Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyedül megyek férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyedül megyek férfiként nyaralni (se barát, se barátnő,31 F), akkor az ismerősök miért néznek úgy rám, mint valami ufora? Mert nyugati országokban ez általános dolog, és nem hinném, hogy mi olyan szinten állunk, mint egyes ázsiai országok.

Figyelt kérdés
2017. júl. 26. 09:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nekem 1-2 jó barátom van, mind Angliában élnek már. Akik itt maradtak, na ők vagy iszákosak, vagy családosak. Az előbbi nem kedvencem, a másodiknak meg 2. vagyok a családja mögött. Szóval nem mindenki ilyen. Én 1 hónapja elmentem egy koncetre három huszonéves lánnyal (én voltam a sofőr), egyiküket már 2 éve ismerem. Elmentem, és a vele jövő két lány mondta, hogy igazán hozhattam volna 1-2 barátomat. Mondom, az nincs egy sem. Onnantól kezdve ez a két lány kb hozzám sem szólt, nem is kérdeztek semmit. Csak a régebbi ismerős lánnyal beszéltem néha, mi újság, stb. Szóval fura világot élünk.
2017. júl. 26. 12:15
 12/14 A kérdező kommentje:
Ja és 30 felett valahogy már ebből kitörni sem lehet, hogy na szerezzünk barátokat. A barátságok java fiatal korban kötődik, ami később, abból 10 ből 8 vagy 9 inkább érdekbarátság. Na most hozzám nem sok érdek köthetne bárkit is, se nem vagyok milliomos (átlag diploma, átlag munkahely), se nem iszonyatosan szociális, befolyásos. Szóf.osó sem vagyok, nem beszélek túl sokat.
2017. júl. 26. 12:19
 13/14 anonim ***** válasza:

Amúgy 28 éves nőként így vagyok, kb., kérdező, és összeteszem a kezem, hogy sikerült egy normális párt találnom magamnak.


Barátok: amúgy sem vagyok könnyen barátkozó típus (legfőképpen a szüleim ridegtartásos, lelki terroros nevelése miatt olyan önbizalomhiányos lettem, ami még a mai napig kihat, bár nagy energiabefektetéssel sokat fejlesztettem magamon 21-22 éves korom óta)... aki volt barátom, abban mind csalódnom kellett (nem voltam neki elég menő... apróságon besértődött, amikor ő 100x rosszabb dolgokat csinált stb.), kivéve egyet. De ő meg leköltözött a pasijához vidékre, és ritkán tudunk összefutni. Ha az ember ráadásul egyedülálló, akkor meg nem tud csak a barátjával elmenni nyaralni, ha annak párja, családja van. De ha én Pesten élek, ő még vidéken, egy sima kávéházba beülős beszélgetést is rohadt hosszú logisztikázás előzi meg :).

Olyan haverok vannak munkahelyen, akikkel néha elmegyek meginni egy pohár sört (sőt ha olyan a szervezés, akkor mondjuk moziba is elmegyünk együtt), de nyaralás már pl. messze nem az a kategória, hogy elmennék velük, annyira nem bizalmas a kapcsolat.

2017. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom,hogy ne foglalkozz azzal,ki mit mond.Német ismerősöm is mondta,hogy a magyarok túlságosan szeretnek más életében turkálni,amiben sajnos maximálisan igaza van.
2017. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!