Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Befolyásolja egy férfi társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásolja egy férfi társkeresését, ha a keresete átlag alatti?

Figyelt kérdés
Mi a helyzet azokkal, akik kevesebbet raknak zsebre egy hónapban? Mondjuk 100 ezer forint körül, vagy ez alatt. Ehhez hasonló, kisebb fizetéssel is lehet párt találni, és ez nem mérvadó, vagy számít a kereset, és nehezíti a dolgot?

2017. aug. 18. 12:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nekem mindig egy kicsivel a nagy magyar átlag feletti fizetésem volt (és van jelenleg is), nem panaszkodhatom, de tanultam is és meg is dolgoztam érte, emiatt biztos egzisztenciám van, van lakásom, autóm, szerencsére mind kifizetve, banki hitel letudva.


Viszont voltak az életemben nehezebb időszakok, munkanélküli hónapok, elszállt svájci frankos törlesztők, stb. Voltak olyan hónapok, amikor kemény 20-30 ezer forintból éltem.


De ezek akkor sem befolyásolták a társkeresést, ismerkedést.

Tudtam, hogy ezek átmeneti időszakok és így legalább könnyebben, hamarabb kiderült, ha valaki a pénzre hajtott.

2017. aug. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
25%

Persze,hoghy befolyasoljak,hat hogyne.

Aki mast mond az nem mond igazat.

En is volt,hogy keves penzbol eltem diakmunkaskent,igy inkabb kondira koltottem,es tanultam,hogy felkeszitsem magam a jovore,hogy legyen penzem es testem is ahhoz,hogy szep szexy csajokat tudjak felszedni.

Evekig nohoz se szoltam ugy voltam vele,minek,semmi ertelme.

Mert az a kategoria aki tetszik ahhoz villantani kell,plusz izmos test is.

Igy csak karrier,tanulas,izomepites ezzel foglalkoztam 24 eves koromig csak utana kezdtem el csajozni.

Plusz fejlesztettem a belsomet is hozza.

Igy 24-25 evesen kezdtem el csajozni addig nem,mert ugy vltam vele nekem atlagos nem kell csak,hogy legyen.

Tudtam,hogy mivel programozo leszek ezert lesz zseton rendesen,plusz kondimanias is vagyok mindig is az voltam,a lanyok imadjak a kigyurt ferfiakat,akarki akarmit mond.


Igy mindig azt mondom milyen igenyeid vannak ahhoz merten kell epitsd magadat es az eletedet.


A valasz igen befolyasolja nagyon is,drasztikusan,mert ha csoro vagy egybol kiesnek a szexy csinos lanyok,vagy legalabbis a 85%-a nem fog veled szoba allni,amikor izmos,sikeres pasik akarjak oket,neki csak valogatnia kell.


Ezt el kell fogadni.

2017. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%

Ismerkedes alatt nem szabad szoba keruljon ki mennyit szakit, ha erre valaki konkretan rakerdez azt mar leve fenntartasokkal kezelem. Szamomra nem errol szol a parvalasztas.

25F

2017. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100.000 Ft-al kinevetnek. Mégis hogyan akarod az esetleges családodnak biztosítani a jövőt ebből a pénzből? 200.000 Ft már elfogadható lenne, mai viszonylatban az sem nagy pénz, de legalább nem kell nélkülözni belőle.
2017. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
54%
Jó vicc. Százezer forintot egy mai felvilágosult nő havonta elszór csak ruhákra meg luxuscikkekre, természetesen a párja pénzéből. Ez teljesen alap. A nyaralások, kaja, pia, ház, autó, benzin még sehol nincs.
2017. aug. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
inkább a kisugárzását befolyásolja, ha még megfelelési kényszer és emiatt szorongás is társul hozzá akk nehezen talál párt, vagyis nehezen talál ugyanilyen nőt, mert ugye a hasonlók vonzzák egymást
2017. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
65%
Hát, azért a 100 000ft alatti fizetés, megnehezítheti a párkeresést, legalábbis, ha komoly kapcsolatról beszélünk. Ezzel nehéz hosszú távra "tervezni" ( lakás, gyerekek, stb.) Azért a pénztelenség, állandó anyagi problémák is tönkretehetnek egy kapcsolatot.
2017. aug. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Hmm, látom egyes válaszadók azt gondolják, hogy magam miatt kérdezem. Nem, puszta érdeklődés.


Persze, a 200 ezer jól hangozhat, de amennyire megfigyelem, egy-egy munkáltató jó ha olyan 120-160 között ajánl havi bért manapság. A 200k vagy e feletti már ritkább. De akkor megkérdezem, mennyi az, amennyi átlagosnak számít, ami már elfogadott?


Aki pedig azt írta, hogy ahhoz, hogy megkapja aki neki tetszett izom kellett és pénz... kikkel akarsz te ismerkedni, most komolyan? :D

2017. aug. 18. 18:53
 19/23 anonim ***** válasza:

"A 200k vagy e feletti már ritkább. De akkor megkérdezem, mennyi az, amennyi átlagosnak számít, ami már elfogadott? "


Ez attól függ, mi a végzettséged és tapasztalatod, milyen beosztásban dolgozol. Bár kétlem, hogy ezzel újat mondanék.

2017. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom. Csak úgy érdekelne, mégis mi volna egy összeg ami "elfogadott" egy átlag családban/átlag embernek, ami hétköznapi, ahol lehet egy átlagot húzni.
2017. aug. 18. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!