Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mit gondolnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit gondolnátok, ha egy pasi adna egy szerelmes verset?

Figyelt kérdés

2017. szept. 28. 13:05
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
36%
Nem jönne be. És bár megköszönném, belülről biztos azt gondolnám ez nem férfias dolog. Egy férfi legyen férfias ne érzelgős és nyálas. Fontos az hogy érezzem bármi baj van ő megtud védeni és nem versekbe önti ki a lelkét.
2017. okt. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Ha ízléses, nem túl nyálas, akkor tetszene. Én is írtam régebben. :)
2017. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Zavarban lennék és vagy ott vagy legközelebb elhajtanám a versével együtt. Nem tudnám ezt a romantikusságot viszonozni. Először tudni kell, hogy a kiszemelt értékelné-e a verset és akkor hajrá. Ellenkezőleg hajrá, de másik irányba!

Álmomba se kérek verset, elég volt belőlük a suliban...

2017. nov. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
23. vok, egy srác, egy fiú, félek kimondani egy férfi, ne nevezze már magát és társait pasinak... Olyan lekicsinyítő... Egy csajtól esetleg, de ellenkezőneműtől a hideg ráz ki...
2017. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki.

Ráadásul ha egy olyan személytől kapnám aki tetszik, csakmég jobban szeretném;)

2017. nov. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, ha jó a vers. De sajnos sok önjelölt poéta messze nem egy Radnóti Miklós. Attól, hogy valami rímekbe van szedve, még nem lesz jó vers. Ha még életében nem írt verset, akkor szerintem jobb, ha nem erőlteti. Egy szépen megfogalmazott szerelmes levél akkor már jobb, mint egy döcögős vers.
2018. márc. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Elég jó a vers, utolsó, bár valóban nem írogattam verset korábban, de próbáltam dolgozni rajta, hogy jól rímeljen, jól hangozzon, sokszor átírtam, és hogy tartalmas legyen és csak hozzá szóljon, csak arról, amit érzek.
2018. márc. 1. 17:19
 28/35 anonim ***** válasza:
Örülnék neki.
2018. márc. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Volt ilyen barátom, de nagyon rövid idõn belül hozakodott elõ a romantikus irománnyal, én meg értékelem a verseket meg írásokat, de az elég erõltetett volt. Nem éreztem azt, hogy rólam szólt volna a gondolat fūzér, amit nekem szánt, pedig elég szépen, meg fantáziadúsan írt, csak épp nem éreztem személyesnek.
2018. márc. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
semmi olyat nem írt, ami rád jellemző?
2018. márc. 13. 11:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!