Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én rontottam el valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontottam el valamit a lánnyal az itteni levelezésben?

Figyelt kérdés

Rámírt itt egy lány, azt mondta, beszélgethetnénk.

Négy napig leveleztünk egymással. Tök megörültem, mert nagyon sok egyezés volt az érdeklődési körünkben, a másik félben keresett dolgokat illetően, a külsőt érintő elvárásokban.

Ezután a lány azt mondta, személyes találkozáskor tudna igazán közel engedni. Azt válaszoltam, nekem nincs kifogásom a találkozással; de nem érzi-e még korainak ezt.

Azt írta, de, picit.

Tovább leveleztünk, és kiemeltem, hogy ő határozza meg a lépéseket, saját szándéka szerint, én igazodok majd a sebességéhez.

Aztán felvetettem előtte két eseményt, és így is írtam, csak felvetés, mondhat nemet is, hozzánk képest egyhónapnyi időtávolságban, amikor találkozhatunk személyesen is. Két különböző alkalom erre. Addig pedig levelezéssel megismerhetnénk még egymásból többet is.

Azt írta, kicsit gyors a tempó.

Amikor képet is cseréltünk, kérdezte a véleményemet őróla. Megírtam, és megkérdeztem, mi az övé, el tudna vajon képzelni többet is velem.

Azt írta, személyes találkozás után tudna többet mondani.


Így visszajutottam ugyanabba az önismétlő körbe.


Másnap nem írt. Furcsa volt, megkérdeztem, akar-e tovább beszélgetni. Azuzán másnap írt egy levelet, hogy fáradt, holnap beszéljünk inkább. Továbbra sem azt, hogy ne írjak neki.


Ezután három levelet küldtem neki, egyet egy napon, hogy mi történt, hogyhogy nem ír. Illetve hogy mondja meg nyugodtan, ha nem akar beszélni, csak akkor tudjam, hogy felesleges írnom.


Bejelöltem a testvérét facen, hogy vajon csak nincs gépközelben, vagy mi történt: akkor írt vissza, hogy nem akar velem beszélni, ne haragudjak, és ne jelölgessek senkit.


Mit kellett volna másként tennem, egy amúgy ilyen jó irányvonalban?


Illetve, miért jelent vállalhatatlan terhet egy egyébként alapvetően kedves, egyetemista lánynak, hogy felismerje a másik félben az embert, a személyt, és megtisztelje annyiban csupán, hogy tudtára adja a kapcsolatszakítás tényét? Egy levélírás pár perc, ráadásul az előtte való napon sem azt írta, hogy ne folytassuk, hanem inkább majd holnap ír.


2017. aug. 10. 20:57
 41/96 anonim ***** válasza:
11%
#34: És innentől kezdve már csak egy lépés a felmentésig, hogy nyugodtan legyen bárki pofátlan, főleg a neten, hiszen ha megteheti, akkor miért ne. Amúgy miért az változzon meg, aki képes gerincesen viselkedni, aki a normális hangnemű üzenetek, a tisztességes beszélgetések után hasonló hozzáállást vár el a másiktól is, nem pedig hazugságot, hülyítést, sunyiságot?
2017. aug. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/96 anonim ***** válasza:
63%
#39: Én vállalom, hogy undorodom az ilyen emberektől, és hogy az efféle viselkedéstől kinyílik a bicska a zsebemben. Talán azért, mert x+1 hasonló esetem volt már, amikor időt, energiát nem spórolva igyekeztem megismerni és elfogadni itt valakit, és kb. ugyanez lett a "jutalmam". De persze mindig lesznek olyanok, akik majd megmagyarázzák neked, hogy te voltál a hülye, mert miért adtál esélyt neki (ha meg nem adsz esélyt valakinek, akkor ezért rúgnak beléd), vagy miért számítottál tisztességes viselkedésért cserébe tisztességes viselkedésre.
2017. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/96 anonim ***** válasza:
26%

40.

Azt akartam kihozni az írásomból, hogy ami itt, a neten történik(akármilyen fórum oldalakon) azt nem kell komolyan venni. Itt van a kérdező aki tök normálisnak tűnik, és ha esetleg élőben ismerkedne, egyből tudna válaszokat kapni az "okokra".

Biztosan bennem van a hiba, de én kicsit dem tudom komolyan venni pl az itteni levelezéseimet, mert ez nem a valóság.

2017. aug. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/96 A kérdező kommentje:
Igazi emberek írják ezeket a leveleket is. Éppen ez a lényeg. Mindegy, hogy leírva, vagy kimondva ad át egy szót, az ember ugyanaz mögötte.
2017. aug. 10. 22:44
 45/96 anonim ***** válasza:
Azért írásban könnyebb hazudni.
2017. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/96 anonim ***** válasza:
56%

Aki ennyire rá van indulva a külsőre, az miért nem személyesen ismerkedik? Ezt sosem értettem.

Mert ugye az a duma, hogy a nőknek nem számít annyira a külső, ezek szerint mégis, de ha már számít, akkor miért itt akar összeszedni valakit?

Feministák, rendezzétek a soraitokat mert már baromi nagy katyvasz ez az egész...

2017. aug. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/96 anonim ***** válasza:
70%

Logika sincs ezekben a nőkben.

Ha a külsőre megy rá, akkor sokkal logikusabb élőben ismerkedni, ott 2 másodperc alatt leszűri, hogy bejön-e az ipse vagy sem, egy rakás időt megspórol mindenkinek, ha így tesz, de nem, inkább beszélget valakivel napokig, hogy aztán külső alapján 5 mp alatt elkaszálja...

2017. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/96 anonim ***** válasza:
91%

"és megtisztelje annyiban csupán, hogy tudtára adja a kapcsolatszakítás tényét"


4 napig leveleztetek. Tehát semmilyen kapcsolat és szakítás nincs.

Az erős túlzás volt, hogy a tesójára ismeretlenül ráírsz. Engem is megrémísztett volna, hogy ezentúl az rokonaimat is zaklatni fogd?


Tehát egy napig nem írt? Tragédia.


Addig semmit senkitől ne várj el, amíg nincs valós kapcsolat.

2017. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/96 anonim ***** válasza:
29%

Sajnos az igazat leírták már előttem. Hiába teszi szóvá férfitársaink nagy része a nők bunkó viselkedését, sajnos nem fognak megváltozni. Nekik ez nem veszteség, fel sem fogják, milyen érzés, amikor az ember örülne, hogy talált a nagy tömegben végre egy nőt, akivel elbeszélget, aztán még ő is eltűnik szó nélkül. Nekik nem veszteség, mert beszélget tovább 5 másik sráccal, míg neked ő volt az egyetlen akire időt szántál, és szántál volna a továbbiakban is.

Tisztelet persze a nagyon ritka kivételnek.

2017. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/96 anonim ***** válasza:
68%
#43: Épp az a baj, hogy a jelek szerint sokan mások is úgy gondolkodnak, mint te. Nincs felelősség, mert ez "csak" a net, nem kell őszintének, gerincesnek lenni stb. Ja, de, a férfinak kötelessége ez minden körülmények között, kíváncsi lennék, mi lenne fordított esetben a gyakoris nők véleménye, el tudom képzelni... Szerintem nem lenne szabad a net biztosította anonimitás mögé bújva visszaélni a normális, tisztességes emberek bizalmával, érzéseivel, egy kis érzelmi és értelmi intelligenciával tök jól lehetne kezelni a netes dolgokat is. Csak sajnos erre képtelen a gyakoris nők jelentős része. Plusz ha a te logikádat követjük, akkor pl. azt is mondhatnánk, hogy mivel a netes dolgokat nem kell komolyan venni, így akár egy neten elküldött szerződésbe is beírhatok bármi hülyeséget, mert ez "csak" a net. Attól, hogy a net lehetőséget biztosít a pofátlanságra, a sunyiságra, még nem jelenti azt, hogy jogom is van visszaélni mindezzel. Tudom, hogy a neten nyilván sokkal nagyobb a lehetősége a visszaéléseknek, csak éppen ezek ellen szeretnék felszólalni. Itt is ugyanúgy emberek vannak, érzésekkel, gondolatokkal, mint a való életben, éppen ezért kellene ugyanolyan tisztességesen viselkedni, még akkor is, ha a net lehetőséget biztosít a kiskapuk élvezetére.
2017. aug. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!