Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok azt mondják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok azt mondják, hogy egy alacsony fiúra nem tudnak férfiként tekinteni. De akkor egy 170cm magas rohamrendőr/katona/kommandós sem férfias?

Figyelt kérdés
Én 168 cm magas vagyok és az a nagy álmom,hogy rohamrendőr legyek,tömeget oszlassak és a huligánokkal verekedjek! :) A magasságom nem fog ebben akadályozni.De a sok 190 centis nyápic belefosna a gatyájába,ha oda kéne állnia :)

2017. aug. 24. 16:12
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Szóval teljesen lényegtelen,hogy valaki mit ért el az életben,milyen keményen küzdött,hogy az álmait megvalósítsa,nem számít.Hiszen a lányokat csak egy külső tulajdonság (jelen esetben a magasság)érdekli,amin senki sem tud változtatni..Ez azért elég gáz.

Mondjuk mindegy,nincs túl nagy igényem barátnőre meg magánéletre.

2017. aug. 24. 17:41
 12/25 anonim ***** válasza:
90%
Mi bajod? XD Nem tekintek férfiasnak valakit csak azért, mert rohamrendőr (XD), katona vagy kommandós. Egyik se hat meg, sőt inkább hátrány. Inkább valami normális, intelligenciát igénylő munkája legyen, az férfias, ha okos az illető.
2017. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nagy ívben leszartam mindig, hogy milyen magas a partnerjelölt. Volt köztük veled egymagas is (én is 168 centi vagyok), de még alacsonyabb is. Nem minden nő/férfi gondolkodik ugyanúgy. Azért az elég szomorú, hogy ezt napi szinten el kell magyarázni ezen az oldalon.

Van, akinek meg tuti bejön vagy legalábbis nem téma, ha a párja katona, kommandós, vagy bárki hasonló, aki huligánokat gyepál. Nem hiszem, hogy minden rohamrendőr egyedülálló lenne. Nekem viszont ez nem jön be.

2017. aug. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

#12 én a tisztire akarok jelentkezni,oda nagyon is kell az intelligencia.

Amúgy meg nem értem ezt.Azon sírtok egyfolytába,hogy nektek "férfi" kell,akire fel tudtok nézni,meg tud titeket védeni..De egy igazi harcos már nem jó nektek.Hol ebben a logika?

2017. aug. 24. 18:03
 15/25 anonim ***** válasza:
64%
Egy 170 cm magas férfi nem alacsony.
2017. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

#9

Nem önáltatást. Mondom ezt 24 éves szűz létemre.

2017. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
94%

Nem attól lesz férfi valaki hogy ő a legerősebb. Ezen a mamutok után túljutottunk. A párom 168 cm mint én. Erős nem okoz neki gondot a szekrény beton stb cipelés. Izmos bár nem testépítő de nem ez fogott meg benne hanem a humora a "beszélőkéje" az hogy figyelt rám hogy tisztelettel bánt velem előre engedett az ajtóban stb. Valahol az utolsó helyen állt hogy vajon hány kilót emel.

Az amit a nők keresnek nem tényleges fizikai erő hanem biztonság. Ez lehet anyagi lelki és egy látszólagos fizikai ami kimerül többnyire abban hogy nagyobb legyen mint mi. Ilyen egyszerű ezért értelmetlen a kérdésed. Ezért nem leszel csak attól férfias hogy rendőri szervhez mész dolgozni.

2017. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Épp ez az."látszólagos fizikai,ami kimerül abban,hogy nagyobb legyen mint mi". Az senkit sem érdekel,hogy valaki mennyit dolgozott azért,hogy tényleg erős legyen,kondizott,eljárt küzdősportolni stb..Ezt leszarják.Csak "legyen magas,mert hát az hú,de férfias".Ez egyszerűen igazságtalanság.
2017. aug. 24. 22:09
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Az élet semmilyen más téren se igazságos. Ettől még nem mindenkinek a magasság a lényeg. Egy magas vékony pasi mellett például kövérnek érezném magam és van rengeteg előnye hogy egymagas vagyok a párommal nem akarnék 190 centis párt mert zavarna hogy nem tudok a fülébe súgni vagy megcsókolni megsimogatni a fejét kényelmesen anélkül hogy nyújtózkodnom kelljen.

Emellett hosszú távon fontos a fizikai erőnléte és a kreativitás ügyesség kitartás stb.

De azt akkor is el kell fogadni hogy a külső az első rosta ami azt jelenti hogy sok nőnél kiesel a magasságod miatt. Az esélyeiden javít a láthatóan jó kondi és sok nő megveszik az egyenruháért (bár ezt nem igazán értem) ami megint növeli a siker esélyét de ne csak arra apellálj hogy "hú most aztán férfi leszek ettől a nők szemében" mert ez nem ennyire egyszerű.

És próbálj pozitív lenni.

2017. aug. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem. Ez nem csak kisebbségi komplexus és egyesek fejében létező probléma? Egy rakat 170 centis a csajozásban, karrierben, sportban, stb sikeres ember rohangál. Akár magasabbak barátnővel vagy feleséggel is. Ha meg tényleg akkora gond egy nőnek a 170 centi, akkor az legyen az ő baja, keress egy kevésbé felszínes, komolyabb lányt.
2017. aug. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!