Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaza van a nőknek és ocsmány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a nőknek és ocsmány vagyok?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta nem találok párt és a korombeli hölgyek nem tartanak vonzónak.Nem vagyok jóképű se vastag pénztárcájú. 20-30 év közötti korosztályról van szó.Én 27 éves vagyok.Kezdem feladni a reményt már,hogy valaha is találok valakit.Egy párkapcsolatom volt eddig ami komoly volt de ő meghalt.lehet felkéne adnom már a társ keresést és elfogni a sorsomat

2017. júl. 17. 17:17
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Komolyan semmi gond veled, legyél bátrabb, nálam múlt héten egy pisifoltos nadrágú ronda pasi próbálkozott, hát nem volt félénk.
2017. júl. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Ez a hely a körúton van? olyan ismerős
2017. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs veled semmi baj.

Ha esetleg zavar a kinezeted, noveszd meg a hajad, vagass uj fazont, esetleg egy uj szemuvegkeret es egy kis arcszorzet is javitana meg az amugy egyaltalan nem rossz osszkepen.

Es persze legy nyitott! Ha nem tudod a parod halalat feldolgozni, jarj szakemberhez.

2017. júl. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Szerintem ne változtass a külsődön semmit, jól nézel ki!


Részvétem :(

2017. júl. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Normális a külsőd, az ocsmány jelző eszembe sem jutna.
2017. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Ilyen külsővel simán lehetne csinos barátnőd. Szerintem neked valami belső problémád van ami végett kerülnek a nők. de ne add fel a reményt, vannak olyan 28-30 feletti ismerőseim akik addigra találták meg életük párját.
2017. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Rendben van a kulsod.... Nincs gaz!


32n

2017. júl. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Ez a külső nem riasztó csak ahhoz kevés hogy csak ezzel megfogd a csajt, ahhoz hogy fénykép alapján vagy szimplán a megjelenésedtől belédzúgjanak a top 5 százalékban kéne lenni. Tehát azzal is kritizálhatlak hogy magad szúrod el nem a sors szúrt ki veled
2017. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Soha nem is mondtam olyat hogy nem tehetek róla,nem hibáztatok senkit emiat :)
2017. júl. 17. 19:43
 20/30 anonim ***** válasza:

Rövidebb haj, más szemüvegkeret(vagy kontaktlencse), borosta és ideálom. :D

Szemed különösen tetszik. :)

2017. júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!