Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én rontottam el valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontottam el valamit a lánnyal az itteni levelezésben?

Figyelt kérdés

Rámírt itt egy lány, azt mondta, beszélgethetnénk.

Négy napig leveleztünk egymással. Tök megörültem, mert nagyon sok egyezés volt az érdeklődési körünkben, a másik félben keresett dolgokat illetően, a külsőt érintő elvárásokban.

Ezután a lány azt mondta, személyes találkozáskor tudna igazán közel engedni. Azt válaszoltam, nekem nincs kifogásom a találkozással; de nem érzi-e még korainak ezt.

Azt írta, de, picit.

Tovább leveleztünk, és kiemeltem, hogy ő határozza meg a lépéseket, saját szándéka szerint, én igazodok majd a sebességéhez.

Aztán felvetettem előtte két eseményt, és így is írtam, csak felvetés, mondhat nemet is, hozzánk képest egyhónapnyi időtávolságban, amikor találkozhatunk személyesen is. Két különböző alkalom erre. Addig pedig levelezéssel megismerhetnénk még egymásból többet is.

Azt írta, kicsit gyors a tempó.

Amikor képet is cseréltünk, kérdezte a véleményemet őróla. Megírtam, és megkérdeztem, mi az övé, el tudna vajon képzelni többet is velem.

Azt írta, személyes találkozás után tudna többet mondani.


Így visszajutottam ugyanabba az önismétlő körbe.


Másnap nem írt. Furcsa volt, megkérdeztem, akar-e tovább beszélgetni. Azuzán másnap írt egy levelet, hogy fáradt, holnap beszéljünk inkább. Továbbra sem azt, hogy ne írjak neki.


Ezután három levelet küldtem neki, egyet egy napon, hogy mi történt, hogyhogy nem ír. Illetve hogy mondja meg nyugodtan, ha nem akar beszélni, csak akkor tudjam, hogy felesleges írnom.


Bejelöltem a testvérét facen, hogy vajon csak nincs gépközelben, vagy mi történt: akkor írt vissza, hogy nem akar velem beszélni, ne haragudjak, és ne jelölgessek senkit.


Mit kellett volna másként tennem, egy amúgy ilyen jó irányvonalban?


Illetve, miért jelent vállalhatatlan terhet egy egyébként alapvetően kedves, egyetemista lánynak, hogy felismerje a másik félben az embert, a személyt, és megtisztelje annyiban csupán, hogy tudtára adja a kapcsolatszakítás tényét? Egy levélírás pár perc, ráadásul az előtte való napon sem azt írta, hogy ne folytassuk, hanem inkább majd holnap ír.


2017. aug. 10. 20:57
 31/96 anonim ***** válasza:
72%
Semmit nem rontottál el a tesója bejelölésén kívül, az már tolakodó volt. Én is jártam már így itt, többször is. Minden oké, pörög a beszélgetés, erre képküldés után sicc, leléptek. Pedig habmár voltak csinos barátnőim, olyan randa nem lehetek. Ilyen ez, szard le.
2017. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/96 anonim ***** válasza:

28.

Szerintem pont felesleges "izzadnia" azon, hogy magyarázkodjon valaki egy random embernek a billentyűzet felett. Személyesen teljesen más a helyzet.

Kattogni meg azért felesleges ezen, mert végülis nem történt semmi.

2017. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/96 anonim ***** válasza:

#29

Két sorban is lehetsz terjengős, ha annak maximum két szónak kellene lennie.

2017. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/96 anonim ***** válasza:
59%

De nem értitek, hogy verhetitek a fejeteket a falba, másokat nem tudtok megváltoztatni, csak saját magatokat?


Kiakadhatok itt most, hogy miért kell a 99-es buszon jobban vigyáznom az értékeimre. Meg fognak tőle változni az emberek? Nem. Hiába csúnya dolog, ha itt most csoportosan vért hányva erőlködünk, akkor sem fog mindenki máshogy viselkedni.


Tanulsz belőle vagy szenvedsz. És innentől a saját hibád. Én sem szállnék fel laptoppal a 99-es buszra, az én hibám lenne.

2017. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/96 A kérdező kommentje:
Nyilván nem pszichológiai analízist vártam volna, csak egy levélben leírni, hogy éppen számára határozatlan voltam-e, vagy pont túl tolakodó és magamat rákényszertő, hogy a külső vagy a belső tulajdonságaim jelentik-e az okot. Csak ennyi.
2017. aug. 10. 22:11
 36/96 anonim ***** válasza:
28%

szerintem határozatlanságot érzett,túl nagy kontroll átadást és a hangvételről nem írtál,de a lazaság a vicc és a flört hiányát is valószínűleg.

meg akkor ott volt még a túl nagy és zaklató érdeklődésed,ami szintén vesztes pozíció.

ezeket összeadva mondhatni logikusak voltak a reakciói.

2017. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/96 anonim ***** válasza:
90%
De hogy jössz ahhoz, hogy a testvérét zaklasd? Ez tök beteg.
2017. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/96 anonim ***** válasza:
33%
Most minden bizonnyal meg fogom kapni a szokásos lepontozásomat az itteni szuper csajoktól, de nem érdekel, le fogom írni a véleményemet, max. akinek nem inge, nem veszi magára. Az itteniektől ne várj sokat, én is sokakkal leveleztem már itt, és elszomorító módon csak nagyon kevés volt a normális és tisztességes nő, a legtöbbjével hasonló módon jártam, mint te. Sokakra áldoztam heteket, hónapokat, igyekeztem megérteni és elfogadni másokat, soha senkinek nem küldtem képet a farkamról, nem bunkóztam, mégis az esetek zömében én szívtam meg, mert szó nélkül kiléptek a beszélgetésből, vagy valami hülye indokkal hárítottak, némelyik még képet sem akart cserélni, de persze nyavalyogtak, hogy nekik milyen rossz, mert senkinek sem kellenek, brühühü. Az itteniek többsége még rosszabb, mint a való életben szaladgálók, itt nagyon sok a beszari, hazudozó, életképtelen nő, akikkel semmire sem lehet menni, és persze a helyzetüket megkönnyíti az, hogy névtelenek-arctalanok maradhatnak. Nekem is szarul szokott esni, ha csak úgy eltűnnek (de persze a gyakoris kolléganőik mindig találnak mentséget arra, hogy ez miért is korrekt dolog), ezért nem is akarok itt beszélgetni senkivel sem, és még jobban fáj, ha előtte még kifejezetten azt írják, hogy milyen jó velem beszélgetni, aztán a legközelebbi levelemre már soha többé nem jön válasz. Ritkán találni annyi hazugot/nyomorultat, mint ezen az oldalon, akik sajnos csak tőled tudják elvárni az őszinteséget és a határozottságot, de ők ezt nagyrészt nem tudják viszonozni. Tisztelet a minimális kivételnek, aki képes ember módjára viselkedni. Nem hinném, hogy az esetedben bármivel is tudtál volna javítani, aki ilyen nyomoronc, mint az általad leírt csaj, az csak főjön meg a saját levében, sajnos sok ilyen van gyakorin.
2017. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/96 A kérdező kommentje:

Talán a legjobb az lenne, ha bemásolnám ide a levelezést.


De nem gondoltam, hogy ilyen indulatokat szabadítok fel sokaknál. A rohadt, az autista, a gerinctelen jelzőket miért kell beleszőni mindkét oldalról?

Nem gyűlölöm, nem is haragszok rá, és nem akarom ilyen irányba elengedni az itteni kommenteket.

2017. aug. 10. 22:17
 40/96 anonim ***** válasza:
23%
#32: Szerintem az már eleve ciki, hogy "izzadásnak" vagy "magyarázkodásnak" kellene minősíteni a normális, tisztességes emberi hozzáállást, és teljesen mindegy, hogy netes vagy személyes beszélgetésről van szó. Neten is lehet ugyanúgy gerincesnek lenni, attól függetlenül is, hogy itt arctalan a beszélgetés, és hogy itt könnyebb eltűnni. Szerintem pofátlanság arra alapozni, hogy mivel ez itt a net, akkor itt bármit meg lehet tenni, míg a való életben nem. De ez csak az én véleményem, én neten is ugyanúgy igyekszem viselkedni, mint a valóságban, nem tűnök el szó nélkül, nem hitegetem a másikat stb.
2017. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!