Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért siránkoznak állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért siránkoznak állandóan itt a fiúk, hogy milyen ritka a normális nő?

Figyelt kérdés

Én rengeteg normális nőt ismerek a körömben: szépek, nagyon csinosak, sportosak, okosak, intelligensek, viccesek, céltudatosak, háziasak. Persze ezek mellé a tulajdonságok mellé nyílván magukhoz hasonló férfit akarnak. Aki szintén színes egyéniség, intelligens, normális, férfias, sikeres, céltudatos stb...


Úgy gondolom hogy sokszor az itt emlegetett normális nő azt jelenti, hogy ugyanúgy legyen baromi csinos, okos, vonzó, értelmes, bájos, kedves, sportos stb...... de neki mint nőnek ne legyenek igényei..... Érje be egy szerencsétlen gyökérrel, mert ő a szeretetével halmozza el..... Oké fontos az is nyílván, a nélkül nem működik jól egy kapcsolat. Na de azért van rengeteg rengeteg tényező ami szintén befolyásol egy kapcsolatot.


Ti hogy látjátok?



2017. júl. 31. 23:02
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
20%
"Imádom" ezt a "kisfiúzást!"
2017. aug. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
65%

23#

Tudom, azért írtam :)

2017. aug. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A legrosszabb ***** válasza:
20%
#23: Ezzel is mire utalnak, hogy milyen legyél? Legyél tapló, bunkó, érzéketlen, agresszív, férfias, domináns, 115 kiló színizom, viking, svarcenegger, gladiátor. Hihetetlen, hogy a fikázásukkal pont maguk ellen beszélnek. :))) De ezt ők úgysem érthetik, mert pontaggyal rendelkeznek.
2017. aug. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
17%

Tényleg ritka a normális nő, aki tényleg nőként viselkedik és éli az életét.

A mai világban a nők bizonyítani akarják rátermettségüket, szakmai hozzáértésüket és harcolnak az egyenlő jogokért és fizetésért. versenyezni akarnak a férfiakkal, férfi pályán mozognak, férfiasan beszélnek és viselkednek, erősnek mutatják magukat, de ez csak színház. A való életben meg nőként teljesen leszerepelnek, egy rendes kaját nem tudnak összeütni és varrógépet vagy horgolótűt még életükben nem láttak közelről.

Nemrég volt egy randim egy középkorú nővel, aki hosszasan ecsetelte, hogy mindenhez ért és igazából neki nincs is szüksége férfiakra,mert saját maga kifestette a lakását és be tudta kötni a flexi csövet a mosdó alatt. Ahogy beszélt, ahogy felvezette a dolgot csak úgy sugárzott belőle a büszkeség, persze közben röhögtem magamban, mi minden nap ezt csináljuk hátrafelé becsukott szemmel. Egy nőtől nem ezt várom el, legyen kreatív a konyhában, legyen kreatív a lakberendezésben, legyen kreatív az öltözködésben, a kertápolásban, a gyereknevelésben de ne a férfi munkákat próbálja már eltanulni.

Én hiszek a klasszikus férfi-nő felállásban, mint a táncban. A férfi vezet, figyel a partnerére, tudatosan és megfontoltan irányítja a cél felé és vállalja ezért a felelősséget. A Nő követi, hozza a legjobb formáját és ha működik akkor nem reklamál, csinálja a dolgát. Ha valamire szüksége van előre szól, nem okoskodik, megbízik a partnere szaktudásában és ugyanez igaz visszafelé is....ez hívják kölcsönös tiszteletnek és megbecsülésnek.

2017. aug. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
69%
#26 Ezt himsovinizmusnak hivjak es hulyesegnek.
2017. aug. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
68%

25#

Ezzel arra utaltam, hogy fejezzétek be a siránkozást, mert ez undorító amit itt összenyarvogsz.

Arra még nem gondoltál, hogy azért nem találsz nőt, mert egy nőgyűlölő balf_sz vagy?

2017. aug. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
93%

Azért nőként halkan megjegyzem hogy a szexizmus a férfiakra is ugyanugy káros mint a nőkre. Nekik ugyanugy meg kell felelniük a mai modern tarsadalom torz normáinak mint nekünk nőknek. Ismerek fiú anorexiást, ismerek olyan férfit akinek gyomor problémái vannak a stressztől mert 3 munkahelye is van. Ők is emberek. Mi is. Egyformák sosem leszünk, de egyenlőek egyszer talán. 😊😊

23/n

2017. aug. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
73%

Nekem abból van kibäszottul elegem, hogy egyesek fejében nem fér meg normálisnak és magabiztosnak lenni.


Itt ugat meg bőg mindenki, mint egy szerencsétlen (én ezt egy asztaltársaságban is ugyanígy kimondom :D), hogy jaj, a nőknek a bunkó, kigyúrt állat sggfej kell...


Nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy egy teszetosza, önbizalomhiányos, visszahúzódó ember nem látott még közelről egy olyan pasast, aki nekem tetszik a magabiztossága és a jó kiállása miatt. Távolról én is egy nagyszájú, ostoba pcsa vagyok gondolom... Csak azt elfelejtik, hogy amíg poénból hangosan kacagok, meg a barátaimmal, akik értik az iróniát, megengedek egy-két erősebb poént, addig azzal, akit nem ismerek, behúzom a féket, és miután ismerem kicsit, akkor kezdem az ő vérét is lightosan szívni. :D És senki sem veszi rossz néven, vagy sértődik meg, sőt, sok srácnak bejön, ahogy sok srácban nekem is tetszik, ha ilyen. Nem mondom, hogy vannak bunkók, de szerintem akikről itt azt hiszik, azt nem ismerik eléggé. A másik, én is szoktam mondani, hogy tudom, hol a helyem és miben vagyok jó, vagy mennyire. Ez van, akinek önteltség és beképzeltség. Vagy ha azt mondom, hogy "hm, nem is rossz a seggem ebben a ruhában"... Szabadszájú vagyok, de nem öntelt és soha nem tartottam magam többre másoknál, soha nem szóltak még a modoromért, még gimiben is a legilledelmesebbek közé soroltak az osztályban.


Az a baj szerintem, hogy aki frusztrált, meg visszahúzódó, meg nem érezte még egyszer azt a lendületet, amit "mi", annak ez durva. Ez olyan, mint mikor valakit finoman "kekeckedésből" oldalba bökök könyékkel. Van, aki beleáll a helyzetbe, nevet rajta egyet és visszalök finoman, és nekem ez az elfogadott viselkedés. Más meg leterül a földre és elkezd hisztizni, vagy félrevonul és vinnyogja, hogy én bántom. Aki meg sosem játszott ilyesmivel és kívülről látja, az csak rosszallóan nézi, hogy "nézzenek oda, ez a nyomorék bunkó kell neki, aki lökdösi?"... Srácok, vegyetek vissza, és vegyétek a fáradtságot, hogy megismerjétek, miről ítélkeztek.:)


Nem mindenki bunkó, beképzelt szar, aki tud egy kicsit élni, szabadszájú, pörgős, vagy szereti az iróniát.:)

21L

2017. aug. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ezt most külső vagy belső, de a másik kérdésnél a normális nőhöz az antigravitációs mell is hozzátartozik.
2017. aug. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
83%

Nekem az a véleményem az egészről, hogy sosem volt gondom a párkereséssel, nyitott voltam, nem voltak megugorhatatlan igényeim. De ezekkel a siránkozó alakokkal szóba nem állnék, az biztos.

A legnagyobb gondjuk szerintem az, hogy egy szemszögből nézik a témát, ami nagyon felszínes. A külcsínt nézik, üzletszerűen, funkcionálisan tekintenek a párkapcsolatra. Így is lehet, csakhogy ezen a rétegen nem lesznek sikereik. A maguk szempontjából igazuk van, hiszem azoknak a nőknek, akiknek csak a külcsín fontos meg a bankszámla vastagsága meg a látszat, azoknak sosem fognak kelleni.

Akiknek viszont mások az igényei, más síkon mozognak és szellemileg és lelkileg is tartalmasabb kapcsolatot kötnének, azoknak azért nem fognak kelleni, mert egész egyszerűen túl buták és felszínesek.

2017. aug. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!