Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hagyjam ezt az egészet, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam ezt az egészet, vagy várjak? 18/F

Figyelt kérdés
Van egy lány, tegnap találkoztunk először. Igazából annyira nem szerettem volna találkozni, mert még az elején el tudtunk beszélgetni, de aztán elég lapos lett. Élőben viszont egész jól el voltunk, beszédesebb volt, mint chaten. Viszont tegnap megint megszakadt a beszélgetés írásban, már nem tudtam mit felhozni, így nem írtam vissza, és utána ő se keresett. Nem tudom, ennek van-e így értelme, de kezdem feladni.. És elég rosz érzés, nem tagadom, kicsit sírtam is miatta.. Mit tegyek szerintetek?
2017. aug. 14. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress olyat,akivel több a közös téma.
2017. aug. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne hagyd a fenébe, lehet az kell hogy jobban kiismerjétek egymást a több online beszélgetéshez. Addig meg elég ha minden nap csak röviden beszéltek, kb. fél óra chat vagy két perc telefonhívás. Ellenben próbálj vele heti 3X randizni, vagy többször. 21/N
2017. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Igazából mindig így járok, kezd már elegem lenni, de hátha.. :)
2017. aug. 14. 11:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha írásban nem megy akkor személyesen. Ha beszédes a kiscsaj akkor nem lesz gond ;)
2017. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!