Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ekkora lelki sokk után van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora lelki sokk után van értelme még társkeresésben gondolkodnom?

Figyelt kérdés
Elsősorban korombeli huszonéves csajokhoz írnám ezt a nem kevés pár sort, de érdemes elolvasnotok. Nemrég utaztam Horvátországba, több tengerparti turistaövezetben megfordultam, sétáltam a hangulatos - drága hotelektől és éttermektől hemzsegő - utcákon és azt vettem észre, hogy a 170 centimmel, mintha "Giantland"-ben járnék ugyanis nemhogy a pasik között (akik között egy 180 alattit sem láttam), de még a nők között is szinte kivétel nélkül alacsonyabb voltam. Hozzáteszem nagyon gyönyörűek a horvát/szláv csajok és egyben a szláv pasik is férfiasak illetve férfi szemmel is dekoratívak. Szóval én labdába sem rúghattam volna az idegen csajok között, amolyan kis nyári csajozós kaland formájában (amikor külföldön eltöltesz pár kellemes éjszakát velük és jó érzéssel gondolsz bele, hogy velük is megvolt, mert jópasi vagy). Láttam a szerelmes - tipikus 185-190-es pasi és 170-175-ös nő - párokat kézenfogva büszkén sétálni és egyúttal végre megvilágosodtam, hogy az én magasságommal mégis miért nem vagyok vonzó a csajok körében. Fájdalmas volt belegondolni, de egyúttal amolyan kiteljesedett őszinte belenyugvást éreztem és most már egy csajt sem tudok hibáztatni, akinek a magasságom miatt nem jövök be, mert látom, hogy tényleg nem lehet vonzó egy alacsony pasi, ha egyszerűen bőven van jobb és férfiasabb kínálat a társkeresési piacon. Nem tudok női aggyal gondolkodni, de most már nagyjából gondolom, hogy az alacsony vs magas pasi összehasonlítás olyan lehet, mint amikor havi 1-3 milliót keresel, de egy E osztályú Mercedes helyett egy használt Dacia Logant veszel. Amikor Mo.-ra értem, akkor sem múlt el ez az érzés, mert a megvilágosodás után itt is láttam, hogy miért vonzóbbak a magas pasik. Természetesen az utam során egy hozzám hasonló alacsony pasit sem láttam a fiatal barátnőjével (huszonéves vagyok). Azért hangsúlyozom a fiatal szót, mert én még fiatalon gyönyörökre vágyok a csajokkal nem megalkuvó érdekházasságra 2 eltartott gyerekkel meg 2 havonta 1 fintorgós szexxel. Szűz pasiként előbbiből még sosem volt részem. Szerintetek alacsony pasiként lehetek még sikeres a fiatal lányoknál vagy törődjek bele, hogy x év múlva esetleg lesz majd valakim és sosem volt részem szenvedélyes szerelemben/szeretkezésben?

2017. aug. 25. 14:40
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

#10: Mégis miért lenne amúgy az? Tudom, hogy nem tudod mit érzek, de akkor várj...

Ha pasi vagy gondold azt, hogy olyan magas vagy mint én, miközben csinos és szép fiatal lányokat (alacsonyakat is!) dögivel látsz kizárólag +180-as pasikkal romantikázni úton-útfélen. Ha pedig nő vagy, akkor képzeld magadat egy 183 magas, 90 kilós debella nő testébe és csak egy pillanatra gondolj bele, hogy milyen jó érzés lehet folyton szép, fiatal helyes párokat látni a sétálóutcákon miközben tudod, hogy neked soha nem lesz részed ilyen intim együttlétekben.

2017. aug. 25. 15:40
 12/29 anonim ***** válasza:
Bármi is az, igen.
2017. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Huszonéves szűz nyomorék, akit sokként ért, hogy külföldön se tudta a jó nőket futószalagon végigbacni... Hova carjak?!

Azért nincs, és nem is lesz soha csajod, mert te csak kefélni akarsz, a komoly kapcsolatot pedig kínszenvedésnek tekinted. A nők viszont komoly kapcsolatot akarnak: házasság, két gyerek, mindez szerelemből.

Olyan csaj a világon nincs, aki arra vágyik, hogy valami tacskó kúrja. De ettől te még ne add fel, és keresd rendületlenül!


[link]

2017. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
81%

Ha majd nem az lesz a lényeg, hogy bizonyos feltételeknek megfelelő punci kerüljön a fütyidre, hanem találkozol egy emberrel, akinél az motivál, hogy minél jobban megismerd és minél több időt vele tölts, szimplán azért, mert minden vele töltött perc izgalmas, szórakoztató és érdekes, akkor úgy el fogod felejteni ezt a sok baromságot, amit összehordtál, hogy csak na.


Amúgy nézz magadba egy kicsit: ugye, hogy csak kifogásokat gyártasz magadnak, hogy ne kelljen felvállalnod magad és kezdeményezni? Szinte bármibe lefogadom, hogy igen.

2017. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
#14 +1 :D
2017. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Én most voltam Szlovéniában és ott tényleg magasak a nők. De nem ért sokk amiatt, hogy sok csaj magasabb volt nálam (174 cm vagyok) csupán mosolyogtam egyet és kijelentettem a haveromnak, hogy ide nem csajozni fogok járni:D
2017. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
#16: Mondjuk te épphogy csak nem vagy átlagosan magas és a 174-el már néhány 170 körüli csaj a magassarkúra sem tud hivatkozni velem ellentétben. Ennek ellenére mégis kénytelen voltál beismerni egy nem várt helyzetben, hogy minimális esélyed nincs a nőknél (külföld). Ez pedig egy férfi esetében eléggé presztízsveszteség és nem jó jel a konkurenciával szemben, hiszen minden szituációban versenyképesnek kell lennie egy igazi pasinak. De biztos igazatok van és tutira semmi gondom nem kellene, hogy legyen a csajozásban annak ellenére, hogy jó 6 centivel az átlag alatt vagyok és már Mo.-on is rengeteg csajt látok (főleg 25 alatt) aki lazán eléri a 170-t és át is lépi azt. Egyedül a mostani tini 170 mély srácokat sajnálom, mert ők már tényleg le vannak maradva a mostani lányokhoz képest. Én már 24 vagyok, nekem még van egy kis reményem az idősebb korosztálynál, akik között még vannak alacsonyabbak is nem pedig ilyen gazellatestű Victoria Secret klónozott modellek, ami manapság a fiatal lányok alkatára annyira jellemző.
2017. aug. 25. 18:15
 18/29 anonim ***** válasza:
Képzeld azt, hogy magasabb vagy, 172 cm-es nő vagyok, a párom 1-2 cm-el nagyobb, de még 15 év és 2 gyerek után is váltig állítja, hogy 185 cm. Ráhagyom.
2017. aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem te vagy alacsony, hanem az önbecsülésed. Azon pedig csak úgy tudsz változtatni, ha felemeled a segged, és leteszel valamit az asztalra.
2017. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Miért nem vagy vonzó? Mert mondjuk PICSOGSZ, mint egy kislány?


Érdekes, az ismerősi körömben kapásból 2 férfit is fel tudok sorolni, aki alacsony, és boldog kapcsolatban, házasságban él.


A kedvesem 166 cm (én 169) és imádom őt mindenestül :)


28n

2017. aug. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!