a többi probléma... Én életre választok párt és szeretnék legalább két gyerkőcöt, szeretném, ha ő is velem öregedne meg, emiatt ha el is fogadom a túlsúlyt, a dohányzást vagy a gyakori alkoholizálást, nem normális dolog, ha valaki ezt csinálja és mind testileg, mind lelkileg próbálnék segíteni, hogy ez változzon. Ha akarja ő is. Ha nem, nem hiszem, hogy egymást keressük...

21l

2017. júl. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Szerintem sem felszínesség, ha nem tetszik nekünk valaki.


Velem már volt olyan, hogy eszméletlenül vonzódtam egy ellenszenves előnytelen külsejű kövér fickóhoz. Már akkor átázott a bugyim, ha a közelemben volt. De nem szerettem ránèzni, egyszerűen kellemetlen volt a szememnek az arca, a teste, az öltözködése, az anyajegyei. Hát még, ha megszólalt. Nem tetszettek a gondolatai, a beszédstílusa.. és mégis beindított, tiszta idiótán viselkedtem mellette, mert csak a szexre tudtam gondolni.


Nem érzem magam felszínesnek attól, hogy nem fekszem le/nem járok olyannal, akinek taszít a külseje, akire nem szeretek ránézni. Akinek a szőrös hátát vagy a gigantikus anyajegyeit simítanám végig.. fujj. Vagy csak az felszínes, akinek csak a kövérséggel van baja? Haha.


Fogalmam sincs mitől függ ez a kémia/szexuális vonzalom dolog, de a külsővel nálam nem függ össze sajnos, pedig sokkal könnyebb dolgom lenne, ha csak szimpatikus helyes srácokat kellene keresgélnem, de a harmadik tényező sajnos nem látszik a társkeresőkön..

2017. júl. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

1, megváltoztatni senkit n e lehet, ha ö nem akarja

2, mivel nem vonzanak a kövér.emberek, igy kizárva

2017. júl. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Ha valakinek egy ducibb ember nem jön be, ez rendben van. De ha valaki összejön vele ennek ellenére is, és így megpróbálja megváltoztatni, az már felszínesség számomra. Attól, hogy valakin van túlsúly, egyáltalán nem biztos, hogy beteg. És az sem biztos, hogy bármilyen egészségügyi problémája lesz, ez nem csak ennyitől függ. És az sem biztos, hogy lefullad 10 perc alatt.


Ez nekem olyan, mintha ránéznél egy vékony emberre, és automatikusan azt mondanád, hogy anorexiás.

2017. júl. 16. 10:01
 25/26 anonim ***** válasza:
Ha megismerkedném valakivel, aki valamiért nem szimpatikus, azzal nem kezdenék komolyabb ismertségbe, sem barátkozás, sem párkapcsolat. Mindegy, hogy külsőre v belsőre taszító számomra.
2017. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nőről, vagy férfiról van szó?🤔
2021. okt. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!