Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van annyi, egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi, egyre több egyedülálló 30 év feletti orvos nő az Elittárson?

Figyelt kérdés
Eleve az értelmiségi nők többségben vannak, magasan képzettek, és viszonylag kevésnek van gyereke. Sőt alig találni olyat, aki nem csinos, és értelmes. Ennyire tapasztalatlanok a társkeresésben az életben, vagy ennyire megközelíthetetlenek? Ennyire válogatósak?

2017. aug. 1. 21:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Először is sokkal magasabbak az igények mint amit egy átlag férfi nyújtani tud, főleg egzisztenciálisan, ezt tapasztalatból mondom. 12 éves házasságból léptem ki, 3 nővel éltem több mint 2 évet együtt, szóval van némi viszonyítási alapom.

Nemrég kezdtem újra randizgatni, nem kizárólag interneten keresem a partneremet, aki szimpatikus és ad némi visszajelzést ott próbálkozom.

Az első randi könnyen összejön, de mindig van valami probléma, nagyon sok dohányzik, ami nálam kizáró ok, nagyon sok szabadidőpartnert keres, szeretőt de nem élettársat, volt olyan randim ahol a végén időpontokat ajánlott fel a következő randira, mert annyira elfoglalt. Nagyon vegyes az összkép, inkább lesújtó mint pozitív. Most egy fogorvos nővel randizgatok, meglepő módon egyszer sem hozta elő munkáját, nem szakbarbár, az életbe nem mondanám meg hány éves,nagyon fiatalos és a végletekig pozitív életfelfogású. Rajta kívül szerintem nem is találkoztam olyan nővel aki hitt volna abban, hogy ez működhet, hihetetlen bizalmatlanok voltak velem szemben.

40 évesen 2 diplomával a hátam mögött már kaptam olyan választ is, hogy én bizony kevés vagyok számára, többre számított(evvel egy jogásznő tisztelt meg)és elmagyarázta miért nem ér semmit a mérnöki diplomám. No nála volt az, hogy kikérte az italát(a legdrágább koktélt természetesen) majd kiment a mosdóba és kb 20 perc múlva visszajött. Megvártam amíg megissza és elköszöntem, 5 percet sem beszéltünk egymással.

Szóval nem egyszerű esetek a "magasan képzett" nők, és nagyon minimális élettapasztalat van mögöttük, volt olyan is akinek nem volt 1 évnél hosszabb kapcsolata, nem véletlenül, elviselhetetlen stílusa volt.

2017. aug. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért aki pl. a Semmelweissre jár,nem biztos,hogy akkora időzsonglőr,hogy közben pasizzon is,közben bulizzon is,közben dolgozzon is,mert otthonról nem tartják el.Nagyon kevesen képesek rá.Az igényeik is magasabbak,ha mást nem,intellektuális téren.
2017. aug. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ami lehet ok:

- egy diplomás, képzett nő, főleg orvos, ahol napi szinten kell használnia a tudását, mert ha nem, egy ember életét is tönkreteheti, az nehezen talál magának olyan társat, akivel szellemileg egy szinten vannak. Itt most nem rangról, pénzről beszélek... hanem szellemi szintről. Most nem azért, de lehet, hogy van olyan szakmunkás is, aki megüti azt a szintet, de a többség nem. Így már alapvetően kiesik egy csomó ember. Aztán a maradék egy része meg úgy van vele, hogy inkább butább nőt választ, mert az boldogabb (mert kevesebbet gondolkozik az élet komolyabb dolgain) meg mellette okosabbnak tűnik ő, mint férfi.

- egy átlag orvosnak nagyon nincs ideje ismerkedni, főleg ha ügyeletet vállal... olyankor szabad, amikor más ember nem, alig van szabadideje / idő, amit nem a praxisában vagy a kórházban tölt, a telefonja csörög mindenhol... munkahelyen meg ugye nem szerencsés ismerkedni. Társkeresőn meg leírhatja mindezt, vagy legalább ha leírja, hogy orvos, az okosabb pasas talán tisztában van vele, hogy nem lesz tonnányi szabadideje, és nem az van, hogy esetleg utcáról összeszed vkit, aztán magyarázkodhat, amikor a pasas hisztizik, hogy "már megint nem érsz rá este"

- biztos van olyan közöttük, aki rohadt nagy elvárásokat támaszt más szinten is

2017. aug. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!