Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mit gondolnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit gondolnátok, ha egy pasi adna egy szerelmes verset?

Figyelt kérdés

2017. szept. 28. 13:05
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
79%
A szerelem más, mint a vonzódás. A vonzódás szexuális, inkább külső. Szerelmes nem tudsz lenni olyanba, akit nem ismersz.
2017. szept. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

"Hipotézised szerint tehát csak 5-10 évnyi együttélés után lehetne szerelmes valaki"

Én inkább 2-3 évet mondanék, és szoros kapcsolatot, szóval pl egy barátba beleszerethetsz anélkül, hogy párkapcsolatban lennétek...

Az ennél rövidebb idő alatt kialakuló szerelemben én nem tudok hinni.

Számomra a szerelem több, mint vonzódás - ami persze, kialakulhat első látásra, pár mondat után, és lehet nagyon erős, de nekem az nem szerelem.

2017. szept. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Valóban, ehhez beszélni kell a másikkal és látni, de a legtöbb ember alig ismeri a másikat, mikor szerelmes lesz belé. Ez néhány másodperc alatt kialakul vagy még gyorsabban. Mondjuk, hogy tényleg jobban kellene ismerni ehhez a másikat. Akkor mindenki hónapokon át órákig beszélgetne a másikkal. Lehetetlen. A szerelem definíciója, ha beütöd gugliba, a vonzalom.
2017. szept. 28. 16:49
 14/35 anonim ***** válasza:
Nagyon örülnék neki, bár ilyen az életemben sohasem fog előfordulni...
2017. szept. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Egy szóra egy másik nem definíció.


Azért nem lehet azonnal beleszeretni, mert akkor mibe szeretsz bele?

2017. szept. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Ha igazán összeillik két ember, akkor ez nagyon gyorsan kiderül, ill. kiderülni látszik, akár egy-egy szó által. Sokakkal van így. Ha nem illenek össze annyira, egész nap beszélgethetnek, akkor is ugyanez marad. Ha összeillenek, ez nagyon gyorsan világossá válik. Aztán jobban megismerik egymást, és esetleg kiderül, hogy mégsem illenek össze annyira, ekkor elmúlik a szerelem.

[link]

Mástól is hallottam már, hogy jól meg kell ismerni a másikat. Ilyen is van, mármint nagyon lassan kialakuló (amúgy akkor is alig ismered, mondják is, hogy lakva ismeri meg az ember a másikat), de előbbi sokkal gyakoribb szerintem. Én már éreztem nagyon gyorsan, sőt, eddig csak úgy éreztem, hogy nem beszélgettem vele hosszú órákig, és másokkal is így van, és az ember azért tudja, hogy mikor szerelmes.

Egyszer azt olvastam, hogy a szerelem vonzalom, de nem találom. Valami olyasmi. Hiszen ez a lényege, hogy vonzódsz hozzá, vele akarsz lenni, meg akarod ismerni, stb.

2017. szept. 28. 18:03
 17/35 A kérdező kommentje:
14, miért nem? Neked is biztos van lelki társad valahol.
2017. szept. 28. 18:32
 18/35 anonim ***** válasza:
Azért nem, mert nagyon nem jellemző a vers küldés, adás a mai srácokra. Ritka kivételek persze előfordulhatnak. Én erre mondtam,hogy nem fogok kapni ilyet nagy valószínűséggel :D
2017. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
51%

Én elég sok mindenben egyetértek a kérdezővel: és egy műsornak ugyanúgy ez volt a témája, hogy a szerelem szexuális vonzódáson alapul (amihez elég pár pillanat, igazán még szólni sem kell).

Ezért is van, hogy ellenkező nemű jó barátok még évek után is barátként maradnak meg, mert nincs vonzódás. Ismerik egymást, szeretik egymás személyiségét, de ennél több nem valószínű, hogy lesz.


Szerintem mindkét verzióból lehet kapcsolat és mind a kettőnek lehet hátulütője:

Ha a vonzalmon alapuló kapcsolatot választja valaki, lehet hogy később a személyiségük lesz összeférhetetlen.

Ha a baráti kapcsolatból alakítanak párkapcsolatot, ott nem biztos, hogy a szexuális életük intenzív lesz.


Szerencsés esetben az első látásra szerelem alakulhat jól, ha a két ember személyisége is passzol. Talán ilyet kellene keresni, akivel a vonazalom és a barátság is megvan.

2017. okt. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
95%

Ja és, hogy a kérdésre is válaszoljak: szerintem emberfüggő, hogy ki minek örül. De azt hiszem, ha a másik fél is ugyanúgy érez, akkor bármilyen ajándéknak, gesztusnak örülni fog.

Ha meg méregeti, hogy mit adtál neki, akkor legalább tudod hányadán álltok.

2017. okt. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!