Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én rontottam el valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontottam el valamit a lánnyal az itteni levelezésben?

Figyelt kérdés

Rámírt itt egy lány, azt mondta, beszélgethetnénk.

Négy napig leveleztünk egymással. Tök megörültem, mert nagyon sok egyezés volt az érdeklődési körünkben, a másik félben keresett dolgokat illetően, a külsőt érintő elvárásokban.

Ezután a lány azt mondta, személyes találkozáskor tudna igazán közel engedni. Azt válaszoltam, nekem nincs kifogásom a találkozással; de nem érzi-e még korainak ezt.

Azt írta, de, picit.

Tovább leveleztünk, és kiemeltem, hogy ő határozza meg a lépéseket, saját szándéka szerint, én igazodok majd a sebességéhez.

Aztán felvetettem előtte két eseményt, és így is írtam, csak felvetés, mondhat nemet is, hozzánk képest egyhónapnyi időtávolságban, amikor találkozhatunk személyesen is. Két különböző alkalom erre. Addig pedig levelezéssel megismerhetnénk még egymásból többet is.

Azt írta, kicsit gyors a tempó.

Amikor képet is cseréltünk, kérdezte a véleményemet őróla. Megírtam, és megkérdeztem, mi az övé, el tudna vajon képzelni többet is velem.

Azt írta, személyes találkozás után tudna többet mondani.


Így visszajutottam ugyanabba az önismétlő körbe.


Másnap nem írt. Furcsa volt, megkérdeztem, akar-e tovább beszélgetni. Azuzán másnap írt egy levelet, hogy fáradt, holnap beszéljünk inkább. Továbbra sem azt, hogy ne írjak neki.


Ezután három levelet küldtem neki, egyet egy napon, hogy mi történt, hogyhogy nem ír. Illetve hogy mondja meg nyugodtan, ha nem akar beszélni, csak akkor tudjam, hogy felesleges írnom.


Bejelöltem a testvérét facen, hogy vajon csak nincs gépközelben, vagy mi történt: akkor írt vissza, hogy nem akar velem beszélni, ne haragudjak, és ne jelölgessek senkit.


Mit kellett volna másként tennem, egy amúgy ilyen jó irányvonalban?


Illetve, miért jelent vállalhatatlan terhet egy egyébként alapvetően kedves, egyetemista lánynak, hogy felismerje a másik félben az embert, a személyt, és megtisztelje annyiban csupán, hogy tudtára adja a kapcsolatszakítás tényét? Egy levélírás pár perc, ráadásul az előtte való napon sem azt írta, hogy ne folytassuk, hanem inkább majd holnap ír.


2017. aug. 10. 20:57
 11/96 A legrosszabb ***** válasza:
17%

Hányszor kell még itt leírjam, hogy hallgassatok Legrosszabb bácsira: nem kell beleélnetek magatokat a nőkkel való ismerkedésbe, főleg aztán interneten nem.


"... és kiemeltem, hogy ő határozza meg a lépéseket, saját szándéka szerint, én igazodok majd a sebességéhez..."


Ez meg hatalmas hiba volt részedről. Stafétabotot nem adunk át nő kezébe!

2017. aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/96 anonim ***** válasza:
72%
Nem rontottál el semmit. Majd megtanulod, hogy ha képcsere után csökken az intenzitás, vagy megszűnik, akkor annyi volt. Bunkóság, de ez van.
2017. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/96 anonim ***** válasza:
80%

Ott hibázol te is, meg a többi hasonló ember is, hogy rágörcsölsz a nemre. Azért ha nem vagy autista, simán lejön, hogy nem akart veled tovább beszélni. Miért alázod meg magad? Jó érzés? Ha képcsere után valaki azzal jönne, hogy fáradt, meg nem írna, én simán eltűnnék. Aztán ír, ha akar valamit, de részemről onnan lezárt.


Oké, lehet azt mondani, hogy de vissza kell írni, és igaz, de ez akkor sem lesz. Ezt nem tudjuk megcsinálni, hogy holnaptól mindenki írjon vissza. Úgyhogy vagy veszed a lapot, vagy szenvedteted magad.

2017. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/96 A kérdező kommentje:

Harcos21: egy kérdést írtam ki, ott talált meg, és kérdezte, akarnék-e vele beszélgetni.


________________


A képcsere után még leveleztünk. És nem, ha valaki azt írja, fáradt, majd holnap beszéljünk, az nálam nem azt jelenti, hogy "nem" - miért kellene "elfogadnom" a nemet, ha nincs is ilyen?

Ugyanannyi ideig tart azt is leírni, hogy ne küldjek levelet, mint azt, hogy holnap beszéljünk.


Ezt a kényelmes megoldást nem tudom hova rakni, hogy még így, nem szemtől szembe, levélben is nehéz valakinek őszintén írni, hanem "tudjam magamtól", és "jöjjön le nekem" - miért? Miért nincs leírva, kimondva?

2017. aug. 10. 21:25
 15/96 anonim ***** válasza:
67%
Egészen véletlenül nem Petrának hívták a lányt? Kb 100%-ban megyegyezik a te eseted az enyémmel.
2017. aug. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/96 anonim ***** válasza:
70%

2-esnek abszolút igaza van, nem tudom, miért pontozták le egyesek.


Tény1: Nem tetszettél neki.

Tény2: Az lett volna a korrekt, ha ezt közli veled, ehelyett gerinctelen módon reagálta le a helyzetet.

2017. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/96 A kérdező kommentje:
Nem kértem el a személyiét, csak faces profil alapján tudhatom, de nem Petraként ismerem őt.
2017. aug. 10. 21:31
 18/96 anonim ***** válasza:
12%
Lehet ezt csűrni-csavarni, mivel is volt vagy nem volt gond, de a lényeg nem változik: jó pár levél után csak annyi lett volna a lány dolga, hogy leírja: nem szeretné folytatni és kész. Az, hogy miért nem, az ő dolga, de a fentiek alapján ez kellett volna lennie a MINIMUMNAK, amit meg kellett volna tennie.
2017. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/96 A kérdező kommentje:

Megint rámutatok, hogy képcsere után még leveleztünk.

Egyébként sincs olyan, bármilyen értelmű szépséghibám, ami rondává tenne.

Objektíven magamat nem sorolom a taszító pasik közé.

2017. aug. 10. 21:34
 20/96 anonim ***** válasza:
69%
19: Akkor miről beszélgettetek közvetlenül az "eltűnése" előtt? Nem lehetett az az ok?
2017. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!