Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez hogy képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez hogy képtelen vagyok a szexnél többet gondolni a nőkről? Egyszerűen meglátok egy lányt és csak meg akarnám néha d*gni és ennyi. Képtelen vagyok kapcsolatba gondolkodni. Szerintetek ez betegség?

Figyelt kérdés
2017. aug. 3. 10:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ja így má értem hát igen igazából mindent megtudok oldani egyedül kivéve a szexet ez itt a baj;)
2017. aug. 3. 15:13
 12/16 anonim ***** válasza:
Keress olyan nőt, akinek az élete rendben van, csak a dugás hiányzik neki.
2017. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mintha az olyan könnyű lenne:D de rajta vagyok az ügyön;)
2017. aug. 3. 15:23
 14/16 anonim ***** válasza:
56%
Könnyebb mint elviselni egy állandóan a Bahamákra készülő mosógépkapcsolót.
2017. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Te ilyen beállítottságú vagy,ami később még persze változhat.Mondjuk találkozhatsz olyan nővel,aki valamiért érzelmeket is kivált belőled.Nem biztos,de esély van.Talán csak meg kell rá érned.
2017. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Nagy ritkán azét belefut az ember olyanba, akire érzelmileg is ráhangolódik, szinte rögtön az elejétől megvan a szimpátia,és érzed, hogy tulajdonképpen te jól érzed magad a másikkal, jobban,mint nélküle, feldob..


Na ezért érdemes kapcsolatban lenni, másért nem is,


ha neked ez nincs meg, akkor fölösleges is lenne, mert nem lenne ugyanaz. Szerintem ezt nem lehet erőltetni.

26N

2017. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!