Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ekkora lelki sokk után van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora lelki sokk után van értelme még társkeresésben gondolkodnom?

Figyelt kérdés
Elsősorban korombeli huszonéves csajokhoz írnám ezt a nem kevés pár sort, de érdemes elolvasnotok. Nemrég utaztam Horvátországba, több tengerparti turistaövezetben megfordultam, sétáltam a hangulatos - drága hotelektől és éttermektől hemzsegő - utcákon és azt vettem észre, hogy a 170 centimmel, mintha "Giantland"-ben járnék ugyanis nemhogy a pasik között (akik között egy 180 alattit sem láttam), de még a nők között is szinte kivétel nélkül alacsonyabb voltam. Hozzáteszem nagyon gyönyörűek a horvát/szláv csajok és egyben a szláv pasik is férfiasak illetve férfi szemmel is dekoratívak. Szóval én labdába sem rúghattam volna az idegen csajok között, amolyan kis nyári csajozós kaland formájában (amikor külföldön eltöltesz pár kellemes éjszakát velük és jó érzéssel gondolsz bele, hogy velük is megvolt, mert jópasi vagy). Láttam a szerelmes - tipikus 185-190-es pasi és 170-175-ös nő - párokat kézenfogva büszkén sétálni és egyúttal végre megvilágosodtam, hogy az én magasságommal mégis miért nem vagyok vonzó a csajok körében. Fájdalmas volt belegondolni, de egyúttal amolyan kiteljesedett őszinte belenyugvást éreztem és most már egy csajt sem tudok hibáztatni, akinek a magasságom miatt nem jövök be, mert látom, hogy tényleg nem lehet vonzó egy alacsony pasi, ha egyszerűen bőven van jobb és férfiasabb kínálat a társkeresési piacon. Nem tudok női aggyal gondolkodni, de most már nagyjából gondolom, hogy az alacsony vs magas pasi összehasonlítás olyan lehet, mint amikor havi 1-3 milliót keresel, de egy E osztályú Mercedes helyett egy használt Dacia Logant veszel. Amikor Mo.-ra értem, akkor sem múlt el ez az érzés, mert a megvilágosodás után itt is láttam, hogy miért vonzóbbak a magas pasik. Természetesen az utam során egy hozzám hasonló alacsony pasit sem láttam a fiatal barátnőjével (huszonéves vagyok). Azért hangsúlyozom a fiatal szót, mert én még fiatalon gyönyörökre vágyok a csajokkal nem megalkuvó érdekházasságra 2 eltartott gyerekkel meg 2 havonta 1 fintorgós szexxel. Szűz pasiként előbbiből még sosem volt részem. Szerintetek alacsony pasiként lehetek még sikeres a fiatal lányoknál vagy törődjek bele, hogy x év múlva esetleg lesz majd valakim és sosem volt részem szenvedélyes szerelemben/szeretkezésben?

2017. aug. 25. 14:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Menj ki az olaszokhoz.ott mindenki s***dugó pasiktòl nőkig😎
2017. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
#21: Ezt tapasztalatból írod? Én már voltam olaszban, de nem vettem volna észre, hogy olyan alacsonyak lennének ott a pasik. Jó persze ott is volt egy-két kigyúrt, komplexusos nagyhangú kis köpcös ürge (mint itthon a bmw-s/mercis napoleon szindrómás kopasz guggoló mellszobor palik), de a többsége azért a tipikus lationos, borostás, sármos +180-as sportos pasi kategóriába illett.
2017. aug. 25. 22:39
 23/29 anonim ***** válasza:

Igen.

Ott éltem.

A volt férjem olasz és 170 cm.Én 173.

Nem a magassága miatt váltunk el.

Kint én is oriasnak éreztem magam de én nő vagyok.

Kint a nők nagyon alacsonyak.Átlag 160-165..

2017. aug. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Hát engem a magasság nem érdekelt soha. Csak az volt a lényeg, hogy ne én legyek a magassabb. Mivel 161 cm vagyok, ezért úgy gondolom, hogy ez nem nagy kérés, tekintve hogy a férfiak 90%-a magasabb nálam legalább 5 centivel. Szóval nálam ez nem lenne kizáró ok. Amúgy 170 cm már nem alacsony férfiban sem, a férfiasság meg pedig igenis belülről fakad és nem a külsőségekből ered (tapasztalat). De ha irigy vagy a szakállas/borostás pasikra hát növessz te is olyat :D
2017. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Irány Ázsia, 170 centivel te leszel ott a legmagasabb. :D
2017. aug. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

#25: Tévhit, hogy az ázsiaiak annyira alacsonyak. A nagyvárosi kínaiak vagy dél-koreaiak már majdnem akkorák, mint az európaiak a jobb életszínvonal miatt, de a japánok átlagmagassága is 172 cm körül van.

[link]

Akkor inkább Mexikó, legalábbis a cikk szerint náluk az átlagmagasság 167 cm.

2017. aug. 26. 13:27
 27/29 anonim ***** válasza:

170 cm abszolút nem alacsony szerintem, de lehet cska azért mondom ezt, mert én is kicsi vagyok, így nekem sosem számított a magasság.

Alacsonyabb pasival persze én se jönnék össze, szerintem ez érthető és anők jelentős része így van ezzel, de a 170 cm nem alacsony, én több olyan férfit is ismerek, akik 165 cm-sek kb. :D


24N

2017. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Én sem jönnék össze veled, egyrészt, mert férfi vagyok, másrészt meg 175 cm. :D

De komolyra fordítva... xard le a nőket/párokat, az egésznek semmi értelme. Járd a saját utadat. A MGTOW legyen veled. :D

2017. szept. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled: Én Curacao-n sétálgatva jutottam erre. Kénytelen voltam a végén a szexért fizetni, mert egy pénzéhes tyúkot mégse akarok 3 gyerekkel.
2017. szept. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!