Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én rontottam el valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontottam el valamit a lánnyal az itteni levelezésben?

Figyelt kérdés

Rámírt itt egy lány, azt mondta, beszélgethetnénk.

Négy napig leveleztünk egymással. Tök megörültem, mert nagyon sok egyezés volt az érdeklődési körünkben, a másik félben keresett dolgokat illetően, a külsőt érintő elvárásokban.

Ezután a lány azt mondta, személyes találkozáskor tudna igazán közel engedni. Azt válaszoltam, nekem nincs kifogásom a találkozással; de nem érzi-e még korainak ezt.

Azt írta, de, picit.

Tovább leveleztünk, és kiemeltem, hogy ő határozza meg a lépéseket, saját szándéka szerint, én igazodok majd a sebességéhez.

Aztán felvetettem előtte két eseményt, és így is írtam, csak felvetés, mondhat nemet is, hozzánk képest egyhónapnyi időtávolságban, amikor találkozhatunk személyesen is. Két különböző alkalom erre. Addig pedig levelezéssel megismerhetnénk még egymásból többet is.

Azt írta, kicsit gyors a tempó.

Amikor képet is cseréltünk, kérdezte a véleményemet őróla. Megírtam, és megkérdeztem, mi az övé, el tudna vajon képzelni többet is velem.

Azt írta, személyes találkozás után tudna többet mondani.


Így visszajutottam ugyanabba az önismétlő körbe.


Másnap nem írt. Furcsa volt, megkérdeztem, akar-e tovább beszélgetni. Azuzán másnap írt egy levelet, hogy fáradt, holnap beszéljünk inkább. Továbbra sem azt, hogy ne írjak neki.


Ezután három levelet küldtem neki, egyet egy napon, hogy mi történt, hogyhogy nem ír. Illetve hogy mondja meg nyugodtan, ha nem akar beszélni, csak akkor tudjam, hogy felesleges írnom.


Bejelöltem a testvérét facen, hogy vajon csak nincs gépközelben, vagy mi történt: akkor írt vissza, hogy nem akar velem beszélni, ne haragudjak, és ne jelölgessek senkit.


Mit kellett volna másként tennem, egy amúgy ilyen jó irányvonalban?


Illetve, miért jelent vállalhatatlan terhet egy egyébként alapvetően kedves, egyetemista lánynak, hogy felismerje a másik félben az embert, a személyt, és megtisztelje annyiban csupán, hogy tudtára adja a kapcsolatszakítás tényét? Egy levélírás pár perc, ráadásul az előtte való napon sem azt írta, hogy ne folytassuk, hanem inkább majd holnap ír.


2017. aug. 10. 20:57
 51/96 anonim ***** válasza:
21%

"A "bocsi, van barátom" jellegű sablon kihátrálás sem a pasi érdekét szolgálja - azt az szolgálná, ha elmondanák, mit tegyen másként,"


Már bocsánat, de bőven elég a nem, indoklás nélkül. Miért is kellene megindokolni, hogy nem akarok semmit egy ismeretlentől?

2017. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/96 anonim ***** válasza:
12%
Ja, nem kell megindokolni, de attól még szarember vagy, ha így lefalcolsz...
2017. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/96 anonim ***** válasza:
0%

Ez a lány csak szerette volna, ha kicsit legyezgeted az egoját. Semmi konkrét elképzelése nem volt arról, hogy hogy is működik egy ismerkedés. Ez a "személyes találkozás után tudok többet mondani" duma hülyeség. Persze, sokat számít a találkozás, ott dőlnek el igazán a dolgok, de szerintem neki esze ágában sem volt találkozni. Valószìnű, hogy nem jöttél be neki.

Ha érdekel egyébként leírom, hogy így első blikkre mi az, ami nem túl vonzó benned, nem okoskodásként, csak mivel írtad az egyik hozzászólásban, hogy jó lenne tanulni ebből. Mármint nyilván csak azok alapján van vélemènyem, amit eddig meg tudtunk rólad, ez lehet, hogy teljesen téves. Nem mondanám ezeket olyan hibának, ami miatt lekoptatnék egy férfit, csak éppen nem azt a határozott férfi képét festetted le magadról, ami kell egy netes ismerkedés elején.

2017. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/96 A kérdező kommentje:

"Az erős túlzás volt, hogy a tesójára ismeretlenül ráírsz." -> Csak bejelöltem. Ráírásig el sem jutottam.


"Engem is megrémísztett volna, hogy ezentúl az rokonaimat is zaklatni fogd?" -> Mi az, hogy "is"? Mi az, hogy "zaklatni"? Komolyan, a lányoknál mi ez, hogy egymás után két levélért már a fekete szemeteszsákban képzelik a darabolt testrészeiket?


"Tehát egy napig nem írt? Tragédia." -> Három napig. És az volt a legutolsó, hogy fáradt, holnap beszéljünk. Joggal írtam tehát a másnap, és a következő napokban is, szerintem.

2017. aug. 10. 23:14
 55/96 A kérdező kommentje:

Érdekel a véleményed.


Egyébként a döntés lehetőségét, hogy két lehetőséget ajánlok találkozásra, amire egyébként mondhat nemet is, éppen azért írtam, hogy ne érezze, hogy elfogy körülötte a levegő, hogy rámászok, és nyomulok.


Ahogyan ugyanennek szólt az is, hogy igazodom a saját sebességéhez.


_____________


Furcsa egyébként az a kettőség, hogy szóban minden lány normális partnert akar, ugyanakkor kikapcsolhatatlan ősi csökevény az agyban, hogy nem ez, hanem a bunkó, irányító dominancia a vonzó tulajdonság...

2017. aug. 10. 23:22
 56/96 anonim ***** válasza:
Eleve ragadtál, mint a pióca. Aztán a lány megírta neked, hogy aznap hagyd békén, erre te küldesz neki 3 üzenetet, hogy mi az, hogy nem ír. Én is itt kezdenélek pszichopata állatnak tartani.
2017. aug. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/96 anonim ***** válasza:
23%
#51: Kezdjük ott, hogy a csaj hirtelen eltűnt, majd azután mondta, hogy nem akar többé beszélni vele. Szerinted egy hirtelen eltűnésből mire lehet következtetni? Arra, hogy mondjuk baleset érte, és ezért nem válaszol? Vagy arra, hogy nem akar beszélni valakivel? Vagy arra, hogy megbántották valamivel véletlenül? Ja, ez a híres gyakoris női logika, nehogy már őszinték merjünk lenni, de azért a férfitól várjuk el, hogy ő minden körülmények között legyen gerinces és határozott. Sokkal tisztább lett volna, ha a csaj megírja neki, hogy bocs, ennyi volt, és igen, még a ti véleményetek ellenére is jólesik, ha indoklást kapunk, hogy miért. Persze nektek könnyebb, hiszen a nők 99%-a eleve nem is tesz túl sokat egy kapcsolat kialakításáért, a férfira hárul a munka dandárja, ti meg csak majd learatjátok a babérokat. Van egy olyan mondás, hogy ne tégy olyat mással, amit nem kívánsz magadnak. Nos, akkor neked a jelek szerint minden bizonnyal jólesne, ha normálisan elbeszélgetnél valakivel, aztán az illető szó nélkül eltűnne az éterben, úgy, hogy semmiféle magyarázatot sem adna a tettére. Csak aztán ne csodálkozzatok, hogy ti is ezt kapjátok vissza a férfiaktól, és nem kell felháborodni, hogy a férfiak mi mindent engednek meg maguknak. Megérdemlitek, ez kell nektek, legyetek boldogok.
2017. aug. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/96 A kérdező kommentje:

"Eleve ragadtál, mint a pióca." -> Miben is?


"Aztán a lány megírta neked, hogy aznap hagyd békén, erre te küldesz neki 3 üzenetet" -> És aznap nem is írtam. Az utána következő napokban írtam, naponta egyszer.

Mielőtt kioktatsz, sajátítsd el a szövegértés képességét.

2017. aug. 10. 23:29
 59/96 anonim ***** válasza:
57%
Mint arra finoman utaltam, pszichopata állatnak tartalak, tehát nem állok le veled vitatkozni. Ha valaki azt írja, aznap hagyd békén, akkor utána te semmikor nem rohanod le azzal, hogy miért nem ír. Az épelméjű emberek nem komálják az ilyesmit.
2017. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/96 anonim ***** válasza:
37%

Na jó, azt hiszem, a 3 lehetőség együtt lehetett. Negyediknek meg behoznám, hogy ellenszenves és idegesítő is vagy. Ha nem kellesz egy nőnek, akkor minden nő a bunkóságra vágyik.

#facepalm

(27 voltam)

2017. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!