Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban lányoktól kérném,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányoktól kérném, hogy segítenének, hogy legyek sikeresebb Tinderen?

Figyelt kérdés

Fent vagyok már kb. egy-másfél éve, en húzogatom (nem úgy...) jobbra a nőket, de "matchem" legfeljebb egy-két havonta akad egy, legtöbbször róluk is kiderült, hogy valószínűleg véletlenül húztak jobbra, mert amint rájuk írtam, néhány óra / nap után elpárologtak, mint a kámfor. Olyan, akinek tényleg tetszem, na olyan tenyleg nagyon ritkan (kb. félévente-évente) akad. A legutolsó ilyennel nagyon jól elbeszelgettem, bejelöltük egymast Fb-on, de nem akartam elijeszteni, úgyhogy szemelyes talalkozót még nem kertem tőle. Na ezutan egy hétre, az egyik reggel látom, hogy kapcsolati státusza: kapcsolatban... Akkor egesznap csak néztem magam elé...

Nade a lenyegre visszatérve, segítenetek, hogyan legyek sikeresebb Tinderen, min változtassak, profilkep, leírás (olyan általánossagot, hogy legyek szellemesebb, eredetibb, add magadat, nem igazán kérek, mivel pont ezen kritériumokba futottam különböző honlapokon és pont ezeket szem előtt tartva írtam meg a bemutatkozást. Olyat sem, hogy "ez gáz", mert lehet, hogy igaz, de nem konkrét, légyszíves írd meg, hogy miért gáz!)

Belinkelem ide a "screenshotokat" a tinder profilomról, cenzúrázatlanul:


[link]


[link]


Válaszokat, segítséget előre is köszönöm, trollok pedig kíméljenek!



2017. szept. 19. 09:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
90%

Megmondom az őszintét! Szarul nézel ki és a szöveg is szar. Én is leszedem időnként a tindert de aztán le is törlöm nagyon unalmas program és senki nem veszi komolyan szerintem csak te meg pár férfi. Ez nem társkereső, idegesítő amikor sokan ilyet írnak, hogy "szexmániások kíméljenek/ alkalmi nem érdekel/ csak komoly kapcsolat" aztán kirakja az első képén a giga csöcseit, a másodikon piál miniszoknyába stb stb. Nem kell ezt ilyen komolyan venni.

Nekem mindig összejön pár hónap alatt kb 300-400 matchem igaz sokat is utazok, nyilván aki mucsaröcsögén lakik az rosszabb helyzetben van sokkal ő nem tudna ennyit. A legfontosabb tinderen az, hogy jol nezz ki ezen nincs mit szepiteni. Én eléggé jóképű vagyok, fiatalabb is nálad és jó a testem is, az utcán is megnéznek szóval nem nagy rejtély. Pusztán ez a titok, bemutatkozást is felesleges írni főleg ilyen erőltetett szellemeskedést meg "profin" megírt bemutatkozó szöveget. De adok pár tippet bàr tapasztalatból mondom, hogy az emberek 95%-a úgysem fogadja meg, ezt a baráti körömből tapasztalom. Ezt a képet minden csaj kapásból balra húzza elmondom neked. Mi az a szakáll, mi az a haj? Mi az a szekrény a háttérbe? Miért nem mosolyogsz és látszik, hogy dagadt vagy. Az erőszaktevő kamionos kb ez ugrik be. Bocs ha bunkó vagyok de ez őszinte vélemény. Én a helyedben tudod mit tennék? Elkezdenék edzeni akár siman terembe járni akár valami funkcionális tréninget, kettlebell vagy valami ilyesmit. Futni/úszni is elmennék. Aztán utána néznék mi fán terem a diéta, először felszednék egy kis izmot aztán leadnám azt a sok zsírt! Az arcodon tizes skálán 4-et dobna ha lefogynál. Az a szakáll a 2000-es Backstreet boys klippekbe volt "menő" a kalapos palin úgyhogy én inkább egy jól karbantartott (annyi borbélyszalon nyílt mint a tenger) szakáll/borostában gondolkodnék, sokak egyébként átlagos/ronda arcát eltakarja a szakáll és ezálltal sokkal jobban néznek ki. A haj se előnyös legyen már valami stílusod, mint említettem nagyon sok most kva divatos férfi borbélyszalon nyílt majd ott megoldják. Egy jó haj nagyon sokat dob ám! De a szakáll sem szükséges ha nem akarod, ha lefogyod a tokádat amúgyis sokkal jobban fogsz kinézni. Még pár divatos férfias új ruha aztán szevasz megvan az első lépés. Akinek ez nem tetszik, hogy most divatos haj/divatos sportos test/ruhák az járjon az anyjától kapott göncökbe, maradjon kövér és csodálkozzon, hogy nincs nője 30 évesen... Ha ezeknek felét végrehajtanád én garantálnám neked az új párokat. És még egy tipp ha esetleg nem tudtad: nem kell a nők s*ggét nyalni ismerkedéskor sem, jópofizni sem kell azzal nem adod önmagad. A netről begyakorolt bókok sem nyerők egyszerűen aki tetszik arra írj rá, hogy szia :) nekem ez jött be mindig. Hülyén is érezném magam ha valami "frappáns" szöveggel erőlködnék. Ha tetszel neki úgyis visszaír ha nem akkor nem kell vele foglalkozni ez a tinder lényege, ezért nem értem a superlikeot pl, hogy minek erőlködni? Ha nem akkor nem.

Ne írj neki a problémáidról ne írj neki olyat, hogy "hahó" ha nem ír vissza vagy egyéb ragacskodó szöveget sem. Én rengeteg csajjal beszélgettem de 90%-uknál elhalt a beszélgetés pár nap után. Olyannal is aki maga írt rám elöször. Volt viszont pár jó találkám is, de eddig csak a tényleg tetszetős szimpi csajokkal jutottam el. Mert nem fogsz kijönni mindenkivel érted szóval kár erőltetni.

Remélem segítettem mit kellene csinálni, nem bántásból írtam semmit csak egyszerűen szerintem így hatásosabb talán és felfoghatóbb, minek finomkodni?! Biztos le fognak szavazni, a sok lúzer de én legalább tudom mit beszélek, és randiztam olyan csajokkal akikre a legtöbben csak a f*zukat merik verni, ennyit erről. Tetszik vagy sem. Én a helyedben hallgatnék rám, mivel én ezekszerint valamit jól csinálok. Szóval sok sikert, gondoltam küldök inkább privátot de hátha más is tanul majd belőle.

2017. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
77%

11:


+1

2017. szept. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
75%

11:


+1

2017. szept. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Tehát a fényképet már írták.

Tényleg lehetne mosolygós, de nem feltétlenül az a baj. Ha komoly fejet vágsz, az is lehet jó csak nem így. Te ezen a képen tényleg inkább tűnsz búskomornak, mint komolynak és megfontoltnak. Olyan képet tegyél ki, ahol valamilyen aktivitást végzel, dolgozol, vagy ilyesmi. Vegyél fel valami elegánsabb ruhát, öltönyt nyakkendőt, és olyan képet tegyél ki.

Továbbá, ne haragudj, de ez a szakálka borzalmas.

2017. szept. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Na köszönöm a sok választ, bocs, hogy csak most tudok válaszolni de...

Megpróbáltam megfogadni a tanácsokat és végeztem pár módosítást a profilomon.

Mosolygós képet most feltöltöttem magamról, bár eddig nem véletlenül nem volt ilyen, mert szerintem nosolyogva úgy nézek ki mint a tök... De majd meglátjátok ti is...

Leírást is módosítottam, bár most sokkal rövidebb (valahogy azért ki kellene felyeznem, hogy nem szexpartnert keresek, hanem komoly kapcsolatot úgy, hogy egyrészt "eredetibb" legyek annál, mint hogy "nem szexpartnert keresek, hanem komoly kapcsolatot", másrészt ne legyek komolytalan...).


"Aki csak dugni akar, az úgysem a te típusodat keresi általában (no offence),"

Nem gond, úgysem ők a "célcsoport".


"Jaj szegény kérdező, ezt akartad? Mindenki összevissza írja mi nem jó. "

Pedig szerintem az előző 4 válasz eléggé konzisztens :)


"Én nőként azt mondom kevesebb info, mosolygós kép."

Ahogy fentebb is írtam, ezen vonal mentén próbáltam elindulni. Köszi.


Edzés / diéta:

Egy másik kategóriában itt GYK-n, már kifejtettem, mi a probléma az edzéssel / diétával ( https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__8..


A szakállamhoz annyira nem ragaszkodom, de az állam alakjával sem vagyok kibékülve (lehet, ha nem lenne, akkor azt a tanácsot kapnám, hogy növesszek szakállat).


Az meg hogy "nem a saját kategóriámban keresgélek"... Úgy 10-ből (de inkább legyen 20-ból) 1 lányt húzok balra a többit jobbra, szóval ennek fényében nem tudom mire gondolsz / gondoltok...


A képek linkjei:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Az új leírás:

[link]

2017. szept. 19. 18:47
 16/29 anonim ***** válasza:
41%

15


Bocs, de csak az látszik hogy elolvastad amit a 11-es írt, viszont a gondolkodásmódját és világlátását megérteni nem sikerült

2017. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
64%
Megkockáztatok egy nullás választ. :D Legközelebb kérd be a válaszadók kor/nem adatait, ha kapsz őszinte választ is, tanulságos lesz. Fotós képzettséggel nekem tetszik a képed. Az interneten irdatlan mennyiségű képileg full igénytelen vackokkal mutogatják magukat az emberek, így eléggé félve kattintottam a linkedre, de nagyon kellemes csalódás volt. Na viszont amiket utána produkáltál... az hozta a rettegett színvonalat. A többség nem értékelte leheletnyi humorodat, pedig egyedi, elegáns, nem erőltetett humor, ami viszont nem mindenkinek esik le elsőre. Különösen nem humoros célzásként. Féltem, hogy az eltávolításával létrehozod majd a századik ugyanolyan fajankó profilt, majdnem sikerült is, de ügyesen pótoltad egy másik humorral. Kösz. Jó, hogy ragaszkodsz a képességeidhez és egyéniségedhez. Szerintem nem kell változtatni, csak várni vagy más társkeresőt próbálni. Mondjuk ahol több az értelem/értelmiség, mert valószínűleg csak a célcsoport nem ért. Például vannak olyan nemzetközi társkeresők, amik csak idegen nyelven érhetők el, így már van egy műveltségi szűrés rajtuk, jobban értenék a cizelláltságod, ami itt nem igazán ment át.
2017. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

[link]


szerintem ez a legjobb kép


A leírásba megint került egy negatív dolog. töröld!

2017. szept. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
18#- Én is írni akartam. Szerintem is ez a legjobb, de ezen vékonyabbnak is tűnsz.
2017. szept. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
71%

17.


Az lehet, hogy így nem ugyanolyan, mint a többi, de ha egyszer én balra húznám majdhogynem csak a swipe right-os poén miatt, mert alpárinak tartom, akkor miért nem írhatnám le? Nyilván az én egyetlen véleményem nem reprezentatív az összes nőre nézve. Mint ahogy a többi válaszolóé sem - kérdező, gondolom, ezekből mérlegel, aztán amit jónak gondol, megváltoztatja rajta (egyébként 28N)


Amúgy nekem szinte mindegyik linkelt kép jobban tetszik annál, ami az első linken volt, kiv. talán azt, ami homályos és úgy néz ki, mintha liftben csinálták volna az elmosódott emberkékkel a háttérben. A legjobban amit egy másik válaszoló kiemelt és a kirándulós kép tetszik (az aktívabb... vmi ilyesmi jó lenne, amin látszik az egész arcod, és picit felülről fotózva).


Az új profilról a hányós bulis részt törölném. A többi szerintem maradhat, bár én nem érzem annyira fontosnak kiemelni, hogy komolyat keresel, az úgyis kiderül beszélgetésnél. Csak ezt az "amúgy dugnék is, hehe" jellegű cuccot kell mellőzni.


Egyébként túlsúlygondokkal küzdök én is, de sikerült fogynom. Bár nem tudom, női szervezet mennyire működik másképp, mint a férfi, de írtam a másik kérdéshez is, hátha hasznos.

2017. szept. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!