Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaza van a nőknek és ocsmány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a nőknek és ocsmány vagyok?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta nem találok párt és a korombeli hölgyek nem tartanak vonzónak.Nem vagyok jóképű se vastag pénztárcájú. 20-30 év közötti korosztályról van szó.Én 27 éves vagyok.Kezdem feladni a reményt már,hogy valaha is találok valakit.Egy párkapcsolatom volt eddig ami komoly volt de ő meghalt.lehet felkéne adnom már a társ keresést és elfogni a sorsomat

2017. júl. 17. 17:17
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm :)
2017. júl. 17. 20:25
 22/30 A kérdező kommentje:
mutassatok fiatalosabb stílusú szemveg keretet akkor.
2017. júl. 17. 20:34
 23/30 anonim ***** válasza:
10.000 szer rondább vagyok.Simán lenne csajod.Nekem eddig egy volt.Az is 4 ève.Èn már feladtam hiába monden próbálkozás.
2017. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Haver,te messze vagy az ocsmánytól,látnál engem és összetennéd a két kezed,hogy hála istennek te nem így nézel ki.
2017. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Nos Kérdező,tekintve hogy a mai nők döntő többsége erősen felszínes és anyagias is, nyilván azt fogják mondani, hogy ronda vagy. De még ha nem is lennél az, találnak más kifogást, hogy miért nem kellesz.

Őszintén szólva te jársz azzal jobban, ha ezek a nők nem állnak szóba veled. Hosszútávon te járnál rosszul egy ilyen kapcsolattal.

2017. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Hát azért remélem vannak még őszinte és kedves hölgyek is a világon :)
2017. júl. 17. 21:34
 27/30 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a képen a férfi akit beraktál kimondottan jól néz ki! Tényleg te lennél? :O
2017. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
65%

Okés vagy, átlagos.

Persze lehetne jobb, de az llátszik, hogy a párkapcsolatkeresős gondjaidnak nem külső okai vannak, hanem belső. Pszichológiai, önosmereti, önbizalmi, kommunikációs

2017. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
A külsőd teljesen rendben van :)) Kicsit erősíts önbizalom téren és megtalálod a szerelmed :)
2017. júl. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
rendben vagy a kép alapján.
2017. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!