Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ha alakulna egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha alakulna egy kapcsolat egy huszonéves férfivel, vagy akár harmincassal, akivel amúgy jól érzitek magatok, mit lépnétek, ha kiderülne, hogy még sosem volt nővel?

Figyelt kérdés
Ezen túl tudtok lenni, vagy tényleg egy ok a kapcsolat megszakítására?

2017. aug. 23. 13:42
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Elnézést, hogy közbevágok, de (főleg női szemmel) mennyire lenne elfogadható, ha a férfi egy "hivatásossal oldaná meg a szexuális "tanítgatás" részét, azon egyszerű oknál fogva, hogy nem talál olyan nőt, aki rendes körülmények között vállalná ezt?

Undorítónak éreznétek?

Esetleg csalásnak?

2017. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
És egy hivatásos mit fog tanítani neki a párkapcsolatról? Ki nem sz..ja le, hogy vesztette el a másik a szüzességét? Lehet vele együtt élni, tudunk majd gyereket nevelni? Eljutott már odáig, hogy a mindennapok apróságait mással is meg kell osztani? Ki tud lépni a komfortzónájából miattam? Vagy csak azon pörög az agya, hogy bele tudja-e végre mártani a farkát valakibe?
2017. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

#21


Nem egy rossz kérdés, engem is érdekelne ez is. Nekem speciel van ismerősöm, aki hivatásosnál "szerzett" állítása szerint önbizalmat. De valószínű ez is megosztó, hogy mennyire elfogadott.


#22


Veled ebben most valamennyiben egyetértek. Tény, van aki azért akar kapcsolatot, hogy végre szexeljen. De szerintem ez észrevehető. Nem minden tapasztalatlan férfiről olvasható az le, hogy csak szexre megy, mert nem mindig van így. Számomra ez is jellem és felfogás kérdése. Nem mindenki lépne azonnal tovább.

2017. aug. 23. 22:31
 24/37 anonim ***** válasza:

Párkapcsolati téren meg még nehezebb a helyzete annak, aki tapasztalat nélkül maradt, mert akkor még másként sem tudja behozni a hátrányát, miközben a nők jórésze pont emiatt nem akar vele párkapcsolatot kezdeni. Ez olyan, mint amikor a cégek 1-3 éves tapasztalattal rendelkezőt keresnek a betöltetlen állásokra, szegény pályakezdő meg nem tud hol 1-3 éves munkatapasztalatot szerezni, mert minden cégnek ez az.elvárása...

Ráadásul párkapcsolati téren az idő múlásával egyre nehezebb dolga van a férfinak, hiszen egyre cikibb a tapasztalatlansága. Csoda, hogy a huszonsok-harmincvalahány éves tapasztalatlan korosztály már pánikol, meg görcsöl, hogy kapcsolatban lehessen?

Érdekelne a véleményetek, hogyan lehetne kilépni ebből az "ördögi körből"?

2017. aug. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Qrvázás nálam nem elfogadott. Nem kell tanítgatni senkit. Minden párkapcsolatban össze kell szokni szexuálisan is.


Az pedig egyáltalán nem biztos, hogy mindenki olyan bölcs, hogy tanul a saját hibáiból. Van, aki párkapcsolatok nélkül is képes az önismeretre, és van a többség, akik képtelenek a fejlődésre vagy a hibáik beismerésére. Ez független attól, hogy párkapcsolatban élt-e vagy sem.

2017. aug. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen kell behozni semmilyen hátrányt, mert nem biztos, hogy tapasztalat nélkül alkalmatlan valaki a kapcsolatra, és ez még mindig nem a szextől függ. A céges példádon továbblépve, ha valaki alkalmaz egy pályakezdőt, egyáltalán nem biztos, hogy ügyetlen. Persze, az idő múlásával mindenki tapasztal és tanul új dolgokat, de ez minden korban megfigyelhető, akár akkor is ha már 10 kapcsolatod volt.


Előzővel egyetértek abban, hogy sosem értettem, miért mondja valaki ezt a tanítgatást. Egy kapcsolatban sokszor lesz együtt a két fél, de ahhoz, hogy mindenkinek jó legyen, úgyis meg kell tanulnod és szoknod, hogy mit élvez a másik, és mit nem, neki pedig ugyanezt veled. Lehet, hogy a párod már átment a fél városon, és látszólag tapasztalt, de olyan módon akarna veled lenni, amit te nem élvezel.

2017. aug. 24. 08:08
 27/37 anonim ***** válasza:
Már én sem a szexről beszélek (ezen a területen ugyan elítélhető módon, de lehet fejlődni, na mindegy). Lehet hogy valaki nagyon is alkalmas egy párkapcsolatra (sőt). De ha a nők a tapasztalatlansága miatt esélyt sem adnak az illetőnek, akkor ott ette meg a fene az egészet. Én is felhozom megint a céges példát, lehet valaki a létező legszorgalmasabb, legügyesebb, legjobb munkaerő, ha a cégek nem merik felvenni (és ezelőbbi tulajdonságokat ezáltal meg sem tudják ismerni), mert nincs munkatapasztalata (sőt tovább megyek, "halmozottan hátrányos helyzetű" az illető, ha a CV-jével sem tud villogni).
2017. aug. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
De ha munkát keresel is addig kopogtatsz, amíg nem találsz, nem?
2017. aug. 24. 12:58
 29/37 anonim ***** válasza:
Ez így van, de minnél tovább vagy (pályakezdő) munkanélküli, annál "gyanúsabb" leszel a cégeknek, egyre kissebb valószínűséggel fognak kiválasztani, és egyre fogyó magabiztosság mellett egyre nehezebb lesz a dolgod.
2017. aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

A 82%-os jól összefoglalta a dolgokat. Én totál ebben a helyzetben vagyok, huszas éveim közepe táján járok, gyakorlatilag alkalmi munkákat leszámítva teljesen pályakezdő. Hosszú ideje járok állásinterjúkra, a legtöbb helyen jól is sikerül az elbeszélgetés, bekerülök a 2. körökbe, mégis egy helyet leszámítva főállásba sehova nem vettek fel. Abban meg nem volt köszönet, sikerült a város egyik, munkavállalók által legutáltabb hírnevű cégénél elszenvednem pár napot...

Pedig nem egy végzettségem van, intelligensnek mondanak, és akarok dolgozni, mert minél több idő eltelik, az önbizalmam annál inkább a béka segge alatt két emelettel lelhető meg. Tulajdonképpen olyannyira megsínylettem az egészet, hogy már saját magamat tartom alkalmatlannak a felnőtt életre, ilyen felfogással meg gondolhatod milyen nehéz menni előre, tudva, hogy csak újabb rossz élmények és visszautasítások várnak...


Szűz már nem vagyok, szerelemből vesztettem el, nagyon hosszú történet, lényeg hogy extrém rövid időt töltöttünk együtt, így párkapcsolati téren is teljesen kezdőnek mondhatom magam. A kinézetem enyhén szólva s.zar, egy 12 éves arca és sajnos teste is, amivel rendelkezem, gondolhatod mennyi "sikerem" volt a nőknél. Legfeljebb barátzónában lelkizgetnek nekem a gonosz férfiakról, akik lenézik és kihasználják őket. De velem nem állna le egyik sem, a hozzászólásokban említett logikátlan indokok miatt, hogy tanítgatni kéne, utána meg kidobnám és csajoznék ezerrel, hogy behozzam a lemaradást. Holott ellenkezőleg, a legféltettebb kincsként őrizném a lányt, aki végre elfogad és szeretni tudjuk egymást.


Végső tanulság: aki ilyen idős korára ennyire le van maradva férfiként ezekkel a dolgokkal, az kb. halálra van ítélve. Egy gyárban és egy egyszobás lyukban fog megrohadni, amíg fel nem köti magát magányában. Ugyanis egy férfi esetében senki nem segít, mindenki magasról tojik rá, gúny és nevetség tárgya leszel legjobb esetben. Üdv az életben.

2017. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!