Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én rontottam el valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontottam el valamit a lánnyal az itteni levelezésben?

Figyelt kérdés

Rámírt itt egy lány, azt mondta, beszélgethetnénk.

Négy napig leveleztünk egymással. Tök megörültem, mert nagyon sok egyezés volt az érdeklődési körünkben, a másik félben keresett dolgokat illetően, a külsőt érintő elvárásokban.

Ezután a lány azt mondta, személyes találkozáskor tudna igazán közel engedni. Azt válaszoltam, nekem nincs kifogásom a találkozással; de nem érzi-e még korainak ezt.

Azt írta, de, picit.

Tovább leveleztünk, és kiemeltem, hogy ő határozza meg a lépéseket, saját szándéka szerint, én igazodok majd a sebességéhez.

Aztán felvetettem előtte két eseményt, és így is írtam, csak felvetés, mondhat nemet is, hozzánk képest egyhónapnyi időtávolságban, amikor találkozhatunk személyesen is. Két különböző alkalom erre. Addig pedig levelezéssel megismerhetnénk még egymásból többet is.

Azt írta, kicsit gyors a tempó.

Amikor képet is cseréltünk, kérdezte a véleményemet őróla. Megírtam, és megkérdeztem, mi az övé, el tudna vajon képzelni többet is velem.

Azt írta, személyes találkozás után tudna többet mondani.


Így visszajutottam ugyanabba az önismétlő körbe.


Másnap nem írt. Furcsa volt, megkérdeztem, akar-e tovább beszélgetni. Azuzán másnap írt egy levelet, hogy fáradt, holnap beszéljünk inkább. Továbbra sem azt, hogy ne írjak neki.


Ezután három levelet küldtem neki, egyet egy napon, hogy mi történt, hogyhogy nem ír. Illetve hogy mondja meg nyugodtan, ha nem akar beszélni, csak akkor tudjam, hogy felesleges írnom.


Bejelöltem a testvérét facen, hogy vajon csak nincs gépközelben, vagy mi történt: akkor írt vissza, hogy nem akar velem beszélni, ne haragudjak, és ne jelölgessek senkit.


Mit kellett volna másként tennem, egy amúgy ilyen jó irányvonalban?


Illetve, miért jelent vállalhatatlan terhet egy egyébként alapvetően kedves, egyetemista lánynak, hogy felismerje a másik félben az embert, a személyt, és megtisztelje annyiban csupán, hogy tudtára adja a kapcsolatszakítás tényét? Egy levélírás pár perc, ráadásul az előtte való napon sem azt írta, hogy ne folytassuk, hanem inkább majd holnap ír.


2017. aug. 10. 20:57
 21/96 anonim ***** válasza:
22%
En ugyanezt csinalom ha nem jon be a kep alajan. Nincs pofam rogton lerazni ha meglatom a kepet, h ne bantsam meg....
2017. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/96 anonim ***** válasza:

Akkor miért írt rád, s miért kezdett bele egy több napi reménytelen beszélgetésbe!?

Legalább akkor megírhatta volna hogy mi-miért volt, ha már vetted a fáradságot,

és időt szakítottál rá.

2017. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/96 A kérdező kommentje:

Az aktivitás azután zuhant le, hogy felvetettem neki két lehetőséget majdani személyes találkozásra, mivel azt mondta, jobban megismerni csak akkor tud, ha személyesen találkozunk, de személyesen csak akkor tudna találkozni, ha jobban ismerjük egymást.


Ebből nem éreztem, hogyan jöjjek ki jól.

2017. aug. 10. 21:41
 24/96 anonim ***** válasza:

"azt mondta, jobban megismerni csak akkor tud, ha személyesen találkozunk, de személyesen csak akkor tudna találkozni, ha jobban ismerjük egymást"


Ugye legalább rákérdeztél, hogy ezt hogy képzeli el? :D

2017. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/96 A kérdező kommentje:

Sokkal bántóbb a nem visszaírás. A "bocsi, van barátom" jellegű sablon kihátrálás sem a pasi érdekét szolgálja - azt az szolgálná, ha elmondanák, mit tegyen másként, mert lehet, három lány egymás után ugyanazért a megváltoztatható okért utasítja el -, haneü csakis a lánynak kényelmesebb így. Ez önző kényelmeskedés. Nem a másik iránti figyelmesség.


__________



Harcos21: Ezt én sem értem. Hogy mi volt a tulajdonképpeni szándék. Illetve egy összefoglalást megért volna.

2017. aug. 10. 21:45
 26/96 anonim ***** válasza:
76%

Nem értem miért kell erre ennyire rágörcsölni meg válaszokat keresgélni. Mit ahogy írták is, ez egy totál anoním.

Így jár az aki itt ismerkedik. Ebből lehet tanulni vagy nem.....

2017. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/96 anonim ***** válasza:
80%

3 lehetőség:


1. Tényleg nem jöttél be neki, csak nem volt képe elsőre megírni.


2. Ha velem leveleztél volna, egy idő után nagyon fárasztottál volna, de nehéz ezt kíméletesen közölni. Terjengős és uncsi vagy.


3. Csak jó volt valakivel írogatnia. Nem is akar találkozni veled.

2017. aug. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/96 anonim ***** válasza:
59%
#26: Tök mindegy, hogy ki hol ismerkedik, illetve hogy ez az oldal anonim, ettől függetlenül is vannak minimális emberiességi szempontok, amiket illene betartani, nemtől függetlenül, főleg ha a másik ember is intelligensen, normálisan viselkedik. Ilyen lenne pl. az, hogy nem tűnök el szó nélkül, nem hazudozok, és legalább neten vállalom azt, hogy megírom, ha valakivel nem szeretnék többé kommunikálni, plusz szerintem annyi lenne a minimum, hogy ezt meg is indokolom, ha már a másik is normálisan bánt velem.
2017. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/96 A kérdező kommentje:

"Ebből lehet tanulni vagy nem....." -> éppen ezen van a hangsúly. Hogy ebből nem. Pont erről írtam itt.


_____________


"Ha velem leveleztél volna, egy idő után nagyon fárasztottál volna, de nehéz ezt kíméletesen közölni. Terjengős és uncsi vagy." -> Most megnéztem, a leghoszabb (két különböző kommentre írt, de egyben elküldött) válaszom a telefonom kijelzőjén nyolc sor.

2017. aug. 10. 21:56
 30/96 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem egy irracionális, érzelmekkel gondolkodó lányról van szó, aki aszerint cselekszik, hogy éppen milyen hangulata van. Akkor sem kéne meglepődnöd, ha facebook-on beszélgettek pár napja és egyszer csak indokolatlanul letilt.

Nagyon gyakori, főleg a tinilányok körében.

Ha azt mondja, hogy megígéri, soha nem fog letiltani, majd szól ha valami nem tetszik neki - ne hidd el! Simán le fog tiltani, el fog tűnni nyomtalanul, akármit is mo dott előző este. Nehéz az érzelmekkel gondolkodó nőkkel... A férfiak többsége racionális, ezért agyf@$zt kapnak tőle. Olyan nővel beszélgess, aki felelősségteljes, őszinte, mondhatni gátlástalan, racionális.

2017. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!