Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ha alakulna egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha alakulna egy kapcsolat egy huszonéves férfivel, vagy akár harmincassal, akivel amúgy jól érzitek magatok, mit lépnétek, ha kiderülne, hogy még sosem volt nővel?

Figyelt kérdés
Ezen túl tudtok lenni, vagy tényleg egy ok a kapcsolat megszakítására?

2017. aug. 23. 13:42
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, bár más a helyzet huszonévesen, mint harminc felett.

A volt párom 23 évesen szűz volt, amikor megismerkedtünk, nem volt még kapcsolata sem korábban. Biztosítottam róla, hogy nincs ezzel semmi baj, de ő mégis nagyon izgult miatta. Sajnos meg is lett az eredménye, korai magömlése volt minden alkalommal, és egy idő után már nem is akart próbálkozni, pedig türelmes voltam és megértő. Nem akarta megoldani, segítséget sem akart kérni. Már nem vagyunk együtt, nem emiatt szakítottunk, de biztos vagyok benne, hogy a következő párkapcsolatában ez ugyanúgy probléma lesz.

2017. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Én nem nézek le senkit. Csak ismerem magam, tudom, hogy halálra idegesítene, és valószínűleg kellemetlenül érezné magát mellettem, mert nem vagyok finomkodó alkat, elég ügyetlen vagyok szociális téren is, rugalmatlan vagyok, és nagyjából saját magamat tartom a világ legjobb társaságának. Most szerinted mennyire tudna tolerálni engem valaki, akinek még életében nem volt igazi párkapcsolata? Minek szabadítanám rá magam olyanra, akinek egy sokkal megértőbb, segítő társ kell? Sok ilyen nő van, azt kell megkeresni. Én olyat kerestem magamnak, aki engem elvisel.
2017. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Nem, nem magam miatt kérdezem, de kösz a kérdést egyes. :D


Puszta érdeklődés. Sok dologban szeretem kikérni más véleményét.


Egyébként, egyes válaszadókkal nem értek egyet. A szex egy kapcsolat része, ez igaz, de ettől független nem biztos, hogy egy szűz ember, legyen nő vagy férfi, éretlenül viselkedne egy kapcsolatban. A kettő nem teljesen fedi le egymást, egy párkapcsolatot nem lehet azzal leírni tapasztalat terén, hogy hány emberrel voltál, mert ez sokkal többrétű.


A kérdés emiatt tehát csak arra irányul, hogy ez a része zavaró e, vagy sem.

2017. aug. 23. 18:38
 14/37 anonim ***** válasza:
Miért, van olyan, hogy valaki több évig párkapcsolatban él szex nélkül?
2017. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Hiába élsz több évig párkapcsolatban, ha féltékeny, türelmetlen típus vagy, vagy pedig olyan aki nem képes valaki vagy valami mellett kitartani. A tapasztalat nem mindig mérvadó. Lehet, hogy valakinek volt több éves kapcsolata, mégsem alkalmas rá, és csak szenved egymás mellett a két fél az egyik hibájából. Nem egy ilyent láttam már. Hogy szabadságot hagysz a másiknak, hogy felfogod, mindkettőtöknek van magánélete is, hogy szervezel közös programot a másikkal, hogy kellően osztod be az időd egy kapcsolatban, hogy megpróbálod mindig újra és újra felkelteni és fenntartani a másik érdeklődését, stb., nem a szex függvénye. Ez fejben dől el, hogy hogyan viselkedsz.
2017. aug. 23. 19:37
 16/37 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Legalabb nem lenne gaz,h en is tok tapasztalatlan vagyok. Igaz voltam mar 5pasival ,de kb 11x szexeltem eddig eletembe csak es nem is vonz,mar tobb eve nem voltam pasival.
2017. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Jó. Én ismerem a jó párkapcsolat alapjait, de ettől még nem válaszoltál a kérdésemre: az milyen párkapcsolat, amiben nem szexelnek a felek? Amennyiben egyikük sem aszexuális.
2017. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Vagyis én egy harmincéves szűz emberről azt feltételezem, hogy még nem volt párkapcsolata. Márpedig akkor mi nem sokra mennénk egymással a fentebb leírt személyiségem miatt.
2017. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Tapasztalatlan lenne, de mint mondtam, ez nem mérvadó. Ettől a felfogása még lehet olyan, amivel passzol egy kapcsolatba. A személyiséged elviselése? Ez inkább azon múlna, hogy az egyes odaszólásokat mennyire lenne képes tolerálni.
2017. aug. 23. 21:05
 20/37 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet olyan felfogása. Éppen ezért keresnie kell egy olyan nőt, aki szívesen vállalja a tanítgatását, fejlesztését. Én biztos nem bíznék egy ilyen emberhez, pontosan tudnám, hogy miután kinyílt előtte a világ, kábé azzal a lendülettel lépne le tőlem, úgyhogy biztos nem vállalnék egy ilyet. De sok nő hiszi, hogy egy ilyen férfi pátyolgatása örök életű párkapcsolatot jelent majd neki. Ilyen nőt kell keresni.
2017. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!