Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban igaz, hogy aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz, hogy aki nem nagy darab férfias pali, annak sosem lehet csinos (nem keverni az arccal! ) és klasszikus értelemben vett dögös csajja?

Figyelt kérdés

Állítólag helyes vagyok (több csaj is mondta már) és próbálok az élet minden területén is igényes maradni (kommunikáció, viselkedés, öltözködés stb.), de vannak olyan korlátok amelyeken képtelen vagyok változtatni. Ez alatt a tipikus aktakukac keskeny vállakra, alacsony magasságra és "filigrán" csontozatra gondolok. Sajnos nem vagyok egy férfias álomkan és mindig úgy érzem, hogy a fejemet és a testemet totál összekeverték. Egy 180-185-ös, férfias alkattal (nem kell izom azt majd magam építeném fel) nagyképűség nélkül mondom, hogy szerintem 8-9/10-es pasi lennék. Jelenleg is kondizok, de amikor olyan adottságaid vannak, hogy a válltáska lecsúszik a válladról, mert olyan rövid a kulcscsontod vagy a 39-es lábaddal olyan a mozgásod, mint egy óvodásnak esetleg ránézel a kézfejedre és látod milyen vékony, nőies (amire természetesen nem lehet gyúrni), akkor kicsit elgondolkozol, hogy tényleg nem cseszett ki-e veled az élet. Utóbbi testrészemre egy példa kép formájában: [link]

Ezzel szemben azt látom, hogy az igazi klasszikus csajok - akiknek fitneszes formás popsija, telt bögyös keblei és fogni valóan szexis idomai vannak - mindig egy nagy gladiátorral, de legalábbis egy fitt/sportos magas pasival járnak. Komolyan kérdezem, hogy a nőkbe ilyen szinten bele van kódolva a férfiasság iránti vonzalom és náluk ennyire háttérbe szorul az arc jelentősége? Azért a másik nemnél nem éppen így van. Bár manapság úgy látom minden a szexről szól ezért a "zacskópozitív" csajok is már topnak számítanak. Na erre válaszoljatok valami okosat! Kíváncsi lennék a normális véleményekre. Egy kor/nem kettőst is ha lehet pls írjatok. Köszi.



2017. szept. 15. 11:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
De azért te is csak testalkatot emeltél ki, és a nőies típusúakat (nem minden lapos nő gazellatestű... és nemcsak ez a kétfajta női testalkat létezik... van rengeteg testalkat, amire már nem annyira kaphatók a férfiak, vagy csak egy dugás erejéig, ha nincs más... arról nem is beszélek, hány férfi van vele, hogy "hát mindegy, hogy hogy néz ki a lány, de: hosszú természetes haj nélkül nem nő a nő, legyen melle, legyen feszes a feneke, legyen szőrtelen 24/7 borostácska nélkül, legyen tökéletes az arcbőre, ne legyen rajta stria stb-stb-stb). Ugyanúgy, ahogy a nők sem csak egy férfias testalkathoz vonzódnak. Még az izmosak között is vannak kategóriák (azért egy focista meg egy bodybuilder testalkata messze nem ugyanott van).
2017. szept. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Plusz azért a nők ízlése között is van szórás. Vannak, akiknek a mackós testalkat jön be, vannak, akiknek a simán sportos, vannak, akiknek a vékony. Azért nemcsak kétajtós szekrényeket szoktam nővel látni (és BKV-n szoktam nézni, tehát azzal sem lehet jönni, hogy azééééé, mert a pasasnak pénze van)... az lehet, hogy te azokat nem veszed nőszámba. És aláírom, fordítva, nők között is van ilyen típus.
2017. szept. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Hát nem tom... Én egy éve edzek és vékony voltam amikor kezdtem. 75kg/184 cm, most vagyok 88kg/184cm és nyílván nem csak színizom jött fel rám, hanem egy pici zsír is, de sokkal jobban nézek ki most mint eddig. Persze itt még nem állok le +5 kg izom kellene még és -2 kg zsír és tök jól néznék ki :)


Nekem is ajánlom az edzést. Rám is másképp néznek a lányok.

2017. szept. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
#13: Ezzel csak az a baj - és szerintem senki nem tudja felfogni, mit akarok a kérdésemmel kinyögni - hogy nemcsak vékony vagyok, de veled ellentétben alacsony is. Te a 184 centid miatt vékonyan is ezerszer vonzóbb vagy a csajoknak, mint én 170 cm-el izmosan bármikor is leszek.
2017. szept. 15. 13:39
 15/26 anonim ***** válasza:
Nemcsak ettől függ... elég durván elhízott, nem is gazdag 165 cm-s ismerősöm van, aki sosincs nő nélkül kb...
2017. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Ugye nem te vagy az a 170cm magas ember, aki minden héten több kérdést is kiír ugyanezzel a témával kapcsolatban?


Egyébként a magasságodon nem, de a testalkatodon tudsz változtatni.

2017. szept. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok. Kerdezo te hany eves vagy? Mert en azthittem mar 17 evesen megalltam a novesben olyan 173-174 centi voltam max cipobe. Aztan 23 evesen vettem eszre hogy mar 177 vagyok aztan 179 most meg pont 180 es szerintem tobbet mar en sem novok azert. Szoval meg te is nohetsz ha ugy van, van aki 25 eves koraig meg nol lassacskan.

Es a 174 meg a 170 kozott alig van kulonbseg ne rinyalj mar. Ki veszi eszre azt a 4 centit? Vegyel airmaxet bar az mar nem divat es hopp +3 centi aztan kesz is. De gondolom konnyebb a nyomorek haverod sikertelenseget folyton felhozni mint elkezdeni edzeni mert "jajjj minek ugyis blablabla". Onmagatol senkit sem lehet megmenteni. De ugysem ment at a mondanivalom szoval tokmindegy. Ja es 180 centivel ugyanugy alacsony vagyok a korosztalyomban ferfikent. Es nem kell kis gombocca gyurnod magad hanem normalis sportos testalkatot kialakitani ugyis az jon be a noknek nem a kathi bela meg ilyen formedvenyek. De ha ez sem tetszik toresd kette a labszarcsontod aztan majd megnovesztenek 7-8 centivel es rajossz hogy 180 centiskent is egy luzer maradsz es nem a magassagodon mulik. Na csa. Ja es itt a link sok sikert: [link]

2017. szept. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

utolsó: Te sem vagy alacsony már 180 centivel.

2009-ben a fiatal férfiak (20-30 közöttiek) átlagmagassága 177 cm volt, azóta ez már biztos van 178, de a 180-at nem érte el. szóval legrosszabb esetben is azt mondják rád hogy "nem magas, hanem átlagos". de alacsony semmiképp.

2017. szept. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

#16: Ezek szerint alacsony pasiként nemcsak én küzdök a társkeresésben. Nem tudom kire gondolsz, de nem én vagyok mivel 2 napja regisztráltam.

#17: Kérlek szépen 25 vagyok és 17 éves korom óta egy milimétert nem nőttem. Olyan persze már volt, hogy összementem 1 centit, amikor megerőltető diákmunkát végeztem vagy sokat kondiztam.

2017. szept. 15. 16:30
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Te azon vagy kiakadva, hogy a nok ferfias ferfit keresnek, mikozben te is dogos csajrol almodozol. Wtf?
2017. szept. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!