Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok azt mondják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok azt mondják, hogy egy alacsony fiúra nem tudnak férfiként tekinteni. De akkor egy 170cm magas rohamrendőr/katona/kommandós sem férfias?

Figyelt kérdés
Én 168 cm magas vagyok és az a nagy álmom,hogy rohamrendőr legyek,tömeget oszlassak és a huligánokkal verekedjek! :) A magasságom nem fog ebben akadályozni.De a sok 190 centis nyápic belefosna a gatyájába,ha oda kéne állnia :)

2017. aug. 24. 16:12
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar a magasságom.És nem is van nagy igényem a csajozásra.Nincs kedvem állandóan egy csajhoz alkalmazkodni vagy átrendezni miatta az életem.Egyenlőre bőven megvagyok így magam is.Egyszerűen csak fáj,hogy sokan ennyire lenézik azokat,akik nem magasak.
2017. aug. 25. 19:23
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
A férfias egyenruhás "erőszak szakma"mint a katona rendőr , mindig nagyot dob a férfi megítélésén ,hacsak nem valami hippi- libsi nőre hajt,de azokat eleve el kell kerülni. Szóval ha az alacsony termet minusz 3 pont a 10ből ,akkor az ilyen szakma meg plusz 3 és máris van esélye válogatni.
2017. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az alacsony férfi 160cm vagy alacsonyabb. 170cm még az átlagmagasságba tartozik. Legalábbis Magyarországon.
2017. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
8%
Én is 170 centi vagyok. Sajnos semmi esélyed nem lesz, mert "egy férfi nem férfi 180 centi alatt". Én nagyon elégedetlen vagyok a termetemmel, bár még nőhetek. 16/F
2017. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Azt azért ugye tudod, hogy azt, hogy "nem férfiként tekint rá", hogy szokás használni. Hogy párkapcsolatilag nem akar tőle semmit, nem vonzódik hozzá. Az nem azt jelenti, hogy kisfiúsnak tart egy rohamrendőrt :D.
2017. szept. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!