Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem jön be, megéri erőltetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jön be, megéri erőltetni?

Figyelt kérdés
Már majd 1 éve ismerem a srácot. Voltunk már társaságban bulizni, de pár hónapja randizgatunk. Viszont én nem érzek iránta úgy, ő viszont szerelmes belém. Mindenki azt mondja h ne szakítsam meg vele a kapcsolatot meg erőltessem kicsit mert rendes srác. Szerintetek? Volt már h vki így volt és aztán szerelmes lett végül az illetőbe?
2017. szept. 3. 13:13
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Jól van 10-es, azért osztani nem kéne. Ő se tehet az érzéseiről meg én se az enyémekről.
2017. szept. 6. 12:54
 12/23 anonim ***** válasza:
Ez nem osztás csak leírtam egy tènyt ami saját tapasztalaton alapul
2017. szept. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Az első mondatod osztás volt. Igenis szerettem volna ha a barátom marad. Ettől nem leszek önző, se gonosz. Én így érzek. Ő másképp. Ettől még nem kéne ilyeneket írni hogy én bántom ezzel. Értrlmes férfi, képes lesz tovább lépni, anélkül h minden kapcsolatot megszakítanék vele. Ennyi.
2017. szept. 7. 10:09
 14/23 anonim ***** válasza:
43%

Jó, szenvedjen csak szegèny srác...


Ha lesz pasid akkor meg jó lesz pótkerèknek meg majd mondod a pasidnak, hogy szerelmes volt Belèd, az meg szèpen kiakad ès koppintjátok vègül.


Mèg, hogy nem vagy önző...


Ha nem vnál az, akkor tudnád, hogy mi fèrfiak máskèppen gondolkodunk vagy èppen èrzünk!

2017. szept. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Te már csak tudod kedves utolsó... Azért mert téged így pofára ejtettek, nem minden nő ilyen.
2017. szept. 10. 17:51
 16/23 anonim ***** válasza:
32%

Most nincs pasid, ezèrt jó lesz egy ideig ez a csávó is... ha majd lesz pasid akkor meg szèpen koppintod.


Erre mondják: ,,Ha nincs ló, a szamár is jó"...

2017. szept. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Az eredeti kérdésemre szeretnék választ kapni. Köszönöm.
2017. szept. 12. 15:20
 18/23 anonim ***** válasza:
46%
Csak ilyen kapcsolataim voltak. A fiúk szerelmesek voltak én sajnos nem. De szép évek és szép emlékek. Miért dobtam volna el ezt magamtól? És nagyon jó érzés szeretve lenni.
2017. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
46%

Szánalmas ez a lepontozás!


Férfi és nő között NINCS barátság és a legtöbb pasi nem tűri meg a csaja körül a fiú barátokat vagy azokat a lány barátokat aki nem szimpi Neki. Írhat vagy mondhat bárki bármit, ez akkor is így van!

2017. szept. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ma már másodszor írom, (ugy látom ez a nap mondata). A párkapcsolatnak szerintem úgy kell kialakulnia,hogy két ember túljut a sima szimpátián.... mind a 2(!) úgy érzik kell nekik a másik, nem erőltetik magukra mint sok társkeresőző.

Amit neked mondanak,hogy erőltesd meg magad mert rendes pasi, ilyet az egyedülálló anyukáknak, meg régen a szegény lányoknak mondtak ha gazdag fiú járt utánuk.

2017. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!