Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként mi az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mi az ideális magasság, amit a legtöbb nő elfogad? 2 méteresként azt látom, hogy sok alacsony nőt nem érdeklek emiatt

Figyelt kérdés

198 cm magas vagyok és engem nem zavar a másik magassága. Voltam már 156 cm magas, de 190 cm magas lánnyal is. Senkit nem rúgnék ki az ágyamból csak emiatt. Mégis azt látom, hogy relatíve sok nő utasít el azzal ismerkedéskor, hogy én neki túl magas vagyok. Főleg 150-170 cm közti nők. Hallottam ezt már jó néhányszor.


Van két régi jó barátom, akik közül az egyik 183, a másik 186 cm és náluk látom azt, hogy szinte minden nőnek bejönnek magasság alapján és csak ezért sosem küldik el őket. Akkor mégsem akkora áldás nagyon magasnak lenni?

26/f


2017. szept. 25. 18:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

175 centi vagyok, 185 centis pasi a minimum nálam, de inkább magasabb legyen. A férjem például 190 centi, ezzel nincs is semmi gondom. Nálam olyan, hogy túl magas férfi, nem létezik:) Jártam simán hozzád közel álló, 195 centis pasival kétszer is.


Nyilván ha 198 vagy 210 centi lett volna a férjem, azt is imádnám:) Kifejezetten tetszenek a magas férfiak, számomra ők vonzóak, persze ha egy nekem tetsző arc is társul hozzá. Volt velem egymagassal egyszer rossz tapasztalatom, szóval azóta kerek perec visszautasítottam azt, aki nem volt elég magas az én ízlésemnek.


Fura körökben mozoghatsz, ha a magasság probléma a csajoknak. De talán érdemesebb lenne magasabb lányoknál próbálkoznod elsősorban.

2017. szept. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
24%

Nekem 170-től fölfelé mindenki oké. :D És nem is állítok rangsort köztük ez alapján, ha magasabb nálam, akkor tökéletes, nem érdekel, mennyivel. :D

(170 vagyok)


Esküszöm, akkora balhét tudtok csinálni a magasságotokból, mint mi a kilókból, aztán az is csak egy szám, lehet vele kis ratyinak, nagy ratyinak, meg csinosnak is lenni.

21N

2017. szept. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%

169 vagyok, 185 a maximum.


Randiztam egyszer kb. veled egymagas férfivel. Iszonyú helyes volt, szuper dumával, de kb. fél óra beszélgetős séta után fájt a nyakam, a gerincem.

Ott jöttem rá, hogy TÚL magas.


Aztán végül úgy alakult, hogy a vőlegényem 4-gyel alacsonyabb nálam, de nem zavar.

2017. szept. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
180-220 az ideális
2017. szept. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sok nőnél látom azt, hogy a magasabb pasik jönnek be nekik. Én a hatalmas 166 centimmel inkább a 170-175 közöttieket preferálom de ez csak az én véleményem. Szerintem próbálkozz tovább, nem hiszem, hogy a magasságod akkora gond lesz :) 22/L
2017. okt. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!