Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Befolyásolja egy férfi társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásolja egy férfi társkeresését, ha a keresete átlag alatti?

Figyelt kérdés
Mi a helyzet azokkal, akik kevesebbet raknak zsebre egy hónapban? Mondjuk 100 ezer forint körül, vagy ez alatt. Ehhez hasonló, kisebb fizetéssel is lehet párt találni, és ez nem mérvadó, vagy számít a kereset, és nehezíti a dolgot?

2017. aug. 18. 12:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
180-200 ezer a MINIMUM, legalább ekörül kell keresnie mindkét félnek, de ez csak az első pár évben elég, mert én pl gyereket fix, hogy nem vállalok addig, amíg legalább az egyikünk nem keres havi 300 körül. (Mindkettőnknek olyan munkája van, hogy akármelyikünk kereshet ennyit is X év múlva akár.)
2017. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Hm. Végigolvastam az okosságokat. Lehet neked milliód is havonat, luxuskocsi, luxusk...va. De ne várj emberi kapcsolatra. Mert nem ettől függ. Ha valaki önmagadért megszeret pont nem fogja érdekelni mennyi pénzed van. Ismerkedj és rá fogsz jönni, hogy ki hajt a pénzre és ki tart vonzónak. Én nő vagyok tapasztalattal. Szinte mindig többet kerestem a partnereimnél, de semennyire nem érdekelt, amíg kölcsönösen imádtuk egymást. De ha lejött, hogy a pasi elkezd kölcsönkéregetni, amit elfelejt visszaaadogatni, kb. a 3. alkalom után kidobtam, mint a macskát sz....ni. De volt olyan fiú is, aki kőszegény volt, de úgy néztem rá, mint egy Istenre mert aranyból volt a szíve. Na ennyire számít a pénz az ismerkedésnél. Ha komoly kapcsi lesz belőle, ott meg már ketten döntitek el mi legyen. Ha párt, partnert keresel, neked is az a kérdésed, hogy: Mennyit keresel? És ha nem a megfelelő összeget mondja le is lépsz? Baromság.
2017. aug. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Eléggé, Kérdező. A nők döntő többsége levegőnek nézi az ilyet.

Ha viszont extrém jóképű vagy, akkor van esélyed.

2017. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!