Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem jön be, megéri erőltetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jön be, megéri erőltetni?

Figyelt kérdés
Már majd 1 éve ismerem a srácot. Voltunk már társaságban bulizni, de pár hónapja randizgatunk. Viszont én nem érzek iránta úgy, ő viszont szerelmes belém. Mindenki azt mondja h ne szakítsam meg vele a kapcsolatot meg erőltessem kicsit mert rendes srác. Szerintetek? Volt már h vki így volt és aztán szerelmes lett végül az illetőbe?
2017. szept. 3. 13:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
27%

Utolsó!


Jól írod. A kérdező szenvedteti szegény srácot azért, hogy Neki jó legyen... elhiszem, hogy jó érzés azt látni, hogy egy fiú oda van érte meg valószínűleg jól ki is fogja ezt használni, mert ilyenkor egy férfi megtesz Neki BÁRMIT.


De előbb-utóbb jön majd egy pasi aki ezt nem fogja tűrni és az ilyenekből lesznek a rendőrségi, zaklatásos ügyek. Mert a srác nem tud tovább lépni, mert mindig ott a csaj, sőt még néha küld is olyan jelet a csaj, hogy ebből lehet még valami, de sosem lesz. Ha meg megpróbál más lánnyal kezdeményezni, a csaj ezt megakadályozza.


Higyjétek el, tudom, én ezt az idén átéltem és nem kívánom ezt senkinek! :'(


22/F

2017. okt. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Ez nagyon aljas volt utolsó!!! Ismersz engem? Nem hiszem! Sose hasznalnám ki, én nem vagyok olyan. Azt h neked voltak rossz tapasztalataid, még nem jelenti h minden nő olyan. Ennyi.
2017. okt. 10. 17:43
 23/23 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy annyira "szerelmes beléd"? Lehet, hogy ő is csak azért nyomul, mert épp nem lát más nőt kilátásba? Néha az az érzésem, hogy mindenki drámai mártír story-t akar faragni a szerelmi történeteiből.


Az is lehet, hogyha lekoptatnád, akkor igencsak hamar túltenné magát rajtad, nem gondolod? Szerintem nem csak veled rendes, hanem bárkivel olyan rendes tud lenni.

2018. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!