Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a fiúk, akik folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiúk, akik folyamatosan itt nyavalyognak mint egy hisztis óvodás, hogy nem találnak barátnőt, nem gondolnak bele abba hogy talán magukon kéne változtatni?

Figyelt kérdés
Mindig megy a nők, meg a többi férfi hibáztatása. Érdekes, hogy alig látok olyan eszme futtatásokat, hogy esetleg az illető magán mit változtasson. Pl: legyenek céljai, önbizalma, férfias kisugárzása, legyen nagyon okos, intelligens, vicces, legyen saját személyisége, és stílusa. Ha ezek megvannak egy pasiban, akkor már nyert ügye van. De ahelyett hogy ilyen tanácsokkal látnák el a nyafogó óvodás kislány fiúkat, ehelyett megy a nők szidása ezerrel....

2017. júl. 20. 12:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
60%

5#

Ezek szerint a brit férfiak kb 70%-a szűz és az is marad.

Amúgy azt észrevettétek, hogy ha valami kamufelmérésset hoznak példának az emberek, akkor azt mindig brit tudósok készítik?

Gondolom, ha elmondom, hogy 165cm vagyok és mégis van barátnőm, akkor rögtön rávágod, hogy hazudok.


9#

Minek kéne hívni, ha egyszer az? Egy pár éve én is itt nyafiztam, aztán megembereltem magam, befejeztem a hissztit, megtanultam kommunikálni az emberekkel és két évnyi kemény munka eredményeként lett barátnőm. Visszatekintve és most elolvasva az akkori kérdéseimet, magamról is elmondom, hogy egy hisztis kisfiú voltam, aki úgy picsogott mint egy óvodás.

2017. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
79%

De belegondolnak, és arra jutnak, hogy minden megvan bennük amit a nők kívánnak amikor megkérdezik őket... Aztán idő kell ahhoz, hogy rájöjjenek, hogy amit a nők mondanak, és ami az ösztöneiket beindítja, az két különböző dolog. Pl nem kell okosnak lennie, se intelligensnek, se nem kell saját személyiség sem stílus, hanem egy divatos, széleskörűen elfogadott prototípus személyiség, legalább látszólagos önbizalommal, úgy hogy legalább látszólag a nők számára férfias dolgokat tesz.


De én sajnos csak vicces vagyok, nagyon okosnak és intelligensnek mondanak, sajnos saját személyiségem és stílusom van (ez a kettő nagy átok).


Nem sugárzok önbizalmat, meg "férfiasságot", mert csak 190 centi magas vagyok 80 kilóval, borostával, 0-s géppel nyírt hajjal, és olyan férfiatlan hobbijaim vannak mint a motorozás, szerelés, programozás, természetjárás, tudományos érdeklődés, úszás. Ráadásul nem a mainstream "elfogadott" zenéket, és filmeket szeretem, nem érdekel a xilleksz, meg a 7554. képregényfilm.

Sajnos önbizalmat csak úgy nem tudok elővenni, mert annak nálam erős alapja kell hogy legyen, nem megy úgy mint sokaknak, hogy útépítő munkásként meg megdugtak 1 nőt, és elszáll az egekbe az önbizalmuk. Önbizalmat nekem nem tudnak holmi szakmai sikerek, meg pénzügyi biztonság, meg hobbisikerek adni, hanem csak az, hogy egy nőt érdeklek, és jól érzem magam vele, és kialakul valami extra, eddig csak ez tudta felhúzni nagyon az önbizalmamat, amitől így "férfias" kisugárzásom is lett. (remélem nem mondok újat, de az önbizalom="férfias kisugárzás"...).


A lényeg a lényeg, hogy én is, és sorstársaim is arra jöttek rá, hogy a nők megszerzésének alapfeltétele az, hogy meg kell tanulni színészkedni, eljátszani az általuk elvárt szerepeket. De ha túl erősek a tisztességre való hajlamok (rosszul érzed magad ha szerepet játszol, és így kamuzol a nőnek), akkor ez nagyon nehéz feladat.

2017. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
33%
Erről is Orbán, Soros meg a többiek tehetnek. :D
2017. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
64%

12-esnek teljesen igaza van, a folyamatos megjátszás és pózerkedés kell, ami bennem szintén nincs meg.

Én 185 magas és 100 kg vagyok, de nem a súlyfelesleg, hanem a sportosság miatt(kondi, foci, bringa). Munkahelyemen a legjobb vagyok, folyamatosan fejlesztem magam, intelligens vagyok jó humorérzékkel megáldva. Társaságban velem beszélgetnek a lányok, mert a pózerekkel nem lehet az ostobaságuk miatt, de velük mennek haza... Minden nő és férfi ismerősöm el van képedve attól, hogy már 4 éve egyedül vagyok, mert elmondásuk szerint minden nő ilyen normális férfira vágyik. Nem tartozom az itteni siránkozók közé, ezen történet csupán ténymegállapítás...

2017. júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
72%

Welcome to the Internet barackos mókuslekvár.

Tudod ez egy olyan hely ahol lehet minifélét kiírni. (Mer ez egy fórum. )


Többek között panaszkodni is lehet rajta.

Szidni Orbán Viktor-t. Érdeklődni h milyen PC lenne neked az ideális. Mi álmod rejtélye. Szereted e a mustárt .... stb.


Am a nők is nyavalyognak h nem találnak apa típust, 300 +-os fizetésű kell neki... (Persze ő nem keres annyit. )

Ugye ez véletlenül sem zavar ?


Am meg aki sír az általában 1 kapcsolatfüggő. Aki maga alatt van.

Majd kérdezd meg a gyereket akarok de nincs pasim c nőket h ők hogy állnak ?

2017. júl. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
43%

Te Kérdező, ha egy sikertelen férfi külső okok miatt sikertelen (nem tudja/nem akarja megugrani a nők által támasztott esztelen elvárástornyot, vagy nem született jóképűnek, nincs nemzetibankja odahaza), akkor mit hibáztasson magán? Elárulnád?

Ha nem lenne a párkapcsolati piac 80%-a tele felszínes és anyagias nőkkel, akkor elárulom, még 100 ilyen kérdést se írna ki senki. Ezért haragudni kb. olyan mintha az időjárásjelentő fószerre haragudnál, amiért esőt jósol holnapra, holott te szép napsütést akarsz. Kb. annyit is ér.


A kialakult helyzetben ti is vastagon sárosak vagytok, de ezt még magatoknak se ismernétek be, nemhogy itt a nagyérdemű előtt. Ti is ugyanúgy hárítjátok a felelősséget, mint az általatok lenézett, megvetett "szűznyomilúzerek", úgyhogy pont nektek nem kéne prédikálni arról, mi a helyes viselkedés.

Mielőtt vitatkoznál, közlöm, hogy én 1 ilyen kérdést nem írtam ki, meg is tudom mutatni. Konkrétan azt szoktam tanácsolni a fiúknak, hogy egyszerűen hagyják abba a párkeresést és ne foglalkozzanak veletek, úgyhogy még szívességet is teszek neked. Nincs mit.


Az önbizalom-kisugárzás-kémia lózungokra majd visszatérhetünk, ha azt látom, hogy az átlagpasas is ugyanannyi levelet kap társkeresőn, mint a bulikirály helyimenőcsávó, oké?


"Én az összeset szénné szoktam oltani."


És erre még büszke is vagy, hogy abba rúgsz nagyokat aki a földön fekszik :DDD ez a legteljesebb nó komment.

Magyarország, én így szeretlek!!!


"De ez így oké. Az ilyenek pusztuljanak is ki, éljen a természetes szelekció :)"


Te vagy az, Hitler bácsi?

Kaptátok mindketten a mínuszt. Érdekes, az ilyen hozzászólásokat valahogy sose moderálják.

2017. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
#16 Hitler pont hogy nem a természetes szelekció elvét követte. ;-)
2017. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%

Tudom, ő csak rásegített. Ennek ellenére a kedves válaszolónál ugyanaz volt a felfogás, dögöljenek meg, oszt probléma letudva.


Az élet pedig, ugyebár, szép.

2017. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
52%

Amit lehetett változtatni magukon, azt már jóval előtte megtették. Amin meg nem lehet, azon NEM LEHET. Ideje lenne felfognod, hogy a párkeresés nem autóvásárlás meg mittomén, lakásvásárlás, tegyünk má egy kis különbséget a kettő között!

Ha meg olyan fontos a kisugárzás meg a kémia nektek, a jóképű vagy gazdag férfiaktól miért nem kéritek számon a belső értékeket? Jaaa mert nekik egy sincs, de a pénzük az azért kell...értem én.

És most jöhet a konok tagadás meg a hímsovinisztázás, mert mindig mindenről a férfi tehet, ti szerencsére tökéletesek vagytok. Nesze neked PÁRkapcsolat...ultragáz, szánalomtenger!!!


Első válaszadó: Szavakat nem találok rá, mekkora egy sóhaj suttyó legalja hitvány proli vagy. Csodálkozom hogy édesanyád nem húzott le a vécén. Kaptad a mínuszodat.


Második válaszadó: Az élet szar. Beszórhatod cukormázzal, nyomhatsz rá tejszínhabot és még cseresznyét is rakhatsz a tetejére, attól még szar marad. 'Nuff said.


Harmadik válaszadó: A te fajtádnak kéne kipusztulnia,de az ismert világegyetemből is lehetőleg. Ment neked is a mínusz.

2018. jan. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, leírnád akkor konkrétan a varázsformulát, hogyan, mit változtasson, hogy garantáltan sikeres legyen?

Csak mert ezzel egy csapásra atomhíres lennél, kereshetnél egy valagnyi pénzt, szingli férfi pedig maximum rezervátumban lenne 1-2 példány.

Mellesleg a 16. válaszadó remekül leírta: ti is vastagon sárosak vagytok abban, ha nem jön létre párkapcsolat. Ha jól tudom, még mindig ti, nők választotok a pasasok közül, nem pedig megfordítva. A férfi udvarol, a nő meg fogadja vagy elutasítja. Így van? Igen így.

Oké, akkor a balhét is ti viszitek el. Plain and simple.


#1 szánalmasan fejcsóválósan sötét ostoba vagy. Elkéne neked egy fekete lyuk oda hogy világítson.


#2 ha nincs igazuk, cáfold meg. Na mi tart vissza? Ja, hogy tényeket kicsit nehéz?

Nos akkor megintcsak oda jutunk, hogy nekik van igazuk, a te állításod meg fals.


#3 neked is hasonló jókat, jobb időben a fajtádat páros lábbal rúgták le a Taigetoszról. Most is azt kéne.


#11 neked minden kamu amit nem látsz a saját szemeddel? A gravitációt azért még elhiszed? Vagy szárnyak nélkül repülsz? Ja, és akkor NEKED miért is kéne hinnünk? Csak mert a logikád alapján te is kamuzol.

A második bekezdésed meg teljesen olyan, mintha valami haladó MLM-zombi írta volna.


Az első és a harmadik válaszadónak én is nyomtam mínuszt.

Érdekes hogy az ilyen hitvány szaralakokat sose dobják ki innen, fura ez a szabályzat, hm-hm, mit ne mondjak.

2018. okt. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!