Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van annyi, egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi, egyre több egyedülálló 30 év feletti orvos nő az Elittárson?

Figyelt kérdés
Eleve az értelmiségi nők többségben vannak, magasan képzettek, és viszonylag kevésnek van gyereke. Sőt alig találni olyat, aki nem csinos, és értelmes. Ennyire tapasztalatlanok a társkeresésben az életben, vagy ennyire megközelíthetetlenek? Ennyire válogatósak?

2017. aug. 1. 21:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Figy, en meg 40 eves ugyved csaj vagyok, es szinten Elittars totzsvendeg.

Pedig jol is nezek ki, allitolag:-)

Egyebkent en elegge szenvedek attol, hogy 180 cm magas vagyok, igy minden faszi kisebb.

2017. aug. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
31%
Na a 180 centi durva, pár kiló felesleg és máris egy nagy trampli nő alakul ki belőle :))
2017. aug. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
77%

Hat ez rettento kedves megjegyzes volt, utolso:-)

Sportos, karcsu vagyok. Nem trampli...

2017. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
37%
Én csak tettem egy kijelentést, melyben a gondolatomat osztottam meg :))
2017. aug. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
61%

Sok 180 centis elhízott trampli nőt láttam magam is, szóval van benne azé' igazság.

Persze ha ügyel magára és nemhízik el, akkor nem szóltam :)))))))))))

2017. aug. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Na... jo....fiukak!

Neeee... szekaljatok:-)

NEM vagyok, nem voltam es nem leszek tramli:-)

Magas vagyok, de jo csak:-)

Na!

2017. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Javitas: jo "csaJ"
2017. aug. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Férfiként nagyon nehéz társat találni társkeresőn, mivel tök mindegy mit írok a profilomba, úgy is mindenki kép alapján szelektál. Tehát hiába illenék össze az illetővel személyiségileg pl. nincs rá módod ,hogy bizonyíts úgy ,mint egy élő kapcsolatfelvételnél.


A nők nem írnak tapasztalat.

2017. aug. 2. 00:08
 19/23 anonim ***** válasza:
90%

Lélekdoki vagy, gondolom legalább 30as és úgy adod elő, hogy a nők külső alapján ítélnek, főleg a hús piacon, mint egy elsőbálozó kamaszfiú.

Jó reggelt Csipkejózsika, ez a való élet.

2017. aug. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Mert, az èrtelmisègi nőnek, aki nem mellèkesen csinos is nincs annyi ideje, mint egy plázamacskának. Az utóbb említett egyednek csak azon jár a kis agya, hogy hol szerezzen olyan pasit, aki eltartja. Az első pedig társat keres,akivel közösen èpítik a jövőjüket. Nem mindegy...N
2017. aug. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!