Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyan csajjal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan csajjal, aki lefeküdt már pár munkatársatokkal?

Figyelt kérdés
Egy multinacionális cég és 100 körüli a létszám. Összejönnétek vele azzal a tudattal, hogy a cégen belül voltak akik dugták, vagy zavarna titeket.

2017. aug. 2. 22:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
20 év felett már kötelezően szét kell tenni a lábad egy/több-éjszakás kalandokra a környezetedbe lévő embereknek?
2017. aug. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 MolotovPunk ***** válasza:

/miért, ha nem a cégen belül, akkor szerintetek máshol nem ugyanezt csinálták vele? /


Nekem volt barátnőm cégen belül és később nagyon megbántam az egész kapcsolatot.Mellesleg sokkal jobb dolog az ha nem a melóhelyről szed össze barátnőt az ember.(Főleg ,ha 2,vagy 3 műszakban melóznak sokszor eltérően.)Továbbá melóhelyen sok sz_rkavarás,rosszindulat megy meg hasonlók....Én megtapasztaltam ezt azt.

Ráadásul akin már többen is átmentek melóhelyen,arról igencsak szép pletykák terjednek melós körökben,ami eléggé ultra gáz tud lenni.

Ha te egy ismeretlen csajjal jössz össze (ismeretlen) buli helyen,vagy akár interneten,az kevésbé gáz,mert azokat a pasikat nem ismered,akikkel valaha ő szexelt.

Tehát nem tapasztalhatod meg személyesen azt,amit melóhelyen igen.

2017. aug. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kizárt. Nekem még szexre sem kellene. Nem vagyok rosszindulatú az ilyen nőkkel, de kizárt, hogy jó ismerettségen kívül több kelljen. Én nem csak munkahelyen vagy más szűkebb szociális körben vagyok ilyen. Nekem már az sem kell akiről mondjuk városi szinten tudom, hogy kavart ezzel-azzal.
2017. aug. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Csak ha hozott HIV szuresrol leletet.
2017. aug. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
10-nél a pont. De nagy a képmutatás amúgy, a p¡nája azért jó lenne... Akik azt írják, megdugnák, ők maguk sem különbek.
2017. aug. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem!

nem kell aki nagyon soknak meg volt,még szexre sem kell!

2017. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!