Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, nektek mennyire jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nektek mennyire jön be egy tetőtől talpig teletetovált pasi?

Figyelt kérdés

Szó szerint kell érteni, még az arcán is vannak tetkók. Szabad bőrfelület alig van rajta.


Aki nézi mostanában az Éjjel-nappal Budapestet: a Szilárd nevű srác pont ilyen, aki Karolával kavar.


[link]



2017. szept. 3. 15:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.
2017. szept. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Lol, nem. Tiszta gettó.


Amúgy nincs bajom egy kisebb méretű, igényes, szép tetoválással, még akkor sem, ha látható helyen van (mondjuk az alkarján vagy ilyesmi), de az ilyen nagy kiterjedésű, teljes testet lefedő tetkók max akkor nyújtanak esztétikai élményt, ha nem 150 különféle ábra van rávarrva, hanem egy egységes, összhangban álló "festmény" kerül a testére. Bár ez tényleg csak művészi szinten értékelendő, egyébként elborzasztana, hogy valaki ennyi kínnak teszi ki magát csak azért, mert "önkifejezés". Az meg, ha valaki nyakra, arcra varrat, az aztán főleg a legalja, tényleg mint aki most szabadult a börtönből. Nem pálya.

2017. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Karon, esetleg háton jön csak be, máshol nem.
2017. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2017. szept. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha bjj-s a srac es fiatal,akkor johet a tetko. Deha olyan is gusztustalan,mint a tv szereplo a kepeiden,akkor inkabb otthon takaritom a padlot,minth olyannal akar beszelgessek.
2017. szept. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Azért elég furcsák és álszentek az emberek...


Ha azt írom hogy a tetkó ótvar és ronda koszlott hatást keltő ,törzsi ősember kövület, és börtönbe való dizájnkellék ,akkor le vagyok hurrogva. De aki lehurrog (és akár van is tetkója)az meg lenézi,leszólja azt akinek van tetkója pl az arcán nyakán. Hát ilyenkor hol van a: "mi közöd hozzá, téged mit zavar, ő így szabad, és önkifejező egyéniség, különben is korlátolt aki nem fogadja el más izlését stb " kezdetű liberális monológok? :D Áááá nem értem én az embereket.


Nekem mellesleg ez a gyerek is ugyanolyan ronda butaprolis mint az összes többi karon- lábon egyéb látható helyen lévő firkálmánnyal ékesített egyén.Szóval ebben következetes vagyok.

2017. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16 Egyrészt itt szerintem senki nem fejezte ki magát olyan nyersen, mint ahogy te az első mondatodban. :)

Másrészt meg senki nem szólt le senkit. A kérdés úgy szólt, hogy nőként mennyire jön be valakinek egy ilyen pasi. Erre válaszolt a többség - én is - hogy nem jön be, akár még annak ellenére sem, hogy amúgy a tetkó nem gond.

Ez mindenkinek egyéni szuverén joga. :)

Ettől függetlenül az idézett szöveged is igaz, valóban semmi közünk nincs az illető sráchoz, és ha ő így érzi jól magát, akkor szíve joga.


Neked is ugyanígy jogod van azt mondani, hogy nem jönnek be a tetovált pasik/nők, de arra, hogy a fenti módon bírálj valakit, az égvilágon semmi jogod nincs.


Remélem, így már világos. :)

2017. szept. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!