Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ha alakulna egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha alakulna egy kapcsolat egy huszonéves férfivel, vagy akár harmincassal, akivel amúgy jól érzitek magatok, mit lépnétek, ha kiderülne, hogy még sosem volt nővel?

Figyelt kérdés
Ezen túl tudtok lenni, vagy tényleg egy ok a kapcsolat megszakítására?

2017. aug. 23. 13:42
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

#30

Barátom, ha te azt hiszed, a nőknek könnyebb, most mondom, higy nem.

2017. aug. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

31:


Nem hiszem, tudom. Vagy szerinted olyan nehéz dolog nagyjából fitten tartani a testüket (bár sok esetben annyira nincs választási lehetősége a férfiaknak, hogy még ettől is eltekintenek), adni a higiéniára, és széttenni a lábukat a legjobban kinéző és/vagy legpénzesebb pasinak, aki hátralevő életükben eltartja őket? Ha neadjisten dolgozniuk is kell, ezernyi egyszerűbb munka van kifejezetten nőknek.


Vagy ennyire nehéz eltűrni, hogy mindenki körbeudvarolja őket, bókolnak, kedveskednek nekik, ajándékokkal lepik meg őket, tuningolják az egójukat? Nézd meg, ha kiír egy lány egy kérdést párkapcsolati témában, hányan ugranak rá. Ahogy a való életben is, egy nőnek mindig lesz segítsége, mert hát gyengébbik nem, meg ugye a punci reményében repülnek a pasik kihúzni a bajból. Míg egy férfinál mi történik? "Oldd meg magad, keresd meg a tökeidet, hogy lehet egy férfi ilyen szerencsétlen" és társai.


De nyugodtan fejtsd ki, olyan kíváncsi vagyok, mi olyan elviselhetetlenül nehéz a nőknek. A havi bajjal meg a szüléssel ne gyere kérlek. Igen, ők lesznek terhesek, ők szülnek, ők maradnak otthon a gyerekkel, de amíg ők ezzel vannak elfoglalva, addig az anyagiakat ki rendezi? Ja hogy a férfi teremti meg ennek is a feltételeit. Szóval kíváncsi vagyok a véleményedre.

2017. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss, hogy nem nőként írok, és nem is akként, akinek ezt szántad, de... Miért hiszed, hogy egy nőt boldoggá tesz az, ha szétteszi a lábát és kitartják? Teljesen mindegy milyen nemű vagy indentitású egy ember, ha az értékrendje a helyén van, meg tudja becsülni a többi embert, vannak céljai kapcsolatok terén is, akkor mindegy, hogy nő vagy férfi, de nem fog megelégedni az általad leírtakkal. Neked inkább az lehet a gondod, hogy belesüllyedtél az önsajnálatba, és feladtad, hogy tegyél magadért, aminél rosszabbat nem tehetsz. Inkább próbálkozz, és haladj egy ideig egy rossz úton, minthogy ne haladj semerre. Tudom, azt fogod mondani, hogy próbáltad, de egyszerűen bármennyire is rossznak látszik a helyzet, csak akkor lesz eredmény, ha sosem állsz meg.
2017. aug. 24. 19:08
 34/37 anonim ***** válasza:

#32

Most már legalább tudjuk, miért nincs nős. Fejtegesse neked a nők problémáit, akinek hat anyja van. Akinek annyi egy nő, hogy az szétteszi a lábát, annak soha ne is legyen.

2017. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
48%

33:


Neked nem lenne egyszerűbb az élet, ha csak annyi lenne a dolgod, hogy kiválaszd a megfelelő partnert, akinek biztosítod az érzelmi és szexuális hátteret, aminek ellenében egész életedre anyagi biztonságot élvezhetsz? Nem használnád ki ezt a lehetőséget? Óóó, dehogynem, én is kihasználnám. Persze ez a nők agyán logikailag így nem megy végig, ők csak kiválasztják az elérhető legjobb hímet, de lényegében ennyi történik. Biztos hátteret teremtenek a gyerekeiknek, ez van beléjük kódolva.

A tündérmesékben meg már nem hiszek, ne haragudj. Megvan a magam története, láttam sorsokat is, szerettem viszonzottan, aztán mégis a jobb anyagi helyzetben levő csávó lett választva helyettem. Ezután inkább nem csinálok semmit, minthogy mégegyszer azt átéljem, így is nagyon közel álltam hozzá, hogy most ne tudjak itt irogatni.


34:


Ebben sincs semmi meglepő, mihelyst ti nők érvekkel találjátok szembe magatokat, s alá kéne támasztani az "igazatokat", válasz helyett jön a sértegetés, személyeskedés, megalázónak szánt nagyképű beszólogatás. Persze pusztán azért, mert te is tudod, hogy nincs semmi egy-egy jelentéktelen apróságon kívül, amiben nehezebb dolga lenne a nőknek a férfiaknál.

2017. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Az érv, hogy nekem annyi a dolgom, hogy széttegyem a lábam? Mindennap tanul az ember valamit.
2017. aug. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

#35


Egyszerűbb? Nem. Mert egy ilyen kapcsolatban nem érezném jól magam. Senki nem mondja, hogy nincsenek nők, akik az egyszerű úton járnak. De ez nem jelenti, hogy egyik nőnek, vagy egyik embernek sincsenek elvei. Akinek pedig vannak, és egy ép családot akar magának és a gyermekének, nem a könnyebb utat választja ehhez. Hogy te feladtad azt, hogy megtaláld magad mellé ezt a nőt, nem azt jelenti, hogy senki nem fog találni egy ilyen nőt, és azt sem, hogy minden nő csak "szétteszi a lábát a jólétért".

2017. aug. 25. 08:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!