Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a fiúk, akik folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiúk, akik folyamatosan itt nyavalyognak mint egy hisztis óvodás, hogy nem találnak barátnőt, nem gondolnak bele abba hogy talán magukon kéne változtatni?

Figyelt kérdés
Mindig megy a nők, meg a többi férfi hibáztatása. Érdekes, hogy alig látok olyan eszme futtatásokat, hogy esetleg az illető magán mit változtasson. Pl: legyenek céljai, önbizalma, férfias kisugárzása, legyen nagyon okos, intelligens, vicces, legyen saját személyisége, és stílusa. Ha ezek megvannak egy pasiban, akkor már nyert ügye van. De ahelyett hogy ilyen tanácsokkal látnák el a nyafogó óvodás kislány fiúkat, ehelyett megy a nők szidása ezerrel....

2017. júl. 20. 12:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Inkább, találjatok ki a nők helyett, egy jó hobby-t. Ha ennyi ideig nem jön össze semmi, akkor nem is fog. Csak feleslegesen idegesítitek magatokat.
2019. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

tudod kérdezőcském, ha ilyen egyszerű lenne, hogy változtassanak magukon, az utolsó pár magányos pasast rezervátumban mutogatnák a nagyérdeműnek

azért panaszkodnak itt a férfiak "mint egy hisztis óvodás", kérdezőcském, mert semmi hasznos, épkézláb tanácsot nem adtok, csak a női bulvárszemét oldalakon összeszedett bugyuta közhelyeket ismételgetitek, mint egy karcos lemez, vagy éppen lúzer inceleztek mindenkit, akinek nem hullanak ölébe a nők

ennyit arról, ti mennyire "segíteni" akartok

az igazán hasznos tanácsokat - hogy legyen jóképű, legyen jó kocsija, legyen rengeteg pénze - persze egyikőtök se írná le, mert olyan isten nincs, hogy beismerjétek, miszerint titeket a jó külső és a sok pénz vonz, csak az álszent, sunyi szöveget nyomatjátok mind


kérdezőt ám miért nem lehet lepontozni? most rányomnék úgy pár (ezer) piros kezet!!!


"Nekik nem az a lényeg, hogy hogyan lehetne fejlődni, hanem csak el akarják sírni, hogy ők mennyire szerencsétlenek."


tudod kisapám, amíg a nők "fejlődés" címszó alatt csak a sok pénzt, a jó külsőt, és az anyagi javakat tekintik, addig teljesen jogosan kritizáljuk őket emiatt


"Bármit is írsz nekik, azt el sem olvassák, mert nem tanulni jönnek ide, hanem picsogni"


tanulni? ezektől? mit?

hogy hogyan rúgjunk bele nagyokat abba aki a földön fekszik?


"Én az összeset szénné szoktam oltani."


maximum szeretnéd, kisapám

ezzel az általános iskola 5.b-s szövegeddel te maximum magadat oltod szénné, mindenki más pofánröhög

ostoba paresnyákov proli, a piros kezet kaptad


"És itt a legtöbb p..csogó személy csak azért ír ki ilyen kérdést, hogy a hozzá hasonló szerencsétlenektől megerősítést várjon, hogy bebizonyítsa magának, hogy tényleg mennyire sz..r az élet."


tudod kisapám, ha az élet ugyanúgy szar több ezer embernek ugyanabból az okból kifolyólag, akkor talán belegondolhatnál abba, hogy van valami igazság a dologban

persze dehogy fogsz belegondolni, nem is tudnál, mert pulykaszar van az agyad helyén

ha 10 orvosból 9 azt állítja, hogy rákos vagy, legyintesz rájuk, mondván, hogy hülyék, annak az 1-nek adsz majd igazat, aki azt mondja amit hallani akarsz?

hát kisapám, te se fogsz sokáig élni, de segond, a magadfajtáért nem is kár, ha kipusztul


"Hiába tanácsolom sokaknak, hogy foglalkozzanak önismerettel, mert az az alapja mindennek, a fülük botját se mozdítják."


az ostoba közhelyekből már így is többet kaptunk, mint elég, nincs szükségünk többre

szóval dugd fel magadnak az önismeretes baromságaidat, keresztbe, ha befér


"Folyton meg a nyavalygás a felszínes, anyagias világról."


fáj az igazság, kisapám? há' szar má' neked

a piros kezet te is kaptad


"Nem, mert könnyebb nyavalyogni."


van jobb ötleted, észvitéz?

akkor halljuk, most legyen nagy pofád!


"Az ilyenek pusztuljanak is ki, éljen a természetes szelekció"


és a te jelentéktelen, szánalmas, életképtelen fajtád mikor pusztul már ki?

ideje volna!

csak szerencsétlen szüleidet sajnálom, hogy képtelenek voltak egy közösségi életre alkalmas példányt összetöccsenteni

a piros kezet megkaptad, porbafingó nyomorult


"Amúgy azt észrevettétek, hogy ha valami kamufelmérésset hoznak példának az emberek, akkor azt mindig brit tudósok készítik?"


ha kamu a felmérés, mutass egy hiteleset

(tehát ne olyat, amit magad gányoltál össze Excelben kemény 5 perc alatt, hogy a bugyuta álláspontod megvédd valamivel)


"Egy pár éve én is itt nyafiztam, aztán megembereltem magam, befejeztem a hissztit, megtanultam kommunikálni az emberekkel és két évnyi kemény munka eredményeként lett barátnőm."


igen, én meg hallottam valakiről aki látott valakit aki olvasott valakiről aki ismert valakit aki meggazdagott az MLM-ből...

ilyen csalimeséket én is ki tudok ám találni!

a piros kezet kaptad

2019. okt. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Kerdezo!!!

Sajnos szomoru hireim vannak szamodra:

a) A parkapcsolat 2 emberen mulik, nektek is ugyanugy bele kell tennetek a magatok reszet es valtozni, mint a fiuknak! Ne kepzeld mar azt hogy majd a passzat is ugy fujdogal ahogy nektek tetszik! Kinek hiszed te magad? Meg a tobbi hozzad hasonlo kreten nyomorult? Hercegkisasszonynak a toronyszobaba? Felfujt holyagok vagytok egyszeruen.

b) A fiuk teljesen jogos kritikat irnak rolatok, te magad vagy az elo pelda arra hogy igazuk van veletek kapcsolatban, de neked meg most is derogal onkritikat gyakorolni, helyette mindenki mast hivsz hisztis ovodasnak, csak mert nyomorek vagy ahhoz hogy kilepjel az arnyekodbol

c) Amikor a ferfi akar megvaltoztatni titeket, megy korusban a nyavalygas hogy szemet elnyomo patriarchalis tarsadalom, erre ti ugyanazt akarjatok a ferfiaknak elerni...nem kicsit segget csinaltal a szadbol most

d) Az altalad felsorolt kozhelyes baromsagokkal meg SOHA SENKI EGYETLEN LANYT se hoditott meg! Persze, onbizalom, kisugarzas, intelligencia, stilus...ti ezeket magasrol es toccsanosan leszarjatok, es mindig a legjokepubb, leggazdagabb csavot veszitek csak eszre. Hazugok vagytok es azok is maradtok.

e) Amig miattatok van ennyi szingli ferfi, addig titeket fognak hibaztatni teljesen jogosan, ha ez nem tetszik, koltozz valami nagyobb sivatagba vagy barlangba.

f) Tanuljatok meg eszervekkel vitazni, mert egyelore ti vagytok egy hisztis ovodas kisdedos szintjen


#1 Ugyike vagy, ugyanazt az ostoba hazug mantrat lokod mint a kerdezo, hatha attol igazatok lesz! Olyanok vagytok, mint Gobbels tanitvanyai: addig hajtogatjatok a feligazsagokkal tuzdelt hazugsagaitokat, amig vegul magatok is elhiszitek.

Te amugy kit oltasz itt szenne, te ocska, zugnetes kis butaproli? Maximum jot rohognek az izzadsagszagu vergodeseden, ahogy en is.


#2 Remek, te vagy a masik agyatlan idiota aki beszall a szavalokorusba.

Az meg se fordul a fejedben, nyomoroncka, hogyha ennyi fiunak egymastol fuggetlenul ugyanaz a velemenye rolatok, akkor MEGIS lehet hogy nekik van igazuk? Lehet hogy megis a nokkel van a baj? Lehet hogy megis tul felszinesek es tul anyagiasak? Lehet hogy a vilag tenyleg egy szar hely?

Nem, persze, hogy lehetetlen. Ezek mind-mind hulyek, ti vagytok a dilihaz helikopterei egyedul!


#3 Kar hogy edesanyad nem kapart el egy kutyaszaratoba a teged megilleto helyre. Te legalja hitvany ostoba rovar, te.

(mert nem sertem meg a gerincesek torzset azzal hogy kozejuk sorollak: neked ott semmi keresnivalod)


#7 Az intelligenciat tovabbra se tartjak a nok semmire, nem az alapjan valogatnak.


#11 Igen-igen, persze-persze, minden felmeres es statisztika hazudik! Nektek, ostoba fotelhuszar butaproliknak van igazatok!

Te most is az vagy amugy: egy hisztis kis nyomoronc, csak most ellentetes elojellel hisztizel, ennyi.

Amugy a helyesirast is megtanulhatnad eszosztas helyett, mert igencsak radfer.


#13 faradj at a Politika kategoriaba a hulyesegeddel, a tobbi haborodott koze.


Tolem is kaptak a piros kezeket ezek a szanalmas senkihazi lefolyoszennyek. Ezeket hiba volt onallo eletre alkalmasnak nyilvanitani, tul primitivek hozza.

2021. jan. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!