Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt a férfiak -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak - tisztelet a kivételnek -, hogy az a jó nő, akiért több férfi rajong, egyiknek sem mond nemet, akinek egy rakat srác odaírogatja a képei alá, hogy "Milyen szép vagy"?

Figyelt kérdés
Nem tartom igazi nőnek azt, akit az alapján ítélnek meg, hogy a Facebook profilján hány fiú lájkolja. Azt sem tartom igazi nőnek, akit bármelyik férfi megkaphat. Akár egyszerre több is. Ti erről mit gondoltok?

2017. szept. 11. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Azt, hogy túl sokat gondolkodsz olyan dolgokon, amik lényegtelenek. Párhuzamot vonni a nőiesség, meg lájkok és hozzászólások között? Ez komoly? -.-
2017. szept. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van abban valami, amit írsz. Valahogy mégsem tudom hová tenni, hogy megkérdezem egy sráctól, hogy mi tetszik neki egy bizonyos lányban, erre azt mondja, hogy a lánynak van négy barátja szinkronban és, hogy sok férfinak tetszik. Számomra nem attól lesz valaki vonzó, hogy másnak is tetszik.
2017. szept. 11. 14:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartod igazi nőnek azt, akit a facebook alapján ítélnek meg... Szóval azért nem igazi nő, mert mások véleményt alkotnak róla valami alapján. Ennek nincs értelme.


Meg egyébként sem azért tartanak valakit szépnek, mert azt írják róla vagy mert sok hódolójuk van, hanem épp fordítva... Annak írnak és annak udvarolnak, akit szépnek látnak...


Szóval azt gondolom, hogy ezek logikátlan felvetések, nem igazak és amúgy sem érdekesek.

2017. szept. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt gondol amit akar. Ismerek olyan igazi nőket, akik tudatos "én márka" építés miatt tesznek fel nagyon jó képeket magukról és nem törődnek azzal, mennyi like gomb van mellette. Ettől persze a férfiak gondolhatnak mást!
2017. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

#3


Én nem őket látom szépnek (a "fészfüggők" amúgy is elég borzasztó népség, mindét nemre kivetítve), hanem egy másik típust, de őket ritkán látom, fé(ce)szen meg egyáltalán nem.

2017. szept. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Másnak meg attól lesz vonzó... ilyen ez.


De amíg ezen agyalsz, addig még benne vagy a játékban, és ebben a játékban csak veszíteni lehet.

Nyerni csak úgy lehet, ha nem akarsz nyerni és lesz*rod. Ha nem foglalkozol vele és tovább lépsz, akkor új dimenzióba lépsz, magasabb szintre emelkedsz.


Aki azon pörög, hogy hány lájkja van a másiknak az sose fog győzni, mert mindig van valaki, akinek több van. Ha elfogadod, hogy mid van ÉLETBEN és nem a neten, akkor tudod megélni igazán az életed... a net meg nem a valóság. Fogadd el, hogy akik oda kötik az életüket, azok eltévedtek, és menj tovább :)


JM!


20 F

2017. szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég fura kérdés, és hibás a kiinduló feltételezése.


Nem azért rajonganak értük a fiúk/férfiak, mert sokan lájkolták őket. Hanem azért lájkolják sokan őket, mert rajonganak értük.

Érted, a sorrend nem "lájkok-->ítélet", hanem "ítélet-->lájkok".


>Nem tartom igazi nőnek


Nincs olyan, hogy "igazi nő", ez egy üres, definiálatlan fogalom. De amúgy megértem, azt hiszem, ebben én is hasonló vagyok. Ha valaki nagyon közkedvelt, akkor már csak azért sem kell, mert nem állok be a sorba. Az önmagában nem "rossz", ha valaki bárkit megkaphat, az a rossz, ha észre sem veszi, hogy mekkora luxus ez, vagy adottnak, magától értetődőnek veszi, vagy úgy fogja fel, hogy megérdemli vagy ez "jár neki".

2017. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom, kérdező, egy irigy, csúnya lány vagy, aki alig kap like-ot és ezért böki a csőröd a dolog :D
2017. szept. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
'Felnőtt párkapcsolatok' kategória is hígul :( A kérdés értelmetlen és értelmezhetetlen.
2017. szept. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert az trófeának számít. Hogy miért? Mert ha valami/valaki felkapott, akkor az a heurisztika érvényesül, hogy értékesebb is. Elvégre is sok ember nem tévedhet(de). Másrészt, az illetőnek lehetséges, hogy önértékelési gondjai vannak, és úgy gondolja, hogy ha a mások által hőn áhított valami/valaki az övé lenne, akkor az ő értéke is nőne, jobban felfigyelnének rá, előrébb lenne mások szemében, akármi. Ez pontosan olyan kompenzálás, mint amilyen rongyrázást művel pár agymosott méregdrága mobilokkal, autókkal, akármivel, amit sosem fog igazán kihasználni, de azért kell, hogy mutogassa, hogy ő képes volt megszerezni. Szánalmas? Az. Gyakori? Eléggé.


Mellesleg, engem ez nem tud izgatni. Aki leragadt a likeoknál meg a közösségi oldalakon való elismertségnél, az nem az én szintem. Vagy azért, mert nem nőtt még fel, vagy azért, mert értelmileg ennyire a béka feneke alatt van. Egyes törzsek az alapján nézik, hogy mennyire szép egy nő, hogy mennyi ékszer van rajta, vagy milyen hosszú a nyaka. Érdekel ez engem? Nem. Magamra aggatnék ékszert azért, hogy egy közülük származó férfinek tetsszek, vagy elkezdeném nyújtani a nyakam? Nem, mert ki a tököm akar egy afrikai(?) őslakos palinak tetszeni. Ugyanígy vagyok ezzel is, ki a tököm akar egy online burokban élő éretlen kis fäszkalapnak tetszeni? Én biztos nem, más az a réteg, akinek érdekel a megítélése. Jelentem, 30 like van a profilképemen, mert az ismerőseim 90%-át kitöröltem a fenébe. Ha akarnám, lehetne sok, de nem érdekel. Már felnőttem, és tudom, hogy jó nő vagyok, mert teszek érte, és kapok is épp elég visszajelzést a való életben.

21N

2017. szept. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!