Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban lányoktól kérném,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányoktól kérném, hogy segítenének, hogy legyek sikeresebb Tinderen?

Figyelt kérdés

Fent vagyok már kb. egy-másfél éve, en húzogatom (nem úgy...) jobbra a nőket, de "matchem" legfeljebb egy-két havonta akad egy, legtöbbször róluk is kiderült, hogy valószínűleg véletlenül húztak jobbra, mert amint rájuk írtam, néhány óra / nap után elpárologtak, mint a kámfor. Olyan, akinek tényleg tetszem, na olyan tenyleg nagyon ritkan (kb. félévente-évente) akad. A legutolsó ilyennel nagyon jól elbeszelgettem, bejelöltük egymast Fb-on, de nem akartam elijeszteni, úgyhogy szemelyes talalkozót még nem kertem tőle. Na ezutan egy hétre, az egyik reggel látom, hogy kapcsolati státusza: kapcsolatban... Akkor egesznap csak néztem magam elé...

Nade a lenyegre visszatérve, segítenetek, hogyan legyek sikeresebb Tinderen, min változtassak, profilkep, leírás (olyan általánossagot, hogy legyek szellemesebb, eredetibb, add magadat, nem igazán kérek, mivel pont ezen kritériumokba futottam különböző honlapokon és pont ezeket szem előtt tartva írtam meg a bemutatkozást. Olyat sem, hogy "ez gáz", mert lehet, hogy igaz, de nem konkrét, légyszíves írd meg, hogy miért gáz!)

Belinkelem ide a "screenshotokat" a tinder profilomról, cenzúrázatlanul:


[link]


[link]


Válaszokat, segítséget előre is köszönöm, trollok pedig kíméljenek!



2017. szept. 19. 09:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Na újra: szerintem javult a kép, azzal, hogy írsz arról, hogy eljutnál Japánba valami komolyabb, és személyesebb dolgot tudtunk meg. A 11-esnek igaza van, de a kérdező 1 hét alatt nyilván nem fog lefogyni, ez nem jelenti, hogy nem értette meg a 11-est, bár a linkelt kérdést a sportokról nem olvastam. Az újabb fotók közül az első 2 a jó, szimpatikusabb vagy, nem úgy nézel ki, mint akivel egy sötét sikátorban találkozik az ember, de nem vagy jóképű.
2017. szept. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
A hányós bulis rész félig jó: az, hogy nem bulizol, oké, maradhat, de a hányós dolgot kiszedném: ezzel okoskodónak tűnsz, másokat lekezelőnek.
2017. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Elegem van, töröltem azt a sz.rt a francba...
2018. okt. 16. 13:26
 24/29 anonim ***** válasza:

😃😃 semmi baj.

Akkor próbálkozz élőben! 🙂

2018. okt. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Tanulságos cikk...

[link]

2018. okt. 29. 02:30
 26/29 anonim ***** válasza:
Növessz tököt!
2018. okt. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ja bocs, most olvastam hogy törölted a tindert. Ideje volt. :)
2018. okt. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
azért, mert valami neked nem megy, attól még nem szar
2018. okt. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Dehogynem. Olvasd el a fent linkelt cikket. Férfiként, ha nem vagy legalább Ryan Reynolds / Chris Hemsworth kategória, akkor csak masszív önbizalomelszívásra jó (márpedig nekem abból amúgy sincs sok).

Azt írod, "nekem nem megy". Pont erre irányult az eredeti kérdés, hogy hogy csináljam, hogy menjen. Megfogadtam, eredmény: tovabbra is néhany havonta 1 match (az is órákon belül eltűnik), pedig naponta 10-15 profilt jobbra húztam (15-20 ból).

Képnézegetőnek talan jó volt, de mivel kezdett kiújulni miatta a depresszióm, inkább töröltem a francba, es úgy döntöttem, hagyom a fenébe az egészet, es inkább a "masodlagos eletcelomnak" elek tovább (Autók, autózás), családról pedig le kell mondjak...

2018. okt. 31. 11:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!