Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így folytatni?

Figyelt kérdés

Akármilyen lánnyal beszélek tinderen, amint megtudják, hogy katona vagyok, azonnal kapcsolatot bontanak. Vagy csak nem írnak vissza többet. Egészen addig igen, esetleg még pár sort küldenek ezután is, de itt elvágódik a padlón a beszélgetés.

Soha nincs konkrétan kimondva, pusztán megszűnik az érdeklődés. És következetesen ekkor.

Ne mondjam el? Ha később derül ki, akkor is ugyanaz a hatása, komoly kapcsolatot pedig csak úgy lehet felépíteni, ha minden az elején tiszta.

Ez ilyen kizáró ok? Akkor pedig? Ugorjak a Dunába, mert nem felelek meg párkapcsolat szempontjából?


Az lehet a probléma, hogy egyetemista lányoknak - mert szinte mindenki az tinderen - ez valamilyen morganatikus helyzet?


24/F


2017. aug. 9. 23:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Rendben. De ha nem ott, hol? Badoon is voltam, hasonló eredménnyel. Társkeresőkre nem regisztrálok, hogy fizessek azért, ha látni akarom a képeket, ha meg akarom nyitni a kapott üzeneteket, mintha maffiaszerűen védelmi pénzt szedne az oldal.

Nem arról, van szó, hogy nem engedhetem meg magamnak, ezek elvek... Ne zsarolja ki tőlem a pénzt ilyen bazári módon.


Élőben nem tudhatom, kinek van párja, kinek nincs. Többszöri elutasítás után - mivel általában van párja az ilyen korú lányoknak -, már akarok egy minimális szűrőt az önbizalomleépítő sorozatos kosarak ellen, és célirányosan olyan lányok között akarok keresni, akikről tudom legalább is, hogy egyedül vannak.

Ez nem bátortalanság. Egy nő nem értheti, milyen stresszhatás viselni azt a tehert, hogy újra és újra megalázottan kerüljön ki egy közeledésből a férfi a visszautasítás által, majd ennek a lehetőségnek ismét kitenni magát, hiszen fogadni a közeledéseket ennél nyugodtabb helyzet.

A legmagabiztosabb embert is leépíti, és természetes, hogy biztosabb talajú megoldást keres.

2017. szept. 30. 16:37
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem kizáró ok.:) Csak szimplán ne Tinderen akarj normális kapcsolatot keresni.:D

22/L

2018. márc. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Miért nem a rendvédelmis egyetemistákkal ismerkedsz?

Egy bölcsész, szociológus, művész az a szabadság híve, nem a hierarchiáé és szabályoké.

2018. márc. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!