Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most lányoknál jót vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lányoknál jót vagy rosszat jelent, amikor így félrehúzzák a szájukat, mint az az amerikai úszónő akiből mém lett? Összezavarodtam.

Figyelt kérdés

Mit jelent? Nem tetszik? Jó pasi, de játszom az agyam? Elmegy? Mindenkinél mást?

Volt már olyan lány, aki így csinált, de megdugtam, olyan is, aki szintén ezt csinálta, de nem engedte, hogy lesmároljam a dizsiben.

Pedig Petra mondta, hogy menjek oda Annához, mert a barátnője Timi azt mondta, hogy bejöbök neki. Összezavarodtam. Fanni meg Petra csak röhögni akartak a dizsiben, ahogy beégek?


tudjátok erről beszélek

[link]

[link]



2017. aug. 14. 19:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

11-es, Pedig most nagyon sötét vagy.

És igen, véletlenül kiolvastam 1-2 testbeszédes könyvet.


És itt te voltál az egyetlen, aki fennakadt azon, hogy az Obamás kép az amúgy poén kép.(Mindenkinek evidens volt, csak neked nem) :D

Azt ugye tudod, hogy a kérdező is csak illusztrációképp tette be a képet?


Nyilvánvalóan én is onnan vettem a mondatomban a mozdulatot, mint ILLUSZTRÁCIÓKÉPP, a zárt kart. pasztmeg, de imádom, mikor a legsötétebbek kezdenek el arrogánsan kötekedni mindig.



Btw, ha már kötekedsz, google a barátod, igazából fél perc alatt legalább 3 oldalon megtaláltam én is, amit írtam:

[link]


[link]


[link]



Zsenikém. ;)

2017. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

# 11


Nekem is mindig ezt írják, amikor rávilágítok valakinek a hülyeségeire


"szövegértelmezés 1-es"


Azt azt sem tudja szerintem az illető, hogy mi az a szövegértelmezés.

2017. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Első képen ahol obama van direkt csinálja, poénos kedvébe van. 2.nál meg tök máshogy van csinálja ugyan ezt, na ott tényleg húzza a száját ahogy előttem is írták.
2017. aug. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem úszónő, hanem tornász.
2017. aug. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!