Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony lányok! Egy arcra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony lányok! Egy arcra helyes és szimpatikus személyiségű, de alacsony srácnak mennyivel van kevesebb esélye nálatok, mint egy hasonló kaliberű, de átlagos magasságúnak?

Figyelt kérdés
Ugye az alacsony pasiknak azt szokták javasolni, hogy tőlük jóval alacsonyabb pici lányokkal ismerkedjenek. Nos én eleget is teszek ennek és a nagyjából 170 centimmel (+-1 cm) eddig csak 160 vagy annál alacsonyabb lányokkal ismerkedtem olykor-olykor eredményesen. Nem vagyok egy csajozógép, de próbálom magamból kihozni a legtöbbet azzal, hogy egyetemre járok, kondizok, hogy megfelelő izomzatom legyen végre illetve próbálok nyitott és toleráns lenni az emberekkel. Ugyanakkor az is feltűnt, hogy rengeteg hozzám hasonló, de átlagos vagy magas srác (180-195) jár együtt pici csajokkal és a nagy magasságkülönbség meg se kottyan nekik. Ilyenkor arra gondolok, hogyha rengeteg hozzám hasonló beállítottságú, de magasabb pasi ugyanúgy vonzódik az alacsony csajokhoz és viszont, akkor nekem mégis mennyi esélyem van náluk a társkeresésben. Ugye nekik is simán van esélyük magas pasikra (amit a nők előnyben részesítenek) hiszen a kölcsönös vonzalom a nagy magasságkülönbség ellenére megvan, a 160 és 170 közöttiek inkább +175-ös pasikkal járnak, a 170 felettiek meg értelemszerűen nem jöhetnek számításba (természetesen nem az én döntésemből adódóan). Ha a választási lehetőségeim ennyire korlátozottak, akkor az alacsony lányok körében is valóban jóval kevesebb az esélyem? Ezt azért kérdezem, mert habár már volt barátnőm, rengeteg alacsony lány utasított már el az alacsonyságom miatt annak ellenére, hogy sokszor 15 centi is volt köztünk. Hozzá kell tennem, azzal érveltek, hogy nagyon szeretnek tekintélyes magassarkút viselni, amiben szinte velem egymagasak lettek volna. Elsősorban alacsony lányok válaszára lennék kíváncsi, de más is válaszolhat ha van ezzel kapcsolatban tapasztalata. Írjatok légyszi egy magasság/életkor kettőst is. Előre is nagyon köszi a válaszokat. :)

2017. szept. 10. 22:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
Ezek szerint a legtöbb suttyó liba a cipőjének keres pasit nem is magának? :)
2017. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%

"Tesómnak exe egy magas volt vele (mindketten magasak) és azt mondta az ex h nem vesz fel magassarkúrt mert akkor egy magas lesz vele."

Ez meg hogy?

Magassarkúrtban sem lett magasabb a csaj?Vagy hova vette fel?

2017. nov. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
40%
Itt a gyk-n nem számít a nőknek a magasság ahogy a pénz meg a farokméret sem. :)
2017. dec. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

#13

Az általad felsoroltak közül egyedül a pénzzel érdemes foglalkozni mert azon lehet változtatni. De sok pénzt keresni is az anyagi jólét miatt érdemes nem pedig az aranyásók miatt.

2017. dec. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az alacsony lányok imádják az alacsony fiúkat, csak őket keresik.De te, szerintem, nem vagy alacsony 170 cm-vel!Ez valami tévedés a részedről!45N 150cm
2017. dec. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!