Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit rontok el, egyszerűen sose sikerül a párkapcsolatom. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Általában ha megismerek valakit és nagyon tetszik de utána kiderul hogy van barátnője, mindig így járok. Ha pedig olyannal jövök össze aki nem igazán tetszik annak A kapcsolatnak hiába erőltetem nincs jövője. Vannak még valahol normális helyes szingli pasik?

24/N



2017. szept. 20. 11:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

ne haragudj de azt hogy lehet elsumákolni ha valakinek van barátnője?


Amúgy én csak akkor randizom valakivel ha face en ismerősnek jelöl és ott dumálunk. Mert látom a képeit, vagy egyáltalán ki az az ember. Kismillió csaj volt már így, aki elkezdett kamuzni hogy "csak azért vagyok kapcsolatban, hogy ne támadjanak be a pasik" meg "az a srác csak a haverom" stb. aztán persze rákérdeztem és mindig kiderült, hogy "na jó bevallom, most bonyolult kapcsiban vagyunk"

aha nem köszi.


ne vakítson el az h helyes valakit. 27f

2017. szept. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Amit szeretnél, ahhoz még fejlődnöd kell, és kész, ne erőltesd, inkább ismerkedj....magaddal. Ezeket a kérdéseket magadnak rakd fel, gondold át az összes korábbi kapcsolatod, elemezd szét, majd pihenj egy kicsit.
2017. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Szerintem elgondolkodhatnál olyanokon, hogy mik az elvárásaid egy férfi felé, azon kívül, hogy helyes legyen, és aztán ezen tulajdonságok alapján válogatni. Ha valamelyik jóképű, de pl. tapló, akkor szóba se állj vele, ismerkedj tovább.


Plusz az sem mindegy, hogy mennyire vagy rendben önmagaddal. Pl. nem játszod-e meg magadat a randikon, nem vagy-e túl feszült, nem adod-e magadat túl könnyen, stb.

2017. szept. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Panaszkodni jöttél, vagy van kérdésed is? Semmi információt nem adtál, ami alapján bármilyen tanácsot adhatnánk. Lehet, hogy peched van, lehet, hogy te rontasz el valamit.
2017. szept. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

13 teljesen jogos de én nem mertem leírni a sértődések miatt.


Legtöbb nőnél csak külsőségekben van elvárás, aztán jön vagy a pofáraesés hogy a pasas egy tapló, vagy a hát ez rossz kapcsolat, de majd csak megjavul a barátom. És a többit meg löki el magától mert külsőleg (ismétlem csak külsőleg) nem felel meg a hercegnő lista alapján, akkor dobja. Ez annyira tipikus mai hozzáállás és jön a neten való vergődés, hogy jaaaj én HELYES meg SZEXI de normális pasit akarok, akit tisztel jaaaj de rossz nekem, mert én vagyok a legszerencsétlenebb...


Normális helyes szingli pasik... az mit takar nálad kedves? Gondolom borosta, napi 2 óra gyúrás az minimum. és a belső az nem fejlődik magától. Lefogadom hozzám bottal nem nyúlnál, hiába vagyok normális...


27f

2017. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

még így utoljára, és ezen mindegyik fél elgondolkodhatna:


Azt a trendet vettem észre, hogy a hozzáállás az katasztrófa. Mindenhol, de ha megnézed itt a társkeresési problémák részt, te is észreveszed majd ezt:


férfiak többsége - "Nem felelek meg a másik elvárásainak"


nők többsége - "A másik nem felel meg az Én elvárásaimnak."


és ez tök gáz mindkét fél részéről.

2017. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Ezt rosszul írtad 9-es ! most ha bemutatnak valakinek és párszor beszélgetek vele nagyon jól nézni kedves és okos aztán látom pl a facebookján hogy van barátnője vagy épp attól hallom aki bemutatta , nos ez így elég nehézkes . És százszor jobban nézek ki a barátnőjüknél de mégis akkor mit kéne tennem , szedjem el ? hát az meg milyen már
2017. szept. 20. 13:28
 18/25 anonim ***** válasza:
és nem kérdeznél rá a beszélgetéskor, hogy "amúgy van csajod?":D mert így aztán tényleg nehézkes
2017. szept. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"És százszor jobban nézek ki a barátnőjüknél de mégis akkor mit kéne tennem , szedjem el ? hát az meg milyen már"


jaaaj túl szép vagyok, ezért nem mutatok a másik felé emberi érzéseket, kaparja a padlót csak a pasi, én meg max ha helyes és izmos, akkor reagálok...



ne csodálkozz a kérdésem drága...ne csodálkozz...

2017. szept. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ő kakukk 2es voltam normalis sràc valamennyire veled egykorú itt a lehetőség
2017. szept. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!